If nothing is written below, I was the last to reply...
Ik zou zeggen join ook Sardukar!RainManX schreef op 24 May 2003 @ 18:56:
Is het nou nog de bedoeling weer een GoT outfit te krijgen? Zo ja, dan moeten er wat meer mensen online komen af en toe... Ik heb tot nu toe alleen DutchCommando gezien, en die zit al in een Sardukar outfit...
Dus, zijn er (nog) genoeg GoTters zonder outfit om een nieuwe te starten?
Op IRC: uk.quakenet.org (of een andere Quakenet server) #sardukar
TR trekt me nog het minst. De MAXes zijn het meest specialistisch en de special weapons zijn nu ook niet echt super. Het meest rare is nog dat in de beta de sfeer ook echt heel anders was. Ik kon bij de TR echt uren proberen bij een squad te komen voordat ik succes had. met de Vanu was dat allemaal een stuk losser. Vanu hadden volgens mij ook veel meer hackers. Ligt mischien aan de uitstraling.
Nog wel even een vraag: is CR nog steeds zo belachelijk om te krijgen? In de Beta eens een 10-man squad gedurende 5 uur geleid. Na die tijd had ik half een 'blokje' en we hadden 2 bases gehackt en minstens 100 vijanden omgelegd. Wat dus betekend dat CR1 met de zelfde rate omhoog gaat als BR 12-15. Vind ik nogal drastisch en houdt waarschijnlijk veel mensen tegen om ooit commander te worden.
...Als het maar werkt
Verwijderd
Nu nog wachten op planetside...

Verwijderd
Was dit tijdens de beta dagen dat base capture exp zeer laag lag? CR points krijg je namelijk alleen van basisen overnemen, die honderd kills zijn alleen goed voor je BR.Nog wel even een vraag: is CR nog steeds zo belachelijk om te krijgen? In de Beta eens een 10-man squad gedurende 5 uur geleid. Na die tijd had ik half een 'blokje' en we hadden 2 bases gehackt en minstens 100 vijanden omgelegd. Wat dus betekend dat CR1 met de zelfde rate omhoog gaat als BR 12-15. Vind ik nogal drastisch en houdt waarschijnlijk veel mensen tegen om ooit commander te worden.
Ik heb planetside samen met mijn broer de hele tijd gedaan, ik was de squad leader en hij gewoon soldaatje, ik was na het spelen (was toch wel 7 uur of zo) CR1 en nog wat + BR4 en hij was BR6 dus zoveel scheelt het niet, maar CR experience gaat zeker langzamer dan BR maar er zijn dan ook maar 5 CR levels en 20 BR
PS: DutchCommando, ik zal het ff met mijn broers overleggen, maar ik denk dat wij drieen hier thuis wel bij Sadukar gaan aansluiten
Of spelen jullie de eerste maand gewoon gratis zonder eerst te kijken hoe je daarna verder kunt spelen?
Maargoed, misschien dat de Dynabyte of iets dergelijks ze wel krijgt, ik zou zeggen: Vraag het direct aan hun.
...Als het maar werkt
A new idea to give PlanetSide more depth and intenser battles, a reason to fight !
Every empire has an empire-key located in the center of the sanctuary.
Outside every sanctuary Warpgate there is a warp-acces tower wich can be hacked by the enemy empire. This will result in the fact that the warp-gate will be open for 5 minutes for Infiltrators only.
The enemy infiltrator must walk to center of the island, find the key and retrieve it, then return to the warpgate and somehow manage to get out alive. (imagine Galaxies and reavers waiting for him to leave the warpgate and escort him to safer ground)
There, the key has to be hacked for 10 minutes in order to gain the following:
- Unlimited acces to the vehicle terminals of the empire
- Unlimited acces to all medical terminals within the bases
- Unlimited acces to all bases and towers.
Base hacking can still only be done by hackers of the friendly empire.
Stolen key has to be returned to friendly sanctuary
Enemy key cannot enter friendly sanctuary
This is a major advantage so the empires will fight to get the key back and ofcoarse defend and protect their own.
copyright foggyfreek
[ Voor 3% gewijzigd door FoggyFreek op 25-05-2003 20:11 ]
-- Altijd blijven prutsen --
Verder ben ik na een paar dagen spelen nog steeds heel erg enthousiast - ik had de Beta ook wel gespeeld maar ben nu echt fanatiek aan het worden
Paar zeer coole battles, vooral om de Towers in de buurt van een basis onder controle te houden. Gisteravond 2 uur bezig geweest op Hossin om 1 lullig torentje in bezit te houden, velen zijn er gestorven
Maar toch vraag ik me af hoe ze dit interessant willen gaan houden, want ik zie mezelf nog niet echt subscriben. Het blijft een FPS en die verveelt altijd wat sneller dan een RPG natuurlijk en al dat vechten draagt niet echt bij tot een hoger doel oid.
