dat bepalen wij wel
1337 Prutz0r Spec's 20172 3DMarks :D | Toekomstmuziek in het heden klik hier niet
Een TFC240 en achterop een TFC120
Ik zou eigenlijk mijn buildlog hier eens op tweakers moeten plaatsen he
Edit: Ik spot daar mijn oude wc blokje bij bart
j0ren wijzigde dit bericht 06-02-2010 06:00 (12%)
AMD 965BE @ 3.8Ghz, MSI 790FX-GD70, HD 4870x2 crossfire, 4Gb GEIL 2133Mhz DDR3, Vertex 30gb, 2x500gb, Fractal Design Define R3 custom window, Scythe mugen2, Antec TP-750w. Laptop: Acer; 15,6" I3 380M, IntelHD graphics, 500GB 7200rpm, 4Gb DDR3
Reg. datum: 23 januari 2010
hahaquote:Camacha schreef op zaterdag 06 februari 2010 @ 00:10:
[...]
Zodat de mensen die op internet wonen hun vingers er niet in kunnen krijgen. Dat weet iedereen [afbeelding]
http://specs.tweak.to/18156
Nu had ik in de hoek nog wel een oud compaq toetsenbordje liggen, maar dat ding was minstens al 10 jaar oud, en héééééééééél erg vies.

Dus ik dacht: laat ik hem eens open halen.
Toetsjes er af

Lekker vies

De toetsjes maar even in een snoeppot met water en allesreiniger gedaan

Opengeschroeft


Je ziet precies waar de behuizing zat. Dikke troep


Die sticker moest er ook maar even af.

Net zoals de pootjes

De toetsjes maar weer uit het water gehaald, en een nachtje laten drogen

Toen ik hem toch zo uit elkaar had liggen dacht ik, laat ik hem ook maar even spuiten.
En hoewel ik het logo had afgeplakt met schilderstape, is het alsnog gruwelijk lelijk geworden

Behuizing weer in elkaar, en de rubber dingetjes weer op de plaats

En ook de toetsjes er weer op


Dit is nu wel een minpunt, maar hopelijk krijg ik het er nog af met iets als terpetine. Alle tips hoe ik dit het beste weg kan krijgen zijn welkom

En nog even de onderkant

Pootjes zitten er ook weer op, en dit verslagje typ ik nu op mijn `nieuwe` toetsenbord

boazkl0p wijzigde dit bericht 13-02-2010 09:40 (14%)
Reg. datum: 05 januari 2009
Purple haze is in the sky
Altijd als ik in mn weedstash kijk, en 't is op, realiseer ik me dat ik net 't laatste op heb gemaakt
En heb je dan nog suggesties wat wel het kunstof heel laat?quote:djthase schreef op zaterdag 13 februari 2010 @ 12:00:
pas wel op met terpentine wasbenzine e.d. want als je dat op plastic doet kan je hele lelijke resultaten krijgen zelfs nog lelijker dan hoe het er nu uitziet
Purple haze is in the sky
Ps. later komen er foto's van hoe het eruit ziet
Het DPC subteam Grutte Pier [Wa Oars] zoekt nieuwe leden! Kom maar eens kijken op ons gezellige forum.
Kon je het logo ook niet beter gewoon overspuiten?quote:boazkl0p schreef op zaterdag 13 februari 2010 @ 12:07:
[...]
En heb je dan nog suggesties wat wel het kunstof heel laat?
E8400 @ 3.5GHz / ASUS P5N-T Deluxe / 4GB (2x2) OCZ Platinum PC26400 @ 4-4-4-12 / XpertVision 8800GT / Samsung T166 500GB + Hitachi 7k2000 2TB / Zalman ZM600-HP / Antec 900 / HP W2408H
terpentine ontvet niet goed, moet je thinner voor gebruiken oidquote:R0SSI schreef op zaterdag 13 februari 2010 @ 14:58:
Ik ben bezig met mijn kast te spuiten, ten minste het binnenste metaal werk. Maar nu laten sommige stukje los, nou ja de primer dan. Weet iemand waar dit aan kan liggen? Ik heb alles ontvet met terpetine en toen het los liet, weer geschuurd en opnieuw ontvet. Hierna weer een laag primer erop, maar dit laat weer los. Heeft iemand enig idee waar dit aan kan liggen? Of heb ik gewoon niet goed genoeg geschuurd en/of ontvet.
Ps. later komen er foto's van hoe het eruit ziet
edit: oh, en wat voor primer gebruik je? op metaal bij voorkeur zelfetsende gebruiken
Flythe wijzigde dit bericht 13-02-2010 15:36 (6%)
Dat verklaart het probleemquote:Flythe schreef op zaterdag 13 februari 2010 @ 15:34:
[...]
terpentine ontvet niet goed, moet je thinner voor gebruiken oid.
Het DPC subteam Grutte Pier [Wa Oars] zoekt nieuwe leden! Kom maar eens kijken op ons gezellige forum.
[GamePC] + [ThinkPad R500] + [ThinkPad 390X]
ja, daag.
was maar ns je handen met terpentinequote:warhamstr schreef op zaterdag 13 februari 2010 @ 15:56:
Is Terpentine niet gewoon zo vet als vloeken? En heb wel is vernomen dat je het beste wasbenzine kan pakken, Thinner is ook niet alles.





