Goed ik wil graag even weten wat jullie van deze '' scores '' vinden en of er toevallig wat mis met de hdd's is ? Persoonlijk vind ik alle benchmark tabs er prima uit zien, maar bij health zie ik een hele boel dingen waarvan ik niet allemaal snap waar ze voor zijn en of de scores eventueel te hoog is
Note: alle schijven zijn dag en nacht in gebruik, dus werken doen ze prima, maar ik wil gewoon weten of ik moet gaan sparen voor een nieuwe
Hdd 1: windows, games en opslag.

Wat mij opvalt aan deze hdd:
- Accces tijd ontiegelijk hoog ?
- Op de info tab zie je dat hij op SATA 1 draait, naar mijn idee is deze 300 gb maxtor toch echt SATA 2 ( iemand bevesting hiervan ?)
Lama, volgens google klopt het dat hij op SATA 1 draait,
Bij de Health tab zie ik heel veel dat '' current '' vaak hoger is / gelijk staat aan wat hij maximaal volgens het programma mag hebben, is dit erg zorgwekkend ?
Hdd 2: Pure opslag, en 150 gb aan muziek:

- Lijntje ziet er gewoon goed uit, acces tijd lijkt me ook niet al te hoog, prima voor een 500 gb hdd die redelijk volgepropt zit.
- Wat me uiteraard wel opvalt is de gele lijn in health, volgens mij is dit gewoon een foute uitlezing van het programma aangezien dat wel meer het geval is met Seagate hdd's ( bevestingign iemand ? )
- Ook hier zie ik weer veel dat '' current '' erg dicht bij / precies op het max zit, gewoon verlepte uitlezing of iets om me zorgen over te maken.
Hdd 3: 200 gb, downloads en opslag van video's

- Op de error scan ( langdurige scan ) komen er een paar errors in de zin van corrupte sectoren, dit is ongeveer 0.2% van totale hdd oppervlak, als het goed is kan ik met een low level format dit vervangen door de standaard 0.5% die de hdd in reserve houd voor dit soort situtaties ( bevestiging iemand ? )
Bedankt voor de eventuele hulp die geboden wordt,