Ik heb 'm net binnen. Moet nog de gebruiksaanwijzing lezen enzo maar de eerste indruk is o.k. Hij is wel erg lelijk en lomp. Maar beeld is perfect en zappen gaat stuk sneller als met mijn Samsung 9401R.
Bij installatie zei ie: Signaalsterkte 52% (?), en beeldkwaliteit 100%. Snap ik niet maar alles ziet er verder goed uit.
Het is echt jaren geleden dat ik een videorecorder had dus zal weer ff moeten wennen. Als ik een beetje aan het apparaat gewend ben zal ik hier wel een review plaatsen.
Ben wel teleurgesteld in Casema. Ze zijn erg vaag maar ik heb het idee dat ik (
mijn oude receiver verhuisd naar mijn werkkamer) voor deze 2e tuner apart moet betalen voor Sport en extra pakket dat ik al had. Dat werkt de illigaliteit natuurlijk in de hand. Ik ga toch niet 2 x betalen? Ik ben gekke Henkie niet! Je moet al per tv een receiver aanschaffen dus alles wordt alleen maar duurder. We zullen wel afwachten hoe het gaat na de preview periode.

gas0line wijzigde dit bericht 29-03-2007 16:14 (7%)