Morgen uitsparing maken in de rand van het zijpaneel zodat deze om het 120 mm rad heen valt, en eventueel window maken
AMD 965BE @ 3.8Ghz, MSI 790FX-GD70, HD 4870x2 crossfire, 4Gb GEIL 2133Mhz DDR3, Vertex 30gb, 2x500gb, Fractal Design Define R3 custom window, Scythe mugen2, Antec TP-750w. Laptop: Acer; 15,6" I3 380M, IntelHD graphics, 500GB 7200rpm, 4Gb DDR3
Je hebt van die vlekverwijderaar/ontvetter die je ook als verdunner kunt gebruiken voor Bison kit. Dat spul heeft bij mij tot nu toe plastics altijd heel gelaten (niet laten weken uiteraard). Iets van 8 euro voor een blik bij de bouwmarkt.quote:boazkl0p schreef op zaterdag 13 februari 2010 @ 12:07:
En heb je dan nog suggesties wat wel het kunstof heel laat?
dat bepalen wij wel
tsja, dan heb ik weer een heel blik. En 8 euro uitgeven voor een toetsenbord dat niks meer waard isquote:Camacha schreef op zondag 14 februari 2010 @ 14:18:
[...]
Je hebt van die vlekverwijderaar/ontvetter die je ook als verdunner kunt gebruiken voor Bison kit. Dat spul heeft bij mij tot nu toe plastics altijd heel gelaten (niet laten weken uiteraard). Iets van 8 euro voor een blik bij de bouwmarkt.
Terpetine, wasbenzine, thinner, enz. heb ik allemaal wel in huis.
toen kreeg meneer een ingeving
alle foto's:

ja dat is een kartonnen doos
DjThase wijzigde dit bericht 14-02-2010 18:36 (85%)
Altijd als ik in mn weedstash kijk, en 't is op, realiseer ik me dat ik net 't laatste op heb gemaakt
Tsja, ik heb het toevallig staan en smeer het ook overal op. Het is bijvoorbeeld ook heel fijn voor stickerresten enzo. Ik zou gewoon bij het minst agressieve spul beginnen dat je hebt staan (gevoelsmatig zeg ik wasbenzine) dat je desnoods eerst op een onopvallend plekje probeert en dan verder tot je iets tegenkomt dat werkt.quote:boazkl0p schreef op zondag 14 februari 2010 @ 16:36:
tsja, dan heb ik weer een heel blik. En 8 euro uitgeven voor een toetsenbord dat niks meer waard is
Terpetine, wasbenzine, thinner, enz. heb ik allemaal wel in huis.
Heh, het doet me heel erg denken aan een schoenendoosmod die ik pasgeleden heb gezien (ik weet niet meer of dat hier was). Leuk om te zien, al had de afwerking misschien hier en daar wat strakker gemogen. Ik mag die instelling wel: "Ik heb een kast nodig en een doos over, probleem opgelost"quote:djthase schreef op zondag 14 februari 2010 @ 18:28:
ja dat is een kartonnen doos
Camacha wijzigde dit bericht 15-02-2010 00:48 (26%)
dat bepalen wij wel
Dit is mijn gemodde kast.
Het is een oude Aopen HQ08, gemod naar het idee van een Gulf Racewagen.
Zo 1 dus
http://www.arenamotorsport.com/images/gulf%20audi.jpg
Heb geen foto's gemaakt van het bouwen, was te enthousiast omze te schieten
Plaatje op imageshack (popups!)
Plaatje op imageshack (popups!)
Achterkant
Plaatje op imageshack (popups!)
Binnenin, tis nog steeds een beetje een rommel, maar de ide schijf gaat eruit dus dat scheelt een grote kabel.
Plaatje op imageshack (popups!)
en ipv 5 x 5.25" afdekplaatjes een plaatje hout met een 12cm koeler om een mooit tunneleffect langs me hdd en voeding te krijgen.
Plaatje is hier nog niet gespoten, ben ik nu mee bezig
http://img23.imageshack.us/i/nweblowhole.jpg/
Specs:
AMD 64 4400+
ASUS A8N-E
Sapphire ATI Radeon 3850 1gb
Kingston DDR2 400 mhz dual 2x1 gb
Enermax Liberty 620w
verder zooitje led koeler en ccfl's
Hope You Like It

