Het is wel een standaartmod dus veel heb ik er niet over te zeggen. Je hebt wel netjes en vooral recht gezagen. De vorm is wat orgineel, maar ook weer niet wereldschokkend. Ik heb er geen ervaringen mee, maar ik weet niet of dubbelzijdig tape wel zo sterk is: na verloop van tijd valt je window uit je kast en echt stevig lijkt mij het ook niet.Anoniem: 52220 schreef op 06 december 2003 @ 17:07:
Na vele mensen hun kast zien modden, besloot ik zelf ook maar eens wat te gaan doen. Immers is een mod iets zelf doen, en geen sidepanel kopen.
Allereerst heb ik even de binnenkast van mijn kast [Chieftec Dragongeval midtower]:
[afbeelding]
Dremel geleend, en ff flink staan snijden:
[afbeelding]
Van de andere kant:
[afbeelding]
Poepoe, na ongeveer 3 kwartier zagen ligt t stuk er eindelijk uit
[afbeelding]
Even een stuk plexiglas gehaald en vastgezet met dubbelzijdig tape [tapijttape ofzoiets]:
[afbeelding]
Aangezien je zonder flitser geen glow ziet, heb ik ook een foto zonder flitser gemaakt:
[afbeelding]
Dat rooie ding is een 3e remlicht. In totaal was ik iets van 10 euro kwijt [doosje slijpschijven en een stuk plexiglas]. Beter dan 50 euro voor een kant en klare sidepanel. Als ik een keer in een gekke bui ben zet ik er nog iets in dat zorgt voor meer glow, een ccfl ofzo. Ik heb nog wel 2 ccfl's, maar die had ik inmiddels onder mijn x-box gezet. Ik vond het toch al lastig genoeg om 2 van die grote buizen te monteren in een pc kast, waar moet je ze laten? Bovendien had sharkoon klitterband voor maar 1 buis geleverd
Maargoed, wat vinden jullie ervan?
5800X3D | 4090 TUF | 32 GB 3600 CL14