hee,.
ik heb sitecom bluetooth adapter!
ben benieuwd of je hiervoor een oplossing hebt?
sjoerd
ik heb sitecom bluetooth adapter!
ben benieuwd of je hiervoor een oplossing hebt?
sjoerd
Verwijderd
Verwijderd
Verwijderd
Helaas kan Java op een Motorola (nog) geen bluetooth aansturen.Verwijderd schreef op 07 april 2004 @ 14:26:
Ik heb m'n V525 nu al weer een half maandje, en op zoek naar een progrommaatje om Winamp (en Powerpoint) te besturen. Zelf heb ik op internet nog niks gevonden maar ik weet dat het met een Bluetooth/Java combi mogelijk is!
Hiervoor had ik namelijk een Sony Ericsson Z600 en daarmee was het wél mogelijk (met progje FMA), dus het kan gewoon wel.
Maar is het mogelijk, en moet er gewoon op zo'n programmaatje gewacht worden, of het is het om een een of andere reden niet mogelijk op een V525??
Iemand die dit weet?! want het lijkt me echt geniaal om weer winamp en powerpoint met de mobiel te besturen!
Verwijderd
Heeft dat te maken met de Firmware versie?Scaror schreef op 07 april 2004 @ 15:39:
[...]
Helaas kan Java op een Motorola (nog) geen bluetooth aansturen.
jeps, en er is nog nergens gemeld dat er versies zijn die het wel ondersteunen....
[ Voor 19% gewijzigd door poesje op 07-04-2004 15:50 ]
had dat probleem eerst ook, ik heb toen de nieuwe sitecom BT-software gedownload, vervolgens kon ik in BTtray (rechtsonder) via de rechtermuisknop (meer) dingen instellen dan voorheen (op dit gebied dan...) enzo heb ik o.a de obex push aangezet. in de oude software is het inderdaad nergens te vinden..!Verwijderd schreef op 07 april 2004 @ 14:54:
Ik ben wel gepaird met mijn computer, maar kan echt geen bestanden verzenden met obex push en transfer file. Als ik in my bluetooth places "discover available services" doe vind die ook geen obex. Allen public folder, inbox, dial up network. Wie kan mij helpen? Heb ik mobile phonetools nodig? alleen my bluetooth places is toch genoeg?
Krijg steeds de melding error connection establishment, maar ben wel gepaired. Kan hier geen oplossing voor vinden ook niet op dit forum.
Weet iemand hoe ik dit moet oplossen?
bijvoorbaat dank
Sjoerd
[ Voor 9% gewijzigd door robert-630 op 07-04-2004 21:10 ]
[ Voor 28% gewijzigd door BizzieBis op 07-04-2004 16:48 ]
Verwijderd
Ik heb ook ( 2) sitecom dongle(s) en ze werken allebei helemaal perfect..geen software update of wat dan ook benodigd geweest....v525 deed het vlekkeloos...robert-630 schreef op 07 april 2004 @ 16:04:
[...]
had dat probleem eerst ook, ik heb toen de nieuwe sitecom BT-software gedownload, bladiebla..!
Verwijderd
Verwijderd
[ Voor 12% gewijzigd door Verwijderd op 07-04-2004 17:17 ]
Verwijderd
Verwijderd
Verwijderd
Je moet dus Service Pack 1 geinstalleerd hebben...te downloaden op microsoft.com..MaStar schreef op 07 april 2004 @ 18:38:
HELP HELP
Ik wil die tuturial voor de datakabel. Dan staat er onderaan dat ik dit eerst moet isntalleren:
Windows XP SP1 met KB822603 Update
Dan doe ik dat maar als ik dan ga installeren geeft hij deze foutmelding:
Setup heeft vastgesteld dat de versie van het service pack dat op uw systeem is geïnstalleerd ouders is dan de versie die nodig is om deze hotfix te kunnen toepassen.
Un dient minimaal versie 1 van het service pack te hebben geïnstalleerd
Wat nu?
