Bl44t
To See A World In A Grain Of Sand, And A Heaven In A Wild Flower, Hold Infinity In The Palm Of Your Hand, And Eternity In An Hour
http://www.mainboard.cz/mb/octek/845GLM4P1.htm
http://www.octek.com.au/product/Motherboards/i845glm4p.htm
i845gv ook:
http://www.soltek.de/solt...=SL-85LIR2%2FSL-85LIR2-L#
phYzar schreef op zaterdag 22 januari 2005 @ 01:32:
bladerend door google vind ik toch mobo's met de i845gl chipset mét agp-poort, hoe zit dat dan.....?
http://www.mainboard.cz/mb/octek/845GLM4P1.htm
http://www.octek.com.au/product/Motherboards/i845glm4p.htm
i845gv ook:
http://www.soltek.de/solt...=SL-85LIR2%2FSL-85LIR2-L#

Hoe kan dit? bedoel je hiermee te zeggen dat er meerder "versies" van die i845GL zijn?

als elke tweaker nou 1 euro overmaakt naar mijn rek.nr.

het kan best zijn dat de noord brug juist geen agp poort ondersteunt maar maar waarom kan intel geen datsheets laten zien (tekening van de structuur en printbaantjes van elke chip (noord brug) ) (ik kan ze niet vinden

Verwijderd
Dat kan toch helemaal niet man....phYzar schreef op zaterdag 22 januari 2005 @ 02:03:
zoek een bios-chip, van een ander dood mobootje ofzo (als je aan een agp-poort kunt komen moet dat ook wel lukken), zet daar je huidige bios op via hotflash, als je mobo goed werkt met die bios-chip en je huidige bios, flash je de bios van het andere mobo erop. Werkt het niet? stop je ouwe bios-chip terug en er is niets aan het handje
Een AGP poort kan trouwens ook gemaakt worden met een PCI slot (zonder snelheidsverbetering natuurlijk), dat zie je soms op goedkope bordjes. Mss dat ze zo een mb kunnen uitbrengen met AGPslot en met jou chipset. Dan nog zal het ws niet werken, want heel ws zal het dure broertje van je mb een andere chipset hebben, want deze (vuile) truuk halen enkel el-cheapofabrikanten uit, en dan nog zelden (ik dacht bvb aan dat mb van asrock ofzo met een AGP en PCIe x16 slot op.
Als de boer zijn koeien kust, zijn ze jarig wees gerust. Varkens op een landingsbaan, leiden nooit een lang bestaan. Als de boer zich met stront wast, zijn zijn hersens aangetast. Als het hooi is in de schuur, zit het wijf bij den gebuur.
Anyway, het was een hele mooie poging. Respect daarvoor.
Gaat AazimAmin wel door? Zo ja, in dit topic?
't Is een kwestie van geduld, rustig wachten op de dag, dat heel Holland Limburgs lult.
Verwijderd
Als iemand goed nieuws kan geven over de chipset wel.DrivinUCrazy schreef op zaterdag 22 januari 2005 @ 13:29:
Dus, de moraal van het verhaal: Wees altijd zeker van wat je doet.
Anyway, het was een hele mooie poging. Respect daarvoor.![]()
Gaat AazimAmin wel door? Zo ja, in dit topic?
845GV ondersteunt ook geen AGP-slot!
ik ga mijn mobo maar s flashen

Verwijderd
Trouwens dat site zegt niet dat er geen verbindingen lopen. . ..
[ Voor 67% gewijzigd door Verwijderd op 22-01-2005 18:06 ]
zou denken? je bent de hoop van de natie, de hoop van een Bijeenkomst Der Tweakers steunt op je schouderswilly1986 schreef op zaterdag 22 januari 2005 @ 13:42:
nou.... zo te zien hangt "alles"van mij af...
[...]
ik ga mijn mobo maar s flashenen hopelijk dat het toch werkt!
Maak sowiezo een backup van je huidige bios, mocht je gaan gokken en zonder "backupchip" gaan flashen en het gaat fout, dan kun je met behulp van een andere pc en een hotflash in ieder geval terug naar je huidige bios.willy1986 schreef op zaterdag 22 januari 2005 @ 13:42:
nou.... zo te zien hangt "alles"van mij af...
845GV ondersteunt ook geen AGP-slot!( link)
ik ga mijn mobo maar s flashenen hopelijk dat het toch werkt!
De wijzen komen uit het Oosten!
Ben ik ook bang voor : Is de AGP überhaupt met de NorthBridge verbondenNoepZor schreef op zaterdag 22 januari 2005 @ 16:45:
Waar zit je onboard kaartje op aangesloten dan ? meestal zijn die via een AGP verbinding verbonden met de northbridge ?
|| Stem op mooiere Topic Search linkjes! :) " || Pi-Hole : Geen advertenties meer voor je hele netwerk! >:) ||
ik stop hierbij met het verder knutselen aan dat agp slot! dat slot is echt niet te reanimeren!
maar bij de gedachte alleen al.... t was echt te makkelijk bedacht!
als zelfs IK, een "soldeern00b**" ,ff een agp-poort op mijn mobo soldeer en een andere bios er op flash en hij ZOU toch werken.... waarom is er dan niemand eerder op dit plan gekomen?