Er zit een rij van 4 LED's bovenin en ik heb 5 LED's op de HDD bays geplakt. Achterin zit een schakelaar om het licht uit te zetten.
Met dank aan brinkdinges voor het leveren van plexiglas en U-rubber.
Reg. datum: 19 januari 2010
Alle fans draaien, maar er zit geen intern geheugen in je pc?quote:Stay1ed schreef op woensdag 17 februari 2010 @ 21:24:
Ik ben de afgelopen week bezig geweest met mijn eerste casemod. Het idee was om een window in mijn Antec Three Hundred te maken. Daarna wilde ik er wat LED's inzetten voor de verlichting. Ik heb nog geen goede foto's in daglicht, maar het volgende moet een goede indruk geven denk ik:
[afbeelding]
Er zit een rij van 4 LED's bovenin en ik heb 5 LED's op de HDD bays geplakt. Achterin zit een schakelaar om het licht uit te zetten.
Met dank aan brinkdinges voor het leveren van plexiglas en U-rubber.
Jawel, ik heb het geheugen zitten in DIMM1 en 2.quote:0therS1de schreef op woensdag 17 februari 2010 @ 21:27:
[...]
Alle fans draaien, maar er zit geen intern geheugen in je pc?
Ik denk dat je maar eens naar de opticien moetquote:0therS1de schreef op woensdag 17 februari 2010 @ 21:27:
[...]
Alle fans draaien, maar er zit geen intern geheugen in je pc?
Purple haze is in the sky
Men neme,
- 1 meter alu L strip (mag ook minder zijn maar bij de gamma ging het per meter
)
- 4 M3 schroefjes
- 4 M4 scroefjes
- 4 M4 Boutjes
En een hele hoop gereedschap, en daar komt dan dit uit
1337 Prutz0r Spec's 20172 3DMarks :D | Toekomstmuziek in het heden klik hier niet
Dan maar de door de winkel voorgestelde kast besteld, FAIL: er kon enkel een 3,5" HDD in en ik had een 2,5" SSD besteld.
Dan maar een oude 125MB (jawel, MEGAbyte) harde schuif opgeofferd en het deel met de mounting holes over gehouden, daar de SSD op vast geschroefd.
Pics komen nog, moet er alleen eens tijd voor maken
Big Womly wijzigde dit bericht 19-02-2010 10:33 (4%)
When you talk to God it's called prayer, but when God talks to you it's called schizophrenia
* neemt bak koffie
BGB4rn wijzigde dit bericht 19-02-2010 10:37 (8%)
1337 Prutz0r Spec's 20172 3DMarks :D | Toekomstmuziek in het heden klik hier niet
Je kast laten modden? Brink of Modding
Recente casemods: miXture, Cubeleon
maar idd daar zijn zulke beugeltjes voor, maar dat moet je dan weer bestellen en zo en je hebt dan geen plezier van het maken er van..

1337 Prutz0r Spec's 20172 3DMarks :D | Toekomstmuziek in het heden klik hier niet
Reg. datum: 14 april 2009
Gehele kast voorzien van Akasa geluidsdempende matten
6x Noiseblocker M12-S1 fans (slechts 8db)
quote:luukdekloe schreef op vrijdag 19 februari 2010 @ 19:51:
ehh een vraagje hoe kan ik de plaatjes laten zien?
bedankt.
code:
1
| [img]link van plaatje[/img] |
had je ook hier kunnen zien Overzicht van UBB-codes
jaspara wijzigde dit bericht 19-02-2010 19:56 (113%)
SPECS | Nikon D60, AF-S DX Zoom-Nikkor 18-55 f/3.5-5.6 ED II
ja, daag.
Reg. datum: 14 april 2009
dan maar zo,
en of het idd echt 8db is weet ik niet, moet wel zeggen dat je ze echt niet hoort als je met je oor er naast zit.
Reg. datum: 14 april 2009
toch gelukt, sorry voor het rotzooien.
luukdekloe wijzigde dit bericht 19-02-2010 21:26 (9%)
Reg. datum: 26 juli 2009
ja, daag.
Reg. datum: 26 juli 2009
En wat is het moboray als ik vragen mag?quote:Remmes_NT schreef op vrijdag 19 februari 2010 @ 22:51:
kabels wegwerken = alle kabels achter moboray zien te krijgen