Verwijderd
Ja sorryVerwijderd schreef op 07 april 2004 @ 18:39:
Nathalie daar hebben we dit knopje [afbeelding] voor he
maargoed...heb je de p2kdriver geinstalleerd? en probeer als je dit geinstalleerd hebt, is je stekkertje een beetje in je v525 te wiebelen...dit hielp voor mij nogal eens bij het detecteren...
ik download nu service pack 1a, ander kan ik niet vindenVerwijderd schreef op 07 april 2004 @ 18:39:
[...]
Je moet dus Service Pack 1 geinstalleerd hebben...te downloaden op microsoft.com..
[ Voor 4% gewijzigd door MarcoC op 07-04-2004 18:54 ]
das de internet explorer update....MaStar schreef op 07 april 2004 @ 19:05:
ik ben deze nu aan het downloaden:
http://www.microsoft.com/...5d-48f5-b02b-20b602228de6
hopenlijk werkt die update dan wel...
[ Voor 14% gewijzigd door poesje op 07-04-2004 19:11 ]
Verwijderd
Zeer mooi foto's MarcoCMarcoC schreef op 07 april 2004 @ 18:53:
Heb vandaag mijn miniantenne binnegekregen, en ik heb maar meteen wat foto'tjes geschoten hoe het er uitziet (had wel al eens een foto gezien, maar die waren meestal niet echt scherp; of ik moet er overheen gekeken hebben).
Anyway, hier zijn ze:
http://home.planet.nl/~cr...ntenne/miniantenne_01.JPG
http://home.planet.nl/~cr...ntenne/miniantenne_02.JPG
http://home.planet.nl/~cr...ntenne/miniantenne_03.JPG
http://home.planet.nl/~cr...ntenne/miniantenne_04.JPG
http://home.planet.nl/~cr...ntenne/miniantenne_05.JPG
http://home.planet.nl/~cr...ntenne/miniantenne_06.JPG (met camera in de spiegel van de V525)
http://home.planet.nl/~cr...ntenne/miniantenne_07.JPG
[ Voor 55% gewijzigd door MarcoC op 07-04-2004 19:39 ]
of com3 (da is bij mij...)Nanax schreef op 07 april 2004 @ 19:38:
Nathalie je moet even in die datakabel uitleg kijken, je moet bij midway de poort naar com 4 veranderen. en ja eerst 1.23 en dan updaten
[ Voor 23% gewijzigd door poesje op 07-04-2004 20:29 ]
Verwijderd
Kheb die antenne nog geen dag, maar kben nu alle super tevreden over dat ding......kheb gewoon vol bereik overal......Verwijderd schreef op 07 april 2004 @ 19:28:
[...]
Zeer mooi foto's MarcoC![]()
Mijn antenne bevalt ook perfect
[reclame modus on] Te bestellen bij mij trouwens[reclame modus off]
Verwijderd
Hmm jmmr, dan maar ff ander forum zoeken.......Nanax schreef op 07 april 2004 @ 21:04:
O, nog even een mededeling:
Na kort overleg met een van de mod'jes blijkt dat we onze vergelijking van flashes en flexen toch maar ergens anders moeten gaan voeren.
Ik ben met ze eens dat het net op het randje is.
Ik vind het jammer maar snap het wel.
Via ftp-verbinding?? vaag! hoe komt ie bij ftp, dat heeft toch helemaal niks hiermee te maken? ik heb hier geen last van gehad. je moet soms wel opnieuw pairen met deze software en soms ziet ie de telefoon aan als pc (misschien kan je dat nog ff nalopen, verder geen idee wat het kan zijn...) toen ik de tutorial opvolgde werkte het gelijk perfect..Verwijderd schreef op 07 april 2004 @ 17:05:
Robbert
thx, die nieuwe driver werkt beter, kan nu al wel een foto van mijn tel naar de comp sturen en zie ook de obex push en transfer file, maar als ik dat probeer te gebruiken, dan zoekt die verbinding via ftp verbinding en daarna zegt die na een tijd error connection establishment nog steeds. Had jij dit ook? en hoe heb je dit opgelost?
Ziet er goed uit, hoop dat die van mij ook snel komt. Is inmiddels ruim een week geleden dat je ze zou bestellen en versturen, maar heb sindsdien niets meer van je gehoord, had ook al gelijk betaald. En je reageert ook niet op mijn mailtjes, vind ik toch wel wat vreemd.Verwijderd schreef op 07 april 2004 @ 19:28:
[...]
