28 delen van zo'n 1000 posts. Dan moet zo'n beetje -alles- wel eens voorbij gekomen zijn.quote:
Alleen veel oudere posts over fan noise gaan over het oudere 95nm 60GB of 80GB model. Dat is nu niet echt meer van toepassing, toch?
Hmmm, doe dan zelf ook eens een héél klein beetje moeite en gebruik je hersenen om te bedenken dat als ik niet zelf al aan het zoeken was geweest ik:quote:
a. Geen link had gevonden over een zeer duidelijk voorbeeld van een ratelend geluid op de PS3.
b. Ik niet had geweten over de hidden 'fan test' key combo op de PS3 40GB.
c. Ik daar niet ook nog eens weer een filmpje over gevonden had.
Conclusie: ik heb dus wel degelijk gezocht. Zoals gezegd, met een heel klein beetje nadenken had jij ook die conclusie zelf kunnen trekken
Ik probeer nu gewoon er achter te komen of het geluid wat ik hoor 'normaal' is of niet. Normaal in de zin dat elke PS3 dat heeft of niet. Juist iemand met wat meer ervaring gaat eerst even op onderzoek uit voordat iets klakkeloos naar de winkel wordt terug gebracht.quote:
Karakterisering van geluid is daarbij erg moeilijk. Wat voor mij een 'ratelend' geluidje is, is voor de ander een gewoon fan geluidje. Als de PS3 het warm heeft en die dingen gaan echt draaien, dan hoor je natuurlijk wel iets.
De key vraag is eigenlijk, is er iemand die net nadat de PS3 is aangezet en in het menu zit (waarbij de PS3 dus nagenoeg idle is), -iets- maar dan ook maar -iets- kan horen op ~3 meter afstand?
Ruim baan voor de geemancipeerde vrouw!