Ik heb het nog niet getest of het goed koelt, dat wil ik nog gaan doen.
Er zit een X2 3600+ @ 1ghz 0,9v onder, om zo de warmte ontwikkeling zo laag mogelijk te houden voor de test.
Kans op succes? Wat denken jullie?
PASware wijzigde dit bericht 20-02-2010 13:14 (12%)
[b]Specs PC -=- Specs Laptop -=- Fuji S602Z
anders een ventilator er op zetten, 120mm 800rpm ofzo, ik zie het probleem niet als hij verder gewoon goed aansluit
ik heb um nu aangesloten...met een 120mm fan werd die in bios maar 22 graden (roomtemp: 20).quote:Yeseterror schreef op zaterdag 20 februari 2010 @ 13:15:
als je airflow goed is zal het wel kunnen hoor.
anders een ventilator er op zetten, 120mm 800rpm ofzo, ik zie het probleem niet als hij verder gewoon goed aansluit
Op 1,8ghz 1.1v wordt die passief rond de 35 graden, heb net weer de fan erop gedaan en nu weer 27 graden.
[b]Specs PC -=- Specs Laptop -=- Fuji S602Z
Het enige probleem dat ik me kan voorstellen is dat de heatpipes niet de goede kant op wijzen als je het bord rechtop zet. Sommige heatpipes werken niet goed als ze de verkeerde kant op hangen.
dat bepalen wij wel
En ja de enige manier om deze aan te sluiten is dmv het verwijderen van de cover.
Wat betekenen foto's nou echt
Taal fouten inbegrepen ;)
Mijn V&A adv.
Zal horizontaal gebruikt gaan worden.quote:Camacha schreef op zaterdag 20 februari 2010 @ 14:32:
Die Accelero is gewoon een heel behoorlijke koeler, dus ik zie weinig verschil met andere toepassingen. Er bestaan genoeg top-down koelers met een soortgelijke insteek.
Het enige probleem dat ik me kan voorstellen is dat de heatpipes niet de goede kant op wijzen als je het bord rechtop zet. Sommige heatpipes werken niet goed als ze de verkeerde kant op hangen.
Komende week ga ik verder testen
[b]Specs PC -=- Specs Laptop -=- Fuji S602Z
Reg. datum: 13 oktober 2008

De hoofd ingredienten

IDE ?!?!

Links paste de e-sata aansluiting niet vanwege de hdd voedingsstekker in de behuizing

Van links naar rechts: grondverf, graniet effect & origineel

De tweede behuizing na de eerste laag. Tja, andere bestemming dus andere kleur.

Aj

Zoals het nu zit ingebouwd.

En het uiterlijk. Past allemaal net en werkt prima.
Er zijn nog meer goodies binnengekomen, maar eerst de tweede hdd van enkele lagen verf voorzien en weer monteren.
Reg. datum: 30 november 2005
there's no tweak without the tweaker
Ik heb mijn hardeschijven naar onder verplaatst, nu zat mijn hardeschijf mijn videokaart een beetje in de weg. Ook heb ik er een tweede hardeschijf bij gedaan (Hitachi Deskstar 7k2000 2TB).

