Reageer eens wat rustiger zegFaceDown schreef op zaterdag 18 maart 2006 @ 01:07:
[...]
Je lult uit je nek. Jij ziet het verschil niet tussen foto's uit een 'crap' camera en een kodak uit het laagste prijssegment en waarom niet? Omdat dat verschil er niet is. Kap nou maar maar die irritante kruistocht tegen Aldispul van je want het irriteert me mateloos en anderen misschien ook wel. Blijf gewoon weg uit deze topicreeks zou ik zeggen. Sommige mensen zijn erg blij met het spul en misschien kun je dat gewoon eens accepteren in plaats van je ongepaste advies aan iedereen op te dringen.

Kwaliteit is er zeker en ik denk dat ik mij langer met fotografie bezig houd dan jij doet. Het is ook geen kruistocht maar een simpel feit. Jij beweegt mensen vanuit jouw eigen overtuiging. Ik zeg: zet de feiten tegen over elkaar, want blijkbaar kan je met normale argumenten deze discussie niet aan.
Er zijn genoeg review sites waarop de goedkoopste camera's ook worden getest en ja zelfs de Aldi/lidl etc camera's zijn meerdere malen getest.
En ik adviseer alleen anderen om ook te kijken naar andere zaken omdat Aldi en Lidl niet altijd het goedkoopste zijn. Dit neemt niet weg dat ik wel of niet blij kan zijn voor iemand. Maar dit topic gaat over spullen op de goedkoopst mogelijke manier krijgen. Als je dan kan kiezen tussen een product van merk A en merk B, waarbij hetzelfde product wordt geboden voor nagenoeg dezelfde prijs, maar waarbij duidelijk een kwalitatief verschil is tussen beide merken dan zal je neem ik aan als "adviseur" het kwalitatief betere merk aanbieden... tenzij je voor een bepaalde winkelketen werkt