Ik had Demon een mailtje gestuurd om eens te informeren wanneer wij nader geinformeerd zouden worden over de keuze tussen de snelheidsverhoging of het lagere abonnementstarief. Ik had namelijk niets meer gehoord na de aankondiging van 25 januari. Van Demon kreeg ik onderstaande reactie terug:
Nou vroeg ik mij dus af ofdat er mensen zijn die het bericht waarover gesproken wordt WEL hebben ontvangen.Dank u voor uw e-mail aan Demon.
De e-mail over uw mogelijkheden qua snelheid verhoging of dan wel prijs verlaging is reeds op de 16 Maart 2005 verstuurd.
Hier stond in hoe u uw keuze kenbaar kon maken aan Demon.
Uw keuze diende wel binnen te zijn voor 25 Maart 2005, als u geen keuze heeft gemaakt word de snelheid voor de 2048 verbinding automatisch verdubbeld in April 2005.
Uiteraard kunt u altijd nog een downgrade verzoek indienen na dat de upgrade heeft plaats gevonden, mocht u niet tevreden zijn met uw upgrade.
Wij hopen u voldoende geïnformeerd te hebben, mocht u nog vragen hebben dan horen wij dit graag.
Met vriendelijke groet,
Demon Customer Service | Demon
Postbus 15829, 1001NH Amsterdam | Internet: http://www.demon.nl
Tel: 020-4222000, Fax: 020-4222001 | E-mail: customer-service@demon.nl Demon is een merknaam van THUS plc