MeltedForest wijzigde dit bericht 22-02-2010 17:15 (36%)
E8400 @ 3.5GHz / ASUS P5N-T Deluxe / 4GB (2x2) OCZ Platinum PC26400 @ 4-4-4-12 / XpertVision 8800GT / Samsung T166 500GB + Hitachi 7k2000 2TB / Zalman ZM600-HP / Antec 900 / HP W2408H
En nu nog een beetje stof wegvegen lijkt het welquote:MeltedForest schreef op maandag 22 februari 2010 @ 17:14:
Heb afgelopen weekend een poging tot cablemanagement gedaan, hier het resultaat.
Ik heb mijn hardeschijven naar onder verplaatst, nu zat mijn hardeschijf mijn videokaart een beetje in de weg. Ook heb ik er een tweede hardeschijf bij gedaan (Hitachi Deskstar 7k2000 2TB).
[afbeelding]
'What does God need with a starship'
ligt het aan mij of zie ik daar nou een hoop stof, pc nooit schoongemaakt ?quote:MeltedForest schreef op maandag 22 februari 2010 @ 17:14:
Heb afgelopen weekend een poging tot cablemanagement gedaan, hier het resultaat.
Ik heb mijn hardeschijven naar onder verplaatst, nu zat mijn hardeschijf mijn videokaart een beetje in de weg. Ook heb ik er een tweede hardeschijf bij gedaan (Hitachi Deskstar 7k2000 2TB).
[afbeelding]
ja, daag.
Nog tips om snel van die zooi af te komen? Zal binnenkort wel eens zo'n busje met lucht kopen, als dat werkt tenminste.
Check bijv. mijn geluidskaart die grijs van het stof is. hoe maak ik dat schoon zonder het meteen te mollen? Droge anti-statische doek?
MeltedForest wijzigde dit bericht 22-02-2010 18:49 (32%)
E8400 @ 3.5GHz / ASUS P5N-T Deluxe / 4GB (2x2) OCZ Platinum PC26400 @ 4-4-4-12 / XpertVision 8800GT / Samsung T166 500GB + Hitachi 7k2000 2TB / Zalman ZM600-HP / Antec 900 / HP W2408H
Probeer eens een fiets- of luchtbedpomp. Bespaart je het geld van de spuitbus, en is veel langer bruikbaarquote:MeltedForest schreef op maandag 22 februari 2010 @ 18:48:
Jah het is wat stoffig
Nog tips om snel van die zooi af te komen? Zal binnenkort wel eens zo'n busje met lucht kopen, als dat werkt tenminste.
Check bijv. mijn geluidskaart die grijs van het stof is. hoe maak ik dat schoon zonder het meteen te mollen? Droge anti-statische doek?
Addicted to silent computing
of gewoon met bus lucht ja
ja, daag.
Gaat het stof ermee van de geluidskaart dan?quote:Crahsystor schreef op maandag 22 februari 2010 @ 19:07:
[...]
Probeer eens een fiets- of luchtbedpomp. Bespaart je het geld van de spuitbus, en is veel langer bruikbaarControleer wel ff of de pomp geen smeerolie ofzo sproeit. Gewoon ff tegen een stukje papier blazen om te kijken.
Maar goed, zal eens een poging wagen binnenkort
E8400 @ 3.5GHz / ASUS P5N-T Deluxe / 4GB (2x2) OCZ Platinum PC26400 @ 4-4-4-12 / XpertVision 8800GT / Samsung T166 500GB + Hitachi 7k2000 2TB / Zalman ZM600-HP / Antec 900 / HP W2408H
'What does God need with a starship'
1337 Prutz0r Spec's 20172 3DMarks :D | Toekomstmuziek in het heden klik hier niet
Op naar de Action voor een verfkwast!
MeltedForest wijzigde dit bericht 23-02-2010 11:38 (30%)
E8400 @ 3.5GHz / ASUS P5N-T Deluxe / 4GB (2x2) OCZ Platinum PC26400 @ 4-4-4-12 / XpertVision 8800GT / Samsung T166 500GB + Hitachi 7k2000 2TB / Zalman ZM600-HP / Antec 900 / HP W2408H
dat bepalen wij wel
www.5pc.nl
Reg. datum: 14 oktober 2009
Dat is een coolermaster cm690quote:Djmaddox schreef op dinsdag 23 februari 2010 @ 16:25:
Welke case is dat?Hij ziet er namelijk heel netjes uit. En is dat een Musketeer aan de voorkant?
Het is een CM690. En dat is inderdaad een musketeer.quote:Djmaddox schreef op dinsdag 23 februari 2010 @ 16:25:
Welke case is dat?Hij ziet er namelijk heel netjes uit. En is dat een Musketeer aan de voorkant?
Wel jammer dat ik net dat ene kabeltje bij de voeding nog niet weg heb kunnen krijgen....
Maar de kast zit toch altijd dicht.
www.5pc.nl
Verder vind ik de kabels wel mooi weggestoken, daar kan mijn kast nog wat van leren
Reg. datum: 30 november 2005
there's no tweak without the tweaker
ja, daag.
een panty (wel een nieuwe) werkt vaak wel goed. Steel dr 1 van je vriendin en trek hem strak over je fan (een uitgeknipt stukje, niet de hele pantyquote:virtualJac schreef op dinsdag 23 februari 2010 @ 19:04:
Even over het stof gedeelte nog. Welk materiaal kun je goed gebruiken als stoffilter? Ik wil voor de openingen in mijn case iets plakken om het stof wat tegen te gaan.
nadeel is alleen dat het vastmaken en verwisselen vaak lastig is. Maar het werkt prima.
Sommige stofzuigerzakken hebben ook een filter, die zou je ook kunnen gebruiker, ook zijn er gewoon kant en klare stoffilters te koop.
Kriebelkous wijzigde dit bericht 23-02-2010 20:10 (3%)
www.5pc.nl
Weet ik, maar op die moment was die dingen bestellen en wachten tot ze binnen zijn even geen optie.quote:brinkdinges schreef op vrijdag 19 februari 2010 @ 11:26:
Daar zijn ook gewoon beugeltjes voor te koop hoor, alhoewel zo'n oude schijf in stukken zagen ook wel leuk is
Dan maar inventief geweest.
When you talk to God it's called prayer, but when God talks to you it's called schizophrenia
Reg. datum: 05 januari 2009
Wel netjes in die kast zeg. Ik vind alleen wel die hoeveelheid lampjes wat overdreven.quote:Kriebelkous schreef op dinsdag 23 februari 2010 @ 16:09:
ben even benieuwd wat jullie van mijn game pc vinden:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Hangt er wat vanaf.quote:pkwarts schreef op dinsdag 23 februari 2010 @ 21:00:
Is speakerstof geschikt als stoffilter denken jullie?
Ik heb hier al wat oudere speakers, en de speakerstof dat ervoor hangt is zelf een bron van stof...
ik denk dat dat wel moet kunnen. Ik denk alleen dat de meeste speakerstof te veel stof doorlaten.quote:pkwarts schreef op dinsdag 23 februari 2010 @ 21:00:
Is speakerstof geschikt als stoffilter denken jullie?
Je zou ook Polyurethane foam (google er eens op, dan krijg je een "oooh dat spul!" moment) kunnen gebruiken. Dit word vaak gebruikt in verpakkingen en dergelijke. Als je hier iets van hebt liggen word dit vaak aangeraden om te gebruiken. Houd goed stof tegen, en verziekt de airflow niet zo.
www.5pc.nl
Piepschuim of rubber in verpakking laat moeizaam lucht door, niet goed idee.
Je kan ook stof van je hemd gebruiken, die is ook fijn genoeg en toch wat luchtdoorlatend.
Een verkeerde stof zorgt wel voor sterkere daling van luchtdoorstroming. Het houdt meer stof tegen, maar tegelijk ook weer te weinig lucht doorheen. Je moet dus testen welke lekker doorlaat en juiste compromis zoeken.
Wat wel kan is de stoffilter van de stofzuiger kopen. Dat laat veel lucht door maar houdt ook wat stof tegen. Neem een universeel filterpakket zodat filters op maat te knippen zijn.
Opvouwbare DDRmat - Nieuwsgierig?