Wat levert een complete island lockdown nou op eigenlijk, volgens mij niks extra's voor degene die het in handen heeft? Aan dat soort dingen moeten ze nog wel gaan werken om het langer dan een maandje interessant te houden.
Tot nu toe vermaak ik me prima en kijk er naar uit om vanavond eens wat NC ass te kicken, die hebben veelste veel in handen vandaag
Ik denk daarentegen ook wel dat er wat extras gaan komen, zoals de mogelijkheid om vijandige sanctuaries te invaden als je alle drie de continenten locked die verbonden zijn met hun sanctuary warpgate. Enige dat niet echt zal veranderen zijn de certifications omdat die nogal hard in het spel vastliggen. Da's opzich jammer want het zou een goeie manier zijn om de interesse erin te houden - maar misschien komen er grote updates met nieuwe MAXes, armor, wapens en vehicles?
Enige wat ik een beetje jammer vind is dat het gedoe met de ANTs een beetje te weinig aanwezig is. Sure ik rijd af en toe een ANT, maar het is niet echt iets dat echt belangrijk is in het spel - het duurt eigenlijk erg lang voordat de power daadwerkelijk gaat dalen en zelfs dan heb je bergen tijd om'es een keer rustig naar een waprgate te rijden. Als die power consumption veel hoger zou liggen, dan zou je bijv. een basis kunnen innemen door ANTs te vernietigen bij de dichtstbijzijnde warpgate. Maar zoals het nu is zou dat uren duren voordat je dan daadwerkelijk iemand onder druk kunt zetten op die manier.
Waarom heeft de clan-naam een spelfout? De elite-troepen van huis Corrino heten de Sardaukar, zoals zo terug te lezen is in Frank Herbert zijn boeken...DutchCommando schreef op 24 May 2003 @ 19:18:
[...]
Ik zou zeggen join ook Sardukar!@ www.sardukar.org
Op IRC: uk.quakenet.org (of een andere Quakenet server) #sardukar
- I've run out of sick days, so I'm calling in dead - Xbox Live Gamertag PSN id
Er zijn ook mensen die meer gamen dan hun talen op school volgenArmada schreef op 26 May 2003 @ 11:46:
[...]
Waarom heeft de clan-naam een spelfout? De elite-troepen van huis Corrino heten de Sardaukar, zoals zo terug te lezen is in Frank Herbert zijn boeken...![]()
Zoow schiet iedereen al een beetje op met zijn characters? Misschien leuk om wat uit te wisselen waarin iedereen zich specialiseert..
Ik ben BR 6, Galaxy pilot voor de outfit met infiltration suit + hacking skill. (NC @ Konried server)
Nou zit ik een beetje te dubben wat ik met mijn volgende puntjes ga doen.. of adv hacking, of engineer, of nog een mosquito ofzo.
die komt er ook, volgens deze post in dit topic...JeroenB schreef op 26 May 2003 @ 11:19:
[...]
Ik denk daarentegen ook wel dat er wat extras gaan komen, zoals de mogelijkheid om vijandige sanctuaries te invaden als je alle drie de continenten locked die verbonden zijn met hun sanctuary warpgate. Enige dat niet echt zal veranderen zijn de certifications omdat die nogal hard in het spel vastliggen. Da's opzich jammer want het zou een goeie manier zijn om de interesse erin te houden - maar misschien komen er grote updates met nieuwe MAXes, armor, wapens en vehicles?
Ze moeten gewoon power verbruiken bij het bouwen van voertuigen, 1% voor een Basilisk, Wraith en ANT, 2% voor Harasser en Mosquito, 3% voor AMS, Deliverer en Marauder, 4% voor Reaver, Prowler en 5% voor Galaxies en Sunderers...Enige wat ik een beetje jammer vind is dat het gedoe met de ANTs een beetje te weinig aanwezig is. Sure ik rijd af en toe een ANT, maar het is niet echt iets dat echt belangrijk is in het spel - het duurt eigenlijk erg lang voordat de power daadwerkelijk gaat dalen en zelfs dan heb je bergen tijd om'es een keer rustig naar een waprgate te rijden. Als die power consumption veel hoger zou liggen, dan zou je bijv. een basis kunnen innemen door ANTs te vernietigen bij de dichtstbijzijnde warpgate. Maar zoals het nu is zou dat uren duren voordat je dan daadwerkelijk iemand onder druk kunt zetten op die manier.