Zeer mooi foto's MarcoC![]()
Mijn antenne bevalt ook perfect
[reclame modus on] Te bestellen bij mij trouwens[reclame modus off]
[ Voor 83% gewijzigd door MaStar op 07-04-2004 22:21 ]
thx kan ik wel gebruikenAsure schreef op 07 april 2004 @ 21:36:
Misschien heeft iemand er wat aan, dus hier zijn mijn KPN GPRS / MMS instellingen.
Ik heb er ff voor moeten zoeken, ze staan namelijk niet op de m-info site, aangezien ze standaard al in de m-info (lees:nec/toshiba e.d.) toestellen van de KPN staan.
Web Profiel: (settings zijn V600 style ivm de f&f die ik heb gedaan)
Naam: KPN
Startpagina: http://menu/gprs/mn/main.aspx
Service Type 1:WAP
Gateway IP 1: 010.010.100.010
Port 1:9201
Domain 1: <leeg>
Service Type 2:WAP (ongewijzigd dus)
Gateway IP 2: 000.000.000.000 (ongewijzigd dus)
Port 2:0 (ongewijzigd dus)
Domain 2: <leeg> (ongewijzigd dus)
DNS 1: 000.000.000.000 (ongewijzigd dus)
DNS 2: 000.000.000.000 (ongewijzigd dus)
Time Out: 2 minuten (kan je zelf aanpassen)
-- dit stuk is compleet ongewijzigd, het wordt niet gebruikt --
CSD No.1: <leeg>
Gebruikersnaam 1: <leeg>
Paswoord 1: <leeg>
Snelheid (bps): 9600
Lijn Type 1: ISDN
CSD No.2: <leeg>
Gebruikersnaam 2: <leeg>
Paswoord 2: <leeg>
Snelheid (bps): 9600
Lijn Type 2: ISDN
-- einde CSD spul --
GPRS APN: portalmmm.nl
Gebruikersnaam: <leeg laten>
Wachtwoord: <leeg laten>
MMS Profiel:
Server info: KPN MMS (kan je zelf opgeven)
Bij bewerken van server info:
Service Naam: KPN MMS
Server URL: http://mp.mobiel.kpn/mmsc/
Web Profiel Naam: KPN (of hoe je zelf het KPN profiel genoemd hebt)
Opslaan, voila, werkt
POP3 via GPRS kreeg ik absoluut niet aan de praat, misschien dat de KPN dit blockt? Als ik GPRS kies bij setup email, moet ik de volgende dingen invullen:
ISP Instellingen: GPRS (of GSM CSD, dan kan je inbellen bij bijv. zon 'gratis')
APN-adres: ?? ik probeerde portalmmm.nl maar dat werkt dus niet
Gebruikersnaam: <leeg>
Wachtwoord: <leeg>
Standaard via GSM CSD (inbellen) werkt dus wel. Ik gebruikte
Zon tel nr. 036-7500300, username en pass maken niet uit, dns 62.58.50.5, smtp uitgaand = 62.58.50.9. Uiteraard ff je eigen pop3 server invullen..
Als iemand tips heeft voor pop3 via kpn gprs, laat maar komen.. ook aanvullingen op mijn gprs settings zijn welkom. (gaat snel zat)
Minpuntje, al die leuke game sites bij de knp diensten, die checken wat voor handset je hebt.. voor de 525 kan je dus geen games downloaden aangezien ze die niet herkennen.. Je hoeft dus niet naar Namco of Bandai online te surfen, ze zeggen allemaal bijna direct 'uw toestel wordt niet ondersteund.'
Verwijderd
®Otto...die vind ik zeer vreemd. Want ik beantwoord iedereen zijn mail, en ben altijd druk hiermee bezig. Zou je je nickname even kunnen sturen van inkoopacties.net naar dmixxx@tiscali.nl ? Ik heb ook geen otto in mijn lijst staan®Otto schreef op 07 april 2004 @ 21:52:
[...]