Prachtige siliconen dempingsgevalletjes (als iemand weet hoe ze heten of waar ze to koop zijn, graag reactie!). Perfect voor de zojuist binnengekomen bootschijf voor mn NAS in op te hangen, de vorige schijf zat namelijk vastgeschroeft aan 2.5" naar 3.5" brackets die gewoon ergens tussengeklemd waren.


Bevestiging ingebouwd in de kast (precies in het midden):

Die zwarte dingen zijn SIlentmaxx HDD silencers, de harde schijven zijn aagesloten met ACRyan Connectx sata-stekkers zodat er niet zo'n kluwe draden ontstaat
Totaalshotje:

De kwaliteit van de pics is niet super, maar het zijn dan ook allemaal webcamfoto's
Ik heb een modulaire voeding.
Mijn vier (3x120mm/1x200mm) fans in mijn Antec900 hebben een molex aansluiting. Ik gebruik één kabel om deze te voeden, je kan ze namelijk allemaal in elkaar drukken. Mijn DVD drive heeft SATA power aansluiting. Hiervoor gebruik ik een SATA powerkabel die bij mijn voeding zat, deze gebruik ik momenteel alleen maar voor de DVD drive. De fans molex kabels komen bij elkaar in de ruimte onder mijn DVD drive.
Nu wil ik eigenlijk één kabel elimineren, of de molex power, of de sata power. Nu is dus de vraag wat is veiliger/beter:
1) een verloopje halen Molex F -> SATA M zodat mijn DVD drive via molex worden gevoed.
2) een verloopje SATA F -> Molex M zodat de fans worden gevoed via de SATA power.
OF
3) maakt het geen drol uit?
E8400 @ 3.5GHz / ASUS P5N-T Deluxe / 4GB (2x2) OCZ Platinum PC26400 @ 4-4-4-12 / XpertVision 8800GT / Samsung T166 500GB + Hitachi 7k2000 2TB / Zalman ZM600-HP / Antec 900 / HP W2408H
Dat zijn inderdaad handige dingetjes (ik weet ook niet hoe ze heten). Ik heb ondertussen al zoveel cdrom spelers uit elkaar gehaald dat ik al een flink voorraadje van die dingen heb, voor het geval dat ik ooit zoiets als jij moet makenquote:Tha Ra schreef op woensdag 24 februari 2010 @ 21:48:
Toen ik me verveelde sloopte ik een kapotte DVD-brander uit elkaar. Dit is wat ik hierin vond:
[afbeelding]
Prachtige siliconen dempingsgevalletjes (als iemand weet hoe ze heten of waar ze to koop zijn, graag reactie!). Perfect voor de zojuist binnengekomen bootschijf voor mn NAS in op te hangen, de vorige schijf zat namelijk vastgeschroeft aan 2.5" naar 3.5" brackets die gewoon ergens tussengeklemd waren.
Je kast laten modden? Brink of Modding
Recente casemods: miXture, Cubeleon
Zoekt alfa-testers voor een nieuwe site die wel wat feedback kunnen en willen geven. Interested? Neem even contact op via DM!
3) maakt geen drol uit.quote:MeltedForest schreef op donderdag 25 februari 2010 @ 09:03:
Ik heb nog een vraagje over kabels:
Ik heb een modulaire voeding.
Mijn vier (3x120mm/1x200mm) fans in mijn Antec900 hebben een molex aansluiting. Ik gebruik één kabel om deze te voeden, je kan ze namelijk allemaal in elkaar drukken. Mijn DVD drive heeft SATA power aansluiting. Hiervoor gebruik ik een SATA powerkabel die bij mijn voeding zat, deze gebruik ik momenteel alleen maar voor de DVD drive. De fans molex kabels komen bij elkaar in de ruimte onder mijn DVD drive.
Nu wil ik eigenlijk één kabel elimineren, of de molex power, of de sata power. Nu is dus de vraag wat is veiliger/beter:
1) een verloopje halen Molex F -> SATA M zodat mijn DVD drive via molex worden gevoed.
2) een verloopje SATA F -> Molex M zodat de fans worden gevoed via de SATA power.
OF
3) maakt het geen drol uit?
Molex naar Sata is alleen makkelijker te krijgen. Deze zitten vaak standaard bij je mobo.
Kriebelkous wijzigde dit bericht 25-02-2010 12:12 (4%)
www.5pc.nl
Wil namelijk eerst een tekening maken op papier.