En dan ook nog 1 of 2% voor MAXen zodat je een vijandelijke basis zonder MAXen kan laten zitten
Verder zou ik een andere functie toevoegen aan een ANT: namelijk het koppelen aan een AMS, zodat er bij die AMS ook MAXes gekocht kunnen worden (zolang er NTU's in de ANT zitten
Mijn huidige status:
Terran op Werner, BR7 (bijna 8 ), CR1
Certificates: Hacking, Advanced Hacking, Mosquito, Medium Assault
Implant: Audio Amplifier
Lid van de Sardukar Outfit
If nothing is written below, I was the last to reply...
Verwijderd
Ja, maar het kost te weinig, zoals JeroenB al zegt, je hebt alleen na zeer lange battles eens een basis onder de 50%...Verwijderd schreef op 26 May 2003 @ 14:04:
op dit moment wordt er power gebruikt voor : voertuigen creeeren, equip terminals, medical terminals en respawns.
Wat anders ook een optie is, ipv meer verbuik, zorgen dat er sneller dingen niet gemaakt kunnen worden, dus dat bij 70% ofzo al een Sunderer onmogelijk wordt, en Prowlers/Vanguards bij 60% en zo verder...
If nothing is written below, I was the last to reply...
Ik ben inmiddels BR8 met zoals gewoonlijk weer van alles wat omdat ik niet kan kiezen
Command Rank: 1
Battle Rank: 8
Outfit Title: Soldier
Outfit Points Contributed to Vanu Corporation: 955
Number of Facilities Hacked: 42
Certs:
Standard ExoSuit
Standard Assault
Agile ExoSuit
Medium Assault
Infiltration Suit
Sniping
Ik had een Reaver cert maar die heb ingeruild toen ik Max had, gebruikte het Reavertje amper meer. Bij BR9 heb ik weer 2 cert points en dan neem ik een Wraith, lekker cloaked in de rondte scheuren
Daarna zie ik wel, ligt er beetje aan wat we er nodig is in onze outfit. Wel valt me op dat Adv.Medic bijna door iedereen weer ingeruild wordt aangezien toch iedereen respawned en niet op een Adv.Medic gaat 'liggen' wachten.
Die online stats zijn best irritant wanneer je op je werk ziet, kan precies zien waar ze aan het knokken zijn en ik kan niet komen helpen

Het zijn Terrans, wat wil je nou!Armada schreef op 26 May 2003 @ 11:46:
[...]
Waarom heeft de clan-naam een spelfout? De elite-troepen van huis Corrino heten de Sardaukar, zoals zo terug te lezen is in Frank Herbert zijn boeken...![]()
Er is maar 1 goeie Terran, en dat is een DOOIE Terran
Technology equals might!
Verwijderd
heb planetside nu ook binnen kan ik straks weer verder gamen
alleen eerst een patch van 10 min downloaden
Verwijderd
...Als het maar werkt
Ik kom net toch uit een battle
Mega cool spel, in tijden niet zoveel lol meer gehad. Met 30-40 man door de bossen rennen op weg naar de facility. Het was echt compleet oorlog 2 uur lang....
Heerlijk!
Hoeveel geheugen heb je? Ik wou toch nog eens vragen hoe iedereen de framerates ervaren die nu het spel hebben.DutchCommando schreef op 26 May 2003 @ 20:34:
Heb net een nieuwe videokaart en Planetside runt nogaltijd bagger (Radeon 9700 Pro). Sterker nog, hij loopt slechter dan op mijn G4Ti4200
Is het net zo als in de beta of is er verbetering?
Ik wil er ook eerst 512 DDR bij hebben voordat ik het spel koop want hoeveel topics ik daar al wel niet over gezien heb op de official forums, voor het geheugen schijnt de boosdoener te zijn voor slechte framerates.
512, en idd. 1024 is beterSipio schreef op 27 May 2003 @ 07:04:
[...]
Hoeveel geheugen heb je? Ik wou toch nog eens vragen hoe iedereen de framerates ervaren die nu het spel hebben.
Is het net zo als in de beta of is er verbetering?
Ik wil er ook eerst 512 DDR bij hebben voordat ik het spel koop want hoeveel topics ik daar al wel niet over gezien heb op de official forums, voor het geheugen schijnt de boosdoener te zijn voor slechte framerates.
