Iemand een G11/G15 pootje polssteun JPAC-interface te koop? PM Me plz!
Het grote Logitech G-15 topic Deel 2
Pagina: 1 2 3 4 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 last
Reageer Nieuw TopicJa die bedoel ik. Die software had ik nog helemaal niet gezien...quote:
Ik hoop dat er binnenkort een mooi script komt voor CoD4
Trouwens, is er met de 1e generatie nog wat te doen tegen een mega stoffig toetsenbord ondanks dat ik hem elke keer afneem met een droge doek? En dan vooral de zwarte stukken rond en bij het beeldscherm...
Dan maar het toetsenbord gewoon wat vaker schoonmaken.
Iemand een G11/G15 pootje polssteun JPAC-interface te koop? PM Me plz!
CoD4 profile support is er al een tijdje, maar dat houdt niets anders in dan dat ie automatisch naar je "CoD4" profiel kan schakelen als je CoD4 opstart.quote:KzmZ schreef op donderdag 10 januari 2008 @ 23:31:
Hey! Nieuwe drivers zag ik net!
Met COD4 profile support... Zou er dan binnenkort ook een COD4 LCD optie komen?
Was er maar echte CoD4 support, vanuit Infinity Ward zelf.
Nakebod's Webcam Archive
Trying is the first step to failure.
GTA San Andreas Multiplayer
Ok, dan ben ik dus niet de enigste.quote:MsG schreef op vrijdag 11 januari 2008 @ 20:19:
Bij mij blijft er ook veel viezigheid op zitten op het zilveren gedeelte. En inderdaad, het ding wordt megastoffig
Trouwens wat me net opvalt, de toetsaanslag klinkt vrij hard, nieuwe toetsenbord van pap klinkt veel meer gedempt, dit is echt van tik tik tik?
Wederom herkenbaar. Dit had ik ook bij de eerste versie, en bij m'n tweede weer minder. Je hoort em inderdaad best hard tikken, de toetsaanslag voelt ook wat "hol". Bij m'n vervangende exemplaar voelt het wat "steviger" aan en klinkt het ook minder hard.quote:Joopieboy schreef op zaterdag 12 januari 2008 @ 00:06:
[...]
Ok, dan ben ik dus niet de enigste.
Trouwens wat me net opvalt, de toetsaanslag klinkt vrij hard, nieuwe toetsenbord van pap klinkt veel meer gedempt, dit is echt van tik tik tik?
Hier tikt ie ook wel hard, maar vind ik niet erg.
Iemand een G11/G15 pootje polssteun JPAC-interface te koop? PM Me plz!
Vergeleken met de klassieke IBM Model M valt het wel mee, maar vergeleken met van de laptop toetsenborden is het uiteraard hard.
Overigens voor Linux gebruikers, alle functies in de Windows driver (en meer) werken ook onder Linux (LCD, macro's, media keys etc.).
G15tools heeft alles wat je nodig hebt.
Orgy-porgy, Ford and fun, Kiss the girls and make them One. Boys at 0ne with girls at peace; Orgy-porgy gives release. | Jazzradio open-dir!
Ik heb even gebeld met een aantal mensen die ik bij logitech ken, er werd door verbonden met de 'G15' expert, en inderdaad heb ik slecht nieuws.
Vermoedelijk zal er nooit een support komen op call of duty, zoals nakebod ookal aangaf kan hij automatich schakelen tussen call of duty en iets anders, dit is enkel voor je G toetsen, deze worden dan direct geactiveerd.
Waarom word er dan geen ondersteuning gegeven? Infinity Ward heeft nooit een output geschreven voor call of duty, zoals bv bij wow is dat wel gedaan.
Ook heb ik een soort andwoord op het probleem met de verlichting in het toetsenbord,
Omdat de G15 toetsen vanuit in het toetsenbord worden opgelicht kan er inderdaad een fout zijn met de verlichting, de makkelijkste voorstelling is vrij simpel, neem een PVC buis (z'n grijze) van ongeveer 25cm lang, monteer hier onder een zaklamp en maak aan de boven kant een letter, zet dit neer en ga er net zo scheef voor zitten als met je G15.
Voor eventuele vragen kan je me gerust vragen, als ik er niet uit kom kan ik even bellen:)
Intel Core2Duo E6750, 2gb DDR2 geheugen, +1tb HDD. Nokia 6110 Navigator. Apple iPod Touch 8gb + Bose In Ear. HTC Touch + 1gb MicroSD, Canon EOS350D + 4gb CF Ultra II, Soliger BlueLine UV Filter + Kata DC433 TAS
Die G15tools klinkt wel tof, zodat je de G toetsen echt als toetsen kan gebruiken. Maar helaas is dit voor Linux, is er ook iets voor Windhoos?
Iemand een G11/G15 pootje polssteun JPAC-interface te koop? PM Me plz!
Ik heb de G15v1, en soms als ik gewoon aan het computeren ben, dan blijft er een key hangen,
Ik heb het idee dat het 1 van de pijltjes toesten is, en dan wel de <-- (linker)
Alles wat ik open, de cursor blijft naar links gaan.
Probleem is opgelost na het opnieuw opstarten van de pc.
Andere usb poort, heb ik al geprobeerd.
En nee, ik houd die toets niet ingedrukt.
Iemand nog tips, of iemand die hetzelfde heeft gehad?
Hardstyle Movements
Iemand een G11/G15 pootje polssteun JPAC-interface te koop? PM Me plz!
Ik heb hem net 2 maand, waarvan hij 1 maand in de doos heeft gelegen met verhuizen.quote:MsG schreef op zondag 13 januari 2008 @ 02:39:
Misschien wat radicaal en risky, maar eens alle toetsen los halen en wat kijken naar viezigheid? of goed schoonmaken? of even openschroeven?
En het probleem speelt slecht sporadisch op...
Hardstyle Movements
Iemand een G11/G15 pootje polssteun JPAC-interface te koop? PM Me plz!
Maar door die butt procedure daar, zit ik dan een tijd zonder toetsenbord.
Wat ik ook niet echt handig vind.
Usb drivers opnieuw installeren heeft ook geen nut.
Meerdere pc's ga ik eens proberen
Hardstyle Movements
Iemand een G11/G15 pootje polssteun JPAC-interface te koop? PM Me plz!
Hardstyle Movements
Net onder windows al zitten kloten met de extra toetsen omdat ie ze af en toe niet pakte edg.
Echt wazig....
Heb hem nu aangesloten op 1 van de usb poorten van de G15 zodat ik hem snel kan afkoppelen als hij weer zo'n fenomeen heeft.
Andere usb poorten had ik geprobeerd, maar geen enkel resultaat.
Hardstyle Movements
Pagina: 1 2 3 4 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 last