Plexiplaat helemaal in tapen, de tekening er vervolgens (voorzichtig) uitsnijden en dan het vrije gedeelte spuiten.
Maar als achteraf blijkt dat allen onder de lijmresten zit is dan ook zonder
Wat betekenen foto's nou echt
Taal fouten inbegrepen ;)
Mijn V&A adv.
Wel een vet idee trouwens, post ff pics als je klaar bent
1337 Prutz0r Spec's 20172 3DMarks :D | Toekomstmuziek in het heden klik hier niet
Thanks, zal ik vanmiddag de doos met kabels even opentrekken.quote:Kriebelkous schreef op donderdag 25 februari 2010 @ 12:11:
[...]
3) maakt geen drol uit.
Molex naar Sata is alleen makkelijker te krijgen. Deze zitten vaak standaard bij je mobo.
E8400 @ 3.5GHz / ASUS P5N-T Deluxe / 4GB (2x2) OCZ Platinum PC26400 @ 4-4-4-12 / XpertVision 8800GT / Samsung T166 500GB + Hitachi 7k2000 2TB / Zalman ZM600-HP / Antec 900 / HP W2408H
Meestal als je nieuw plexiglas koopt zit er aan beide kanten een beschermlaagje op. Die kan je het beste er op laten zitten. En dat er af snijden en dan spuiten. (Of snap ik je vraag niet goed?)quote:klaasbram schreef op donderdag 25 februari 2010 @ 12:52:
Hey weet iemand of schilderstape lijmresten achterlaat op plexiglas?
Wil namelijk eerst een tekening maken op papier.
Plexiplaat helemaal in tapen, de tekening er vervolgens (voorzichtig) uitsnijden en dan het vrije gedeelte spuiten.
Maar als achteraf blijkt dat allen onder de lijmresten zit is dan ook zonder
En anders probeer eerst op stukje plexiglas, als het wel werkt met schilders tape.
"I only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking good either."
Ik was toevallig van plan hetzelfde te doen! Maar dan met UV-lak iets aan de binnenkant van m'n sidewindow iets maken. Ben wel benieuwd of dit mooi oplicht als er UV-CCFL in de kast zit.quote:klaasbram schreef op donderdag 25 februari 2010 @ 12:52:
Hey weet iemand of schilderstape lijmresten achterlaat op plexiglas?
Wil namelijk eerst een tekening maken op papier.
Plexiplaat helemaal in tapen, de tekening er vervolgens (voorzichtig) uitsnijden en dan het vrije gedeelte spuiten.
Maar als achteraf blijkt dat allen onder de lijmresten zit is dan ook zonder
Weet iemand of dit eerder gedaan is met UV-lak, en hoe dit eruit ziet?
www.5pc.nl
Probleem is dan natuurlijk ook dat dat beschermlaagje er al af is. Omdat het na alle bewerkingen (welke eigenlijk niet super gelukt zijn) het al aardig los liet.quote:T-Rhidon schreef op donderdag 25 februari 2010 @ 13:25:
[...]
Meestal als je nieuw plexiglas koopt zit er aan beide kanten een beschermlaagje op. Die kan je het beste er op laten zitten. En dat er af snijden en dan spuiten. (Of snap ik je vraag niet goed?)
En anders probeer eerst op stukje plexiglas, als het wel werkt met schilders tape.
Nu eerst nog ff een tekening maken maken met iets leuks
En wanneer dat klaar is pas alles gaan tapen
Wat betekenen foto's nou echt
Taal fouten inbegrepen ;)
Mijn V&A adv.
Is dat zo'n molex converter voor de fan? Want die van mij zat eerst ook niet helemaal goed maar als je die fan een kwartslag draait kun je dat kabeltje langs je moederbord en in het hoekje onder je graka heen laten lopen naar je voeding alwaar je 'm aan de molex connector kunt hangen die je dan wegstopt onder je voeding.quote:Kriebelkous schreef op dinsdag 23 februari 2010 @ 16:32:
[...]
Het is een CM690. En dat is inderdaad een musketeer.
Wel jammer dat ik net dat ene kabeltje bij de voeding nog niet weg heb kunnen krijgen....
Maar de kast zit toch altijd dicht.
Ik post nog wel eens pic
EDIT:
Eindelijk de herkenning van mijn telefoon door Windows weten te fixen dus bij deze een paar pics van mijn cable management