Ziet er goed uit, hoop dat die van mij ook snel komt. Is inmiddels ruim een week geleden dat je ze zou bestellen en versturen, maar heb sindsdien niets meer van je gehoord, had ook al gelijk betaald. En je reageert ook niet op mijn mailtjes, vind ik toch wel wat vreemd.
Doe inspiratie op uit de eerdere reviews, meld je bij Korakal, en veel schrijf plezier.
[ Voor 6% gewijzigd door Ginz op 08-04-2004 00:03 ]
"It's nice to be important, but it's more important to be nice"
-
"You like it now, but you'll learn to love it later"
das wel waar, maar waar kunnen we verder nog over praten?Nanax schreef op 07 april 2004 @ 21:04:
O, nog even een mededeling:
Na kort overleg met een van de mod'jes blijkt dat we onze vergelijking van flashes en flexen toch maar ergens anders moeten gaan voeren.
Ik ben met ze eens dat het net op het randje is.
Ik vind het jammer maar snap het wel.
[ Voor 83% gewijzigd door MaStar op 08-04-2004 09:13 ]
Verwijderd
[ Voor 56% gewijzigd door Nanax op 08-04-2004 09:58 ]
Verwijderd
Verwijderd
Weet jij hoe ik dan precies die junkwebprofielen wegkan krijgen? met PST maar met welk programmatje van PST en hoe?®Otto schreef op 01 april 2004 @ 13:34:
[...]
Heb 't al eerder gepost, maar hier zijn nog een keer de voordelen:
Geen vodafone-shit meer
Een stuk sneller in gebruik
Langere batterijduur (1 á 2 dagen)
100 sms-jes in je inbox
Video's afspelen
Instant Messaging
Mooier menu
Meer geheugen
Nadelen:
Geen garantie meer (of je moet 'm weer terugflashen)
Wat junksettings bij webprofielen (kun je grotendeels wegkrijgen met PST)
Active Line icoontje (kun je met MMS wegkrijgen)
Heb nu zo'n week of vier een V525@600 en het bevalt me nog steeds prima, heb ook geen problemen met de camera. Vooral de snelheid ben ik zeer over te spreken. Heb trouwens TRIPLETS_G_0B_09.1DR_A en Flexversie SE6446AXXF10F8
Verwijderd
[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 08-04-2004 11:57 ]
ik heb ookal de computer opnieuw opgestart, maar nog steeds niet zo'n schermpjeMaStar schreef op 08 april 2004 @ 11:27:
HELP HELP
Ik heb al die proggies geinstalleerd en als ik nu mijn datakabel in mijn usb poort doe, en mijn gsm erop aansluit, krijg ik geen melding: 'nieuwe hardware gevonden'...zoals hier:
http://home.planet.nl/~viss3662/V525/1.JPG
Wat moet ik doen om dat te krijgen?
Verwijderd
Yourney, kheb nog een paar kleine vragen m.b.t. flex/flash. Mail me op gokusfe at hotmail . comVerwijderd schreef op 08 april 2004 @ 09:34:
just to let ya people know: Ik had dus mn v525 opgestuurd, volgens evic moest er een level 2 repair aan te pas komen ( ik had em geflasht met 9.1DR wittelenz) viel niet onder garantie koste met 250 euries...dus ik wou em ongerepareerd terug, kostte me ook 25 euro onderzoekskosten...ik 15 minuten met hun telefonisch in discussie geweest, en toen gaven ze toe...ik kreeg hem gratis terug...
ik kreeg hem net 10 minuten geleden binnen...direct 9.1FR erop gezet en mn camera doet het weer....
Moraal van het verhaal: geloof nooit argeloos wat een commercieel ingesteld bedrijf je wijsmaakt...
edit:
didactisch mode off
Naast het vewijderen van standaard fabrieks spul niet..helaas. Maar de foon heeft alwel maarliefst 3X zoveel geheugen als een gemiddelde Sony-Ericsson..Verwijderd schreef op 08 april 2004 @ 11:32:
Mischien een domme vraag maar is er echt geen manier om de geheugen uit te bereiden![]()
![]()
nope, staat nix van een ! ervoor..IronFist schreef op 08 april 2004 @ 12:35:
Kijk eens bij apparaatbeheer naar iets met een ! ervoor. Doe bij dat apparaat update driver... Vervolgens stappen nemen zoals beschreven.