Welke files moet ik dan weggooien?Belgar schreef op 26 May 2003 @ 23:08:
Heb je wel je oude config files weggegooid? Anders krijg je inderdaad zulke problemen.
Verwijderd
Wat wel leuk aan de balans is is dat het eigenlijk automatisch goed gaat: Als een factie wordt teruggeslagen tot op 1 continent, dan gaan ze daarna vanzelf weer winnen omdat ze daar een veel hogere concentratie manschappen hebben. Als je heel veel continenten hebt, dan verlies je ook veel sneller gebied omdat je niet over veel soldaten kunt hebben.
Jah dat is idd een zeer goed aspect van het spelJeroenB schreef op 27 mei 2003 @ 10:50:
We (de Vanu) werden gisteren wel behoorlijk weggemept door de TR: Eerst op Forseral ging alles eraan terwijl het eerst 50/50 was en later op Amerish. Toen ik rond 12 uur gisteravond stopte hadden we net weer 1 basis terug vlakbij onze sanctuary warpgate. Goed om van Keldon te horen dat het dus ergens wel goed ging
Wat wel leuk aan de balans is is dat het eigenlijk automatisch goed gaat: Als een factie wordt teruggeslagen tot op 1 continent, dan gaan ze daarna vanzelf weer winnen omdat ze daar een veel hogere concentratie manschappen hebben. Als je heel veel continenten hebt, dan verlies je ook veel sneller gebied omdat je niet over veel soldaten kunt hebben.
Maarrr we hadden 2 dagen terug in de avond dat ik wegging een keer 35% van de continenten... Toen ik wakker werd nog 5 facilities
Verwijderd
Verwijderd
Als je het spel koopt zijn er eerst dan een paar dagen gratis of gaat ze meteen vragen om je kreditcard ? , en of komt die prepaid gamecard hier ook in nederland want ik heb geen kreditcard.
En dit spel is rette gaaf omdat ik ook de beta heb gedaan maar ik kon dus echt nix vinden over de full version info van dit spel.
[ Voor 2% gewijzigd door Verwijderd op 27-05-2003 15:25 . Reden: typo's ]
De eerste 30 dagen zijn gratis (je kan 'nep-info' invullen om door de registratie heen te komen), en GameCards zijn nog niet gezien in Nederland... ik weet niet of ze ook helemaal niet komen.Verwijderd schreef op 27 May 2003 @ 15:24:
Hey peeps , ff een vraagje meschien dat het er wel tussen stond maar niet goed heb gekeken.
Als je het spel koopt zijn er eerst dan een paar dagen gratis of gaat ze meteen vragen om je kreditcard ? , en of komt die prepaid gamecard hier ook in nederland want ik heb geen kreditcard.
En dit spel is rette gaaf omdat ik ook de beta heb gedaan maar ik kon dus echt nix vinden over de full version info van dit spel.
If nothing is written below, I was the last to reply...
Verwijderd
iemand enig idee war ik hier aan kan doen
Het spel zelf is vrij slecht geprogrammeerdVerwijderd schreef op 27 mei 2003 @ 23:14:
Planetside is erg leuk en aardig allemaal maar ik begin toch te merken dat er behoorlijk wat fps drops in zitten , ik speel op een p4 2,4ghz 512mb gf3 ti500 en moet echt zowat alles op low zetten wil het enigsinds degelijk draaien (resolutie ingame 1024x768 alles verder op low)
iemand enig idee war ik hier aan kan doenof is het toch echt gewoon tijd om (weer) meer geheugen / betere video kaart te kopen ?
Ik speel dus op het systeem in mijn qoute onder de post... Maar 1024x768 kan ik hem hebben met nog lang niet alle effecten lekker aan. En nu hapert ie al metname als ik deuren enzo open in sanctuary om naar buiten te stappen..
Maar ja ik kan er wel mee leven, over het algemeen genomen zit je binnen 10min zo in het spel dat ik me er al niet meer aan erger.
Verwijderd
Yep dat wel maar niets is vervelender dan doodgaan door zo'n kleine "lockup"Grinder schreef op 27 May 2003 @ 23:21:
Jah dat idee heb ik ook... Maar iemand zei iets over dat meer geheugen een wezelijk verschil was?
Ik speel dus op het systeem in mijn qoute onder de post... Maar 1024x768 kan ik hem hebben met nog lang niet alle effecten lekker aan. En nu hapert ie al metname als ik deuren enzo open in sanctuary om naar buiten te stappen..
