Als hij 3 jaar is, is het dus geen 5G of nieuwer. En de oudere iPods hadden inderdaad van krassen amper last kan ik ook zelf bevestigen. Had daar nooit een hoesje voor.quote:
Pas vanaf de 5G (geintroduceerd eind 2005) is de ellende begonnen, ze hebben er in de VS zelfs class lawsuits om ontvangen zodat ze gedwongen waren die sleeves gratis bij te leveren.
Hoe dit bij de 6G is (de Classic dus) heb ik geen ervaring mee omdat ik de gok niet meer neem. Vanaf de eerste seconde na unboxing in het hoesje dus.
Zou ook liever geen hoesje nodig hebben, maar door schade en schande met de 5G erg voorzichtig geworden. Ik geloof krasbestendigheids claims van Apple niet meer, de 5G was volgens hen ook krasbestendig.
Ik doe echt geen gekke dingen met mijn iPod (alleen binnenzak, niet eens broekzak) en binnen no time kras mania.
xahmol wijzigde dit bericht 29-01-2008 22:26 (17%)
Specs hoofd PC F@H: chelloo.com0xahmol, WCG: chelloocom.xahmol, SETI: chelloo.com~xahmol