![]()
Dit is niet echt specifiek aan de USB datakabel, maar bij alle (USB)apparaten, vandaar dat ik het niet heb uitgelegd.. Toch maar eens doen een keer trouwens.
Verwijderd
Nee dat lijkt me niet mogelijk........helaasVerwijderd schreef op 08 april 2004 @ 11:32:
Mischien een domme vraag maar is er echt geen manier om de geheugen uit te bereiden![]()
![]()
[ Voor 80% gewijzigd door Verwijderd op 08-04-2004 14:57 ]
nanax, zou je misschien even kunnen zeggen welke files dat precies zijn die standard sounds? in p2kman zie ik files als FILEAl.va staan, zijn het die, of bijvoorbeeld de alertfile095.mid ofzo? Ik wil niet de verkeerde files weggooien, want ikw il graag die motomix sound behouden, zijn die bij jou ook weg?Nanax schreef op 06 april 2004 @ 15:38:
Deze post is gereserveerd om een FAQ toevoeging samen te stellen zodat deze later in de TS kan.
Hoe delete ik de standaart ringtone's zonder dat ik niet meer in me geluidsprofiel kan komen?
1. Alle standaard geluidjes via P2Kman van attribuut www voorzien.
2. Bij ALLE geluidsprofielen bij ALLES (sms, inkomend gesprek, voicemail etc. etc.) beltoon 'klassiek' ingesteld.
3. Via Multimedia > Audio Alle standaard muziekjes geselecteerd en verwijderd.
4. Via P2kMan/Bluetooth een eigen .midi uploaden.
5. Via Multimedia > Audio deze eigen .midi als ringtone instellen
6. Mobieltje aan en uit zetten
.
[ Voor 22% gewijzigd door ppleeuw op 08-04-2004 14:57 ]
Verwijderd
ik heb nu 7147 kb vrij...en dan heb ik de sluitertones nog niet verwijdert...robert-630 schreef op 08 april 2004 @ 14:09:
[...]
Naast het vewijderen van standaard fabrieks spul niet..helaas. Maar de foon heeft alwel maarliefst 3X zoveel geheugen als een gemiddelde Sony-Ericsson..
Verwijderd
het is zo idd wel erg te vergroten, ik heb het gros ook weggedaan en had toen in de 6MB als ik het goed heb vrij... maar jij gebruikt vast een datakabel, want ik kan via BT veel minder verwijderen.. het is natuurlijk wel leuk om de startup en shutdown geluiden / animaties te verwijderen of te vervangen, bedoel je dat met de sluitertones of bedoel je daar andere 'tonen' mee?Verwijderd schreef op 08 april 2004 @ 15:14:
[...]
ik heb nu 7147 kb vrij...en dan heb ik de sluitertones nog niet verwijdert...
Dat stukje heeft ie van mij gequote ooit, dus dat heb ik geschrevenppleeuw schreef op 08 april 2004 @ 14:55:
[...]
nanax, zou je misschien even kunnen zeggen welke files dat precies zijn die standard sounds? in p2kman zie ik files als FILEAl.va staan, zijn het die, of bijvoorbeeld de alertfile095.mid ofzo? Ik wil niet de verkeerde files weggooien, want ikw il graag die motomix sound behouden, zijn die bij jou ook weg?
thanx!
1. Alle standaard geluidjes via P2Kman van attribuut www voorzien.
2. Bij ALLE geluidsprofielen bij ALLES (sms, inkomend gesprek, voicemail etc. etc.) beltoon 'klassiek' ingesteld.
3. Via Multimedia > Audio Alle standaard muziekjes geselecteerd en verwijderd.
4. Via P2kMan/Bluetooth een eigen .midi uploaden.
5. Via Multimedia > Audio deze eigen .midi als ringtone instellen
6. Mobieltje aan en uit zetten
D-MIXXX, heb je al gemaild, het blijkt om een andere inkoopactie te gaan en wel die van Ragnar Jongen, van hem heb ik dus niets meer vernomen. Sorry voor dit misverstand, hoop dat het hiermee uit de wereld is, nogmaals excuses.Verwijderd schreef op 07 april 2004 @ 23:00:
[...]