Maar ja ik kan er wel mee leven, over het algemeen genomen zit je binnen 10min zo in het spel dat ik me er al niet meer aan erger.
en ik hoor van dutch ook niet echt super goede reacties over ze radeon 9700 mischien moet ik toch maar eens kijken wat meer geheugen (512 erbij) of een andere video kaart gaat kosten (mischien die 9800 van ati of een nieuw model van nvidia)
Verwijderd
Wat ik me alleen bedacht: De slowdowns treden op als je een deur opent *voordat* hij daadwerkelijk opengaat. Normaal bij slowdowns door je grafische kaart dan gaat de deur wel open maar wordt hij meteen daarna traag door alles wat er moet worden gerenderd. Oftewel: Volgens mij zijn deze slowdowns gewoon lagspikes doordat er even wat data moet worden doorgestuurd over bijv. watvoor dynamic items er in die ruimte staan (zoals gear van neergeschoten andere spelers). Ik denk namelijk dat dat soort info niet steeds wordt doorgestuurd, alleen als je binnenkomt (en met een timertje hoelang het moet blijven staan). Dat zorgt tijdens het spel namelijk voor betere latency alleen bij transitions voor mogelijke slowdowns.
Ben iig nog niet overhoop geschoten door de traagheid van de graphics
Trouwens, nu ik veel heb rondgereden in allerlei vehicles en heb rondgelopen in MAX armors denk ik toch dat ik voor de infanterist ga als rol - en dan wel de weapons specialist
[ Voor 57% gewijzigd door JeroenB op 28-05-2003 14:16 . Reden: Extra alinea :) ]
Lancer is alleen echt nuttig bij afstands gevechten.. Hij kan echter ook dienen als een soort 2e sniper-rifle
...Als het maar werkt
Verwijderd
P.S> ik heb net PS gekocht EINDELIJK.. nu aan het installeren
hmmm je kunt dus spelen zonder te subscriben... dan is de app. vast ook wel als demo te downen... ik moet dit MASSALE topic toch maar gaan lezen vanavondkeldon schreef op 26 mei 2003 @ 10:33:
Ik heb dit weekend ook erg veel en fanatiek zitten spelen en heel erg veel lol gehad.
Paar zeer coole battles, vooral om de Towers in de buurt van een basis onder controle te houden. Gisteravond 2 uur bezig geweest op Hossin om 1 lullig torentje in bezit te houden, velen zijn er gestorven
Maar toch vraag ik me af hoe ze dit interessant willen gaan houden, want ik zie mezelf nog niet echt subscriben. Het blijft een FPS en die verveelt altijd wat sneller dan een RPG natuurlijk en al dat vechten draagt niet echt bij tot een hoger doel oid.
Wat levert een complete island lockdown nou op eigenlijk, volgens mij niks extra's voor degene die het in handen heeft? Aan dat soort dingen moeten ze nog wel gaan werken om het langer dan een maandje interessant te houden.
Tot nu toe vermaak ik me prima en kijk er naar uit om vanavond eens wat NC ass te kicken, die hebben veelste veel in handen vandaag
Every failure offers you a new opportunity! | Lokatie database|GoT - Notepad
Welk merk RAM en waar?Verwijderd schreef op 28 May 2003 @ 15:15:
Ok jongens over de "freeze" bij het openen van een deur; ik HAD AMD 2100+, 512 pc2700 DDR en GF4-ti4600 . EN yep ik had ook die freezes. Toen heb ik voor 40 euro fftjes nog eens 512 pc2700 DDR in mijn computer gestopt en nu heb ik er geen last meer van.
P.S> ik heb net PS gekocht EINDELIJK.. nu aan het installerenjammer want het is wel SUUUUPPPPEEEEEEERRRRRRRRR LEKKER WEEEEEEEEEEEEER
Verwijderd
aight
Dat zal wel een typo zijn, want de volgende is gelijk 64 euro, het dubbele dusVerwijderd schreef op 28 mei 2003 @ 16:20:
http://www.tweakers.net/p...ction=&Landfilter=Benelux
aight32 euro zelfs voor een blokje van 512MB pc270 DDR
The devil is in the details.
Verwijderd
kheb net op die site gekeken tis 40 euro daar en lol ze verkopen geen Nanya maar Kingston dus ook goed
[ Voor 48% gewijzigd door Verwijderd op 28-05-2003 16:27 ]
Dit topic is gesloten.