verder staat het toch wel erg netjes dat AGP-slot!
**=(weet niet meer of dat van toepassing is
[ Voor 27% gewijzigd door willy1986 op 04-01-2006 17:44 ]
Irrelevant by default - rm -rf /
"There will be very difficult days but you deal with it - that's what makes the experience richer"
Je kansen schat ik groot in
A byte walks into a bar and orders a pint. Bartender asks him "What's wrong?" Byte says "Parity error." Bartender nods and says "Yeah, I thought you looked a bit off."
Ik heb wel eens kapotte moederborden opgehaald bij pc shops hier in de stad. Krijg je meestal gratis mee.iH8 schreef op maandag 24 januari 2005 @ 00:45:
wie doneert de TS een kapot mobo met juiste chipset? ghehehe
(Die gebruik ik b.v. om keyboard/muis splitter kabeltjes voor laptops zelf te maken.)
Je hebt er al een van Hopeloosje gehad! Of vertoont hij ook alleen blokjes?willy1986 schreef op zaterdag 22 januari 2005 @ 19:05:
heeft er iemand nog een oude laptop waarvan ik het lcd mag hebben, wil namelijk ook aan laptoplcd aan een vga-kaartje! < dat is mijn volgende project)
LTM12C70 Toshiba (etiketje op lcd scherm)
NRL75-8870-112 K6G13 5205
NRP28-8870-213 (<die naam op print gedrukt)
het scherm is aangesloten met 12 draadjes...daarnaast zit het stekkergedeelte onder een printplaat die ik niet los kan krijgen? MISCHIEN MAAR GOED OOK?
maar k kan helaas daarvan geen pin out vinden
nou niet dat ik nu boos ben, tenslotte was ie niet voor niets gratis!

de invertor zit aan gesloten aan het mobo met een kabeltje dat bestaat uit 7 draadjes.... hoe moet ik die aansluiten?
maarjaa baybus... dat heb ik teneerste niet nodig, enne ten 2e is dat mij te makkelijk... je hebt tenslotte alleen maar aansluit schema nodig en de nodige schakelaartjes. (en daarnaast is mijn computer al stil en gekoeld genoeg!
maar afgelopen avond ben ik dus weer ff wat uurtjes bezig geweest met dat character lcd... enne ik vraag mij eigelijk af: wat is nou echt "HET lcd programmatje"!? (ik zelf zit nu te prutsen met smartie lcd..)
Hoe doe je dat dan? Je loopt gewoon naar de toonbank en vraagt of ze nog kapotte hardware hebben? (/me denkt dat ik dan heel raar aangekeken word)joopv schreef op maandag 24 januari 2005 @ 08:21:
[...]
Ik heb wel eens kapotte moederborden opgehaald bij pc shops hier in de stad. Krijg je meestal gratis mee.
(Die gebruik ik b.v. om keyboard/muis splitter kabeltjes voor laptops zelf te maken.)
Geluk is een weerloos oud vrouwtje, alleen op straat met een bom geld
So what?lemming_nl schreef op maandag 24 januari 2005 @ 18:00:
[...]
Hoe doe je dat dan? Je loopt gewoon naar de toonbank en vraagt of ze nog kapotte hardware hebben? (/me denkt dat ik dan heel raar aangekeken word)
Uiteraard doe je dit met enig overleg - je stormt niet op een drukke zaterdagmiddag de winkel in, al eisen stellend
en gaat gelijk kijken wat de opties zijn voor oude hardware inruilen
Heb je er al over nagedacht hoe je dit gaat solderen? Deze SMD-chips zijn wel ff wat moeilijker te solderen dan zo'n AGP-connector hoor! Je hebt in ieder geval niets aan een soldeerbout!willy1986 schreef op maandag 24 januari 2005 @ 22:54:
willy1986 gaat morgen alle computerwinkels in utrecht binnenstormen met de vraag of ze mischien een dood mobo hebben met een i845GL north bridge chip erop![]()
[...]
[ Voor 7% gewijzigd door Gwannoes op 25-01-2005 07:14 ]
Hmmz, hier komt dus m'n sig
gasbranderGwannoes schreef op dinsdag 25 januari 2005 @ 07:13:
[...]
Heb je er al over nagedacht hoe je dit gaat solderen? Deze SMD-chips zijn wel ff wat moeilijker te solderen dan zo'n AGP-connector hoor! Je hebt in ieder geval niets aan een soldeerbout!
even verwarmen en de chip valt er zo af.
Of je ook de nieuwe (heel) erop krijgt is maar de vraag...
was een leuke stunt maarjaa
t hangt allemaal van je north bridge af...en dan nog is het hopen dat je het mobo niet dood steekt!
suc6 voor degene die het ook geen proberen