Sinds vandaag een iPod 20gig binnen: superstrak ding

. Maarrrrr, 1 probleemske: ik heb een Chieftec Dragon 360W behuizing (met i/o uitgang) en een ASUS P4P800. Voor een iPod heb je
of een FireWire aansluiting nodig,
of een USB aansluiting. De laatste heb ik zoiezo, maar dan zal ik maandag een speciaal USB snoertje moeten halen.
Het gaat me vooral om de FireWire aansluiting. Op de i/o uitgang zit namelijk naast de 2 USB's aansluitingen, een aansluiting die
en de vorm heeft van de FireWire kabel die je bij je iPod krijgt
en de kabel lijkt te passen. Het probleem is echter, dat Windows (of de iPod installer) mijn iPod niet herkent. De iPod manager bijv. herkent mn iPod niet.
Nu komt mijn (wss domme) vraag: het feit dat er een FireWire aansluiting op mn i/o zit, wil zeker niet zeggen dat ik ook daadwerkelijk FireWire in mn pc heb zitten?
If so, dan ga ik maandag een USB kabel halen, maar anders zou ik het erg op prijs stellen als iemand me kan vertellen hoe het wel moet en/of hoe ik mn pc mn iPod laat herkennen.
[
Voor 3% gewijzigd door
Verwijderd op 29-11-2003 19:36
. Reden: Typ0 ]