®Otto...die vind ik zeer vreemd. Want ik beantwoord iedereen zijn mail, en ben altijd druk hiermee bezig. Zou je je nickname even kunnen sturen van inkoopacties.net naar dmixxx@tiscali.nl ? Ik heb ook geen otto in mijn lijst staan
en je e-mailadres staat ook niet geregistreerd bij inkoopacties.net in mijn inkoopactie. Ik hoop spoedig e-mail te ontvangen...
[ Voor 8% gewijzigd door ®Otto op 08-04-2004 17:17 ]
Verwijderd
Verwijderd
Wat denk je nou zelfVerwijderd schreef op 08 april 2004 @ 18:40:
Als ik een vodafone sim met abbo heb kan ik die gewoon gebruiken in mijn v525. Of gaat dit niet lukken.
M.v.g
Pascal
Verwijderd
Verwijderd
Dat kan jaVerwijderd schreef op 08 april 2004 @ 18:40:
Als ik een vodafone sim met abbo heb kan ik die gewoon gebruiken in mijn v525. Of gaat dit niet lukken.
M.v.g
Pascal
[ Voor 9% gewijzigd door Verwijderd op 08-04-2004 19:02 ]
Verwijderd
[ Voor 93% gewijzigd door intoxicated op 08-04-2004 21:27 ]
American Express vraagbaak
Otto (en anderen), sorry dat ik niet reageer, maar ik heb een soort computerverbod gekregen na mijn slechte cijfers.®Otto schreef op 08 april 2004 @ 17:14:
[...]
D-MIXXX, heb je al gemaild, het blijkt om een andere inkoopactie te gaan en wel die van Ragnar Jongen, van hem heb ik dus niets meer vernomen. Sorry voor dit misverstand, hoop dat het hiermee uit de wereld is, nogmaals excuses.
@rjongen, zou je dus even contact met mij op kunnen nemen, heb je al verschillende mailtjes verstuurd en hier wordt niet op gereageerd
@Yourney, heb al twee keer eerder gepost hoe je die webprofielen kunt weghalen, moet je maar even zoeken. Je schijnt het trouwens ook met MMS te kunnen doen, zie THW Arie in "Het Motorola V600 topic (deel 2)"
ZEIK-emailtjes??? In jouw mail van 30 maart zeg je dat er besteld gaat worden, ik heb je zelfs aangeboden om bij te betalen, omdat je zielig zat te doen dat je misschien moest bijbetalen! Dus wie zit hier nou te zeiken. Bovendien is het jouw probleem dat je een computerverbod hebt, daar heb ik geen boodschap aan. Het lijkt me als je zo'n inkoopactie opstart, je de zaken toch wat beter voor elkaar moet hebben, of zie ik dat verkeerd?rjongen schreef op 08 april 2004 @ 21:48:
[...]
Otto (en anderen), sorry dat ik niet reageer, maar ik heb een soort computerverbod gekregen na mijn slechte cijfers.
De tijd die ik er dan wel op mag, wil ik dan niet gebruiken aan het beantwoorden van ZEIK-emailtjes.
Ik krijg per dag zo'n 10 mailtjes binnen wanneer ik nou die dingen van DayDeal verwacht. IK WEET HET NIET!!!
En jij, otto, jij hebt betaald voor een antenne, dus krijg je een antenne.
[ Voor 8% gewijzigd door ®Otto op 08-04-2004 22:05 ]
wat heb jij dan volgens jou besteld en betaald?!®Otto schreef op 08 april 2004 @ 22:00:
[...]
ZEIK-emailtjes??? In jouw mail van 30 maart zeg je dat er besteld gaat worden, ik heb je zelfs aangeboden om bij te batalen, omdat je zielig zat te doen dat je misschien moest bijbetalen! Dus wie zit hier nou te zeiken. Bovendien is het jouw probleem dat je een computerverbod hebt, daar heb ik geen boodschap aan. Je hebt nu al bijna 2 weken mijn geld binnen, dus zorg maar dat het voor elkaar komt.
volgens mij staat hier wel zo'n beetje alles hoor: http://v525.com.sapo.pt/MaStar schreef op 08 april 2004 @ 22:04:
hehe, na 2,5 uur prutsen eindelijk alles voor elkaar gekregen met de datakabel.