O, PS, de foto's komen dus van mijn telefoon dus de belichting en kwaliteit is best wel crap maar dit was het beste wat ik er van kon maken
i7x wijzigde dit bericht 26-02-2010 01:07 (33%)
- - Inventaris - - - - - Wenslijst - - - - 50 Euro aan transactiekosten gratis bij Binck voor nieuwe klanten? PM mij. :)
Erg netjes.quote:i7x schreef op donderdag 25 februari 2010 @ 20:28:
[...]
Is dat zo'n molex converter voor de fan? Want die van mij zat eerst ook niet helemaal goed maar als je die fan een kwartslag draait kun je dat kabeltje langs je moederbord en in het hoekje onder je graka heen laten lopen naar je voeding alwaar je 'm aan de molex connector kunt hangen die je dan wegstopt onder je voeding.
Ik post nog wel eens pic.
EDIT:
Eindelijk de herkenning van mijn telefoon door Windows weten te fixen dus bij deze een paar pics van mijn cable management. Specs zijn te zien in mijn inventarislijst in mijn profiel. De HDD rekken zijn nog wat leeg maar er komen binnenkort in ieder geval twee Caviar Greens bij.
O, PS, de foto's komen dus van mijn telefoon dus de belichting en kwaliteit is best wel crap maar dit was het beste wat ik er van kon maken.
Het is te zien dat je het goed hebt uitgedacht en er tijd in gestoken hebt. Ik had alleen de 24-pin cable recht getrokken ipv schuin naar beneden. Ziet er net wat mooier uit (vind ik dan). Maar op het moment dat je dit soort details als comment krijgt weet je dat je goed bezig bent
En ja, Dat is 2x molex voor de fan's. Die kunnen naar beneden achter mijn bord langs lopen . Maar deze 2 fans zijn later ingebouwd en ik had toen geen zin om mijn mobo er weer uit te halen
Kriebelkous wijzigde dit bericht 26-02-2010 10:18 (6%)
www.5pc.nl
Reg. datum: 05 januari 2009
Misschien lees ik er overheen, maar wat voor kast is dat?quote:i7x schreef op donderdag 25 februari 2010 @ 20:28:
[..]
EDIT:
Eindelijk de herkenning van mijn telefoon door Windows weten te fixen dus bij deze een paar pics van mijn cable management. Specs zijn te zien in mijn inventarislijst in mijn profiel. De HDD rekken zijn nog wat leeg maar er komen binnenkort in ieder geval twee Caviar Greens bij.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
O, PS, de foto's komen dus van mijn telefoon dus de belichting en kwaliteit is best wel crap maar dit was het beste wat ik er van kon maken.
IStealYourGun wijzigde dit bericht 26-02-2010 14:23 (43%)
♥ Under Construction ♦ © 1985 - 2010 and counting. ♣ Game Import Grafiekjes ♠ De BSMFH Wiki! ★ Opera FTW
Als z'n inventarislijst klopt dan is dit een Lian Li PC-A71F.quote:chocolade-reep schreef op vrijdag 26 februari 2010 @ 14:07:
[...]
Misschien lees ik er overheen, maar wat voor kast is dat?
©2006-2010 • DaffieProductions.nl - Webdesign & Flyers
Altijd als ik in mn weedstash kijk, en 't is op, realiseer ik me dat ik net 't laatste op heb gemaakt
Bedoel je dit soort dingen, verlengkabels?quote:IStealYourGun schreef op vrijdag 26 februari 2010 @ 14:22:Q: iemand een goed online adres waar je langere PSU module kabels kan vinden? En ja ik heb al gezocht in andere topic's en op google maar links zijn dood of het ziet er niet echt betrouwbaar uit.
-24-pin PSU sleeved
-8-pin PSU sleeved
-6-pin GPU sleeved
Reg. datum: 05 januari 2009
Sleeven voor luilakken.quote:F_demon schreef op zaterdag 27 februari 2010 @ 00:13:
[...]
Bedoel je dit soort dingen, verlengkabels?
-24-pin PSU sleeved
-8-pin PSU sleeved
-6-pin GPU sleeved
Dat is wel een nice-ass kast!quote:Als z'n inventarislijst klopt dan is dit een Lian Li PC-A71F.
chocolade-reep wijzigde dit bericht 27-02-2010 03:29 (8%)
Me harde schijf laat m'n kast zoemen. Nu wil ik 'm in elastieken hangen.
Kan ik daar het volgende voor gebruiken?

Dat is van die elastiek wat ook in kleding zit.
Is the enemy of my enemy, my friend or my enemy?
Inderdaad, winkel betrouwbaar?quote:F_demon schreef op zaterdag 27 februari 2010 @ 00:13:
[...]
Bedoel je dit soort dingen, verlengkabels?
-24-pin PSU sleeved
-8-pin PSU sleeved
-6-pin GPU sleeved
♥ Under Construction ♦ © 1985 - 2010 and counting. ♣ Game Import Grafiekjes ♠ De BSMFH Wiki! ★ Opera FTW
Ja dus
Unicorns are real!! They are just grey, fat and called rhinos
Verder, mijn lian li heeft geen gaten voor cablemanagement, dus gaan we die zelf even fixen.

Zoiets dacht ik. Maar dan recht ofcourse.
Alleen nog even mijn nieuwe voeding bestellen ( Nexus RX-6300 of 7000 ), want mn 800w silverstone is te groot en overkill
AMD 965BE @ 3.8Ghz, MSI 790FX-GD70, HD 4870x2 crossfire, 4Gb GEIL 2133Mhz DDR3, Vertex 30gb, 2x500gb, Fractal Design Define R3 custom window, Scythe mugen2, Antec TP-750w. Laptop: Acer; 15,6" I3 380M, IntelHD graphics, 500GB 7200rpm, 4Gb DDR3
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 last
Dit topic is gesloten.