Maar..ik heb sites doorgelezen in startpost, maar nu heb ik 2 vragen:
1. Heeft iemand nog een ANDERE goede site met veel leuke spelletjes/wallpapers?
2. Is iemand snake ooit ergens tegengekomen. Zo ja, waar of kan je hem sturen?
Ik heb de mini-antenne besteld en gelijk betaald. Jij hebt daarna een mail gestuurd met iedereen die betaald had en dat er besteld ging worden. Hierna heb ik niets meer van je vernomen en heb je een paar keer gemaild, maar heb hierop dus geen reactie gekregen. Wil je met alle plezier wat info en/of screenshotjes sturen, maar dan moet je wel je mail kunnen checken
[ Voor 13% gewijzigd door ®Otto op 08-04-2004 22:24 ]
ik zie snake hier nergens staanrjongen schreef op 08 april 2004 @ 22:07:
[...]
volgens mij staat hier wel zo'n beetje alles hoor: http://v525.com.sapo.pt/
Snake? Met een kleurenscherm? Ben jij zo erg verslaafd?!
Verwijderd
®Otto schreef op 08 april 2004 @ 22:11:
[...]
Ik heb de mini-antenne besteld en gelijk betaald. Jij hebt daarna een mail gestuurd met iedereen die betaald had en dat er besteld ging worden. Hierna heb ik niets meer van je vernomen en heb je een paar keer gemaild, maar heb hierop dus geen reactie gekregen. Wil je met alle plezier wat info en/of screenshotjes sturen, maar dan moet je wel je mail kunnen checken
Edit/ Heb je toch maar een mail gestuurd met wat info... Toch jammer dat het op deze manier moet gaan, hoop maar dat het snel voor elkaar komt.
[ Voor 52% gewijzigd door Nanax op 09-04-2004 11:12 ]
Verwijderd
1. neenKingskawn schreef op 09 april 2004 @ 11:27:
Is het nu mogelijk om een V525 te unlocken door middel van een full firmware? Of moet dit echt door iemand zijn die het materiaal heeft?
Wat is dan het verschil tussen de simlock eraf halen en een update van firmware 525@600?
Verwijderd
Weet niet wat ik hier allemaal over mag zeggen hier (ivm policy), maar vergelijk het met je PC: Als jij van Windows 2000 naar Windows XP gaat, blijft je BIOS password hetzelfde. (vond het wel een mooie vergelijkingKingskawn schreef op 09 april 2004 @ 11:40:
[...]
Wat is dan het verschil tussen de simlock eraf halen en een update van firmware 525@600?![]()
Want als er een andere firmware op het geheugen wordt geschreven gaat de oude er toch af samen met de simlock of staat die in een ander geheugen? Goed verstopr
Verwijderd
geef msn-adres maarVerwijderd schreef op 09 april 2004 @ 11:57:
Ik heb nu Java geactiveerd met het programma: Motorola Service Software.
Maar hij reageert niet op de dingen die ik aanklik.
Maar hij vindt mn gsm wel![]()
Maar er staat ook ergens dat je met je gsm naar javainstellingen moet gaan en dan java applicaties laden maar wat als dat er niet staat?????![]()
![]()
![]()
Wie wil mij helpen???????
Verwijderd
hoezo gezeik??? Waar is dit forum anders ook voor dan???rjongen schreef op 09 april 2004 @ 12:00:
[...]
geef msn-adres maar
dan help ik je wel, en is de rest hier van je (gezeik) af.
Verwijderd
nathalielovesdennis@hotmail.comVerwijderd schreef op 09 april 2004 @ 12:15:
[...]
hoezo gezeik??? Waar is dit forum anders ook voor dan???
"Anyone who does not agree with me is mentally sick, and should be shot I'm afraid to say."
- Pastor Richards @ VCPR
wel als die vragen al 10 x gesteld zijn.intoxicated schreef op 09 april 2004 @ 12:15:
idd, je kan d'r ook gewoon hier op GoT helpen, niet alles hoeft via MSN hoor
Dit topic is gesloten.
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq