-No gun bug
-Health is niet echt goed gebalanceerd
-evenals frags
-mines/charges werken niet goed
Alleen als ik de demo opstart blijft het beeld gecentreerd in mijn linkerbovenhoek.
Ik bedoel te zeggen dat het beeld dat normaal mijn hele scherm moet vullen in het klein zichtbaar is in de linkerbovenhoek van mijn monitor.
Als ik de resolutie verander in de demo gebeurd er ook verder niks.
ik hoop idd nog dat de code wordt geoptimaliseerdSkoolieDie schreef op 17 november 2002 @ 13:34:
Zucht, netcode zuigt nog steeds. Zelfs met goede ping nog warpen.
Next..
maar
met 3vs3 is er vrijwel geen lag
maar met zo een multiplayer spel verwacht ik geen 3vs3 situaties
maar liefst 6vs6 of 8vs8
zonder lag...met de oude engine lukte het wel. Ik denk wel dattet goed komt
huhSonyEricsson schreef op 17 November 2002 @ 15:17:
[...]
ik hoop idd nog dat de code wordt geoptimaliseerd
maar
met 3vs3 is er vrijwel geen lag
maar met zo een multiplayer spel verwacht ik geen 3vs3 situaties
maar liefst 6vs6 of 8vs8
zonder lag...met de oude engine lukte het wel. Ik denk wel dattet goed komt
En met lag bedoel ik het warpen van players wat niks met ping te maken had. Ik speel nu de demo en zie weer precies hetzelfde.
Kennelijk hoort netcode niet bij een Unreal engine license ofzo.
/me ga flink pissig worden als ze de opvolger in deze geniale serie weer verkloten met brakke netcode
Maar hopen dat het de demo is.
Nou ik find het gewoon erg klote dat game ontwikkelaars voor ons de keuze maken wat voor hardware gebruikt moet worden die lui horen de grootste groepen hardware die te krijgen is of gebruikt worden te ondersteunen.Verwijderd schreef op 17 November 2002 @ 00:53:
Ach, klopt toch geen hol van, hehe maar met die soort teksten hebben ati spelers tenminste een spel wat het doet!!.. Gewoon btje geld verdienen doordat te zeggen, ze zullen wel meer dan nvidia hebben geboden
Aangezien ATI ook 'n redelijke markt aandeel heeft hebben die gebruikers er recht op.
Helaas krijgen ze dat niet gezien die vele nVidia splash screen Op ATI hardware
ATI & nVidia horen native ondersteund te worden niet achter af compatibe gehacked te worden in de betafase.
Dus als je ATI performance zuigt in veel games behalve dus deze weet je waaraan het ligt.
X399 Taichi; ThreadRipper 1950X; 32GB; VEGA 56; BenQ 32" 1440P | Gigbyte; Phenom X4 965; 8GB; Samsung 120hz 3D 27" | W2012SER2; i5 quadcore | Mac mini 2014 | ATV 4g | ATV 4K
ik weet niet hoor
maar netwerkcode van vroeger (rainbow 6 tot en met black thorn)
was juist heel stabiel mits iedereen minimaal cable/adsl verbining had
als er 1 iemand tussen zit met 56K dan wasset brak jah. Die veroorzaakte de warpin gedoe
Das ook mijn preoriteit bij een MPlay game.Verwijderd schreef op 17 November 2002 @ 02:48:
zolang er een goeie coop inzit blijft het een heerlijk spel om te spelen
X399 Taichi; ThreadRipper 1950X; 32GB; VEGA 56; BenQ 32" 1440P | Gigbyte; Phenom X4 965; 8GB; Samsung 120hz 3D 27" | W2012SER2; i5 quadcore | Mac mini 2014 | ATV 4g | ATV 4K
Heb daar totaal geen ervaring mee speelde die reeks vooral in Lan mode 4PC wat goed mogelijk is met die Coop MPlay mode. wat veel andere games missen.SonyEricsson schreef op 17 november 2002 @ 16:57:
hmm....
ik weet niet hoor
maar netwerkcode van vroeger (rainbow 6 tot en met black thorn)
was juist heel stabiel mits iedereen minimaal cable/adsl verbining had
als er 1 iemand tussen zit met 56K dan wasset brak jah. Die veroorzaakte de warpin gedoe
X399 Taichi; ThreadRipper 1950X; 32GB; VEGA 56; BenQ 32" 1440P | Gigbyte; Phenom X4 965; 8GB; Samsung 120hz 3D 27" | W2012SER2; i5 quadcore | Mac mini 2014 | ATV 4g | ATV 4K
Verwijderd
Verwijderd
Gisteren met mijn Wolfenstein clan gespeeld voor eerste keer, 3v3 met voicecomms en dat is echt vet. Voor meeste was het eerste keer, sommige hadden al ghostrecon gespeeld maar naar een paar spellen was het echt spannend, tering goed teamwork. The way the game is meant to be played
welke dingen hebben altfire ?
Sim Racing SK ----> Klik Hier voor mijn YouTube Simrace Kanaal <----
Verwijderd
vooral in kleine ruimtes is het erg handig; mag, moet niet natuurlijk. maar als je op jezelf moet spelen soms is het echt essentieel; in teamverband niet echt dus.
trouwens, ik vroeg me ook af wat er allemaal ALT(secondary) fire/functies heeft?
Verwijderd
Valt het jullie ook op dat een GK36 met silencer een stuk minder damage doet dan zonder silencer?
Ik verander met dat wapen, m'n rate naar Single, en dan is het gewoon een kwestie van heel goed mikken, en een goede reflex.
Altijd een mannetje hebben die achter je loopt, met een heartbeat sensor, erg handig!
Alleen de server browser werkt niet fantastisch, als ik ga sorteren op ping, klopt de hoeveelheid spelers per server niet meer.
IIG, we moeten eens een keer samen spelen.
Verwijderd
6 is toch wel erg weinig
coops zullen gewoon singleplayer maps bebruiken hoorVerwijderd schreef op 18 November 2002 @ 08:42:
Het spel rocks. Helaas wel nog enkele vage bugs, weapon-switch bug, connect bug (je bent spec in het spel maar kan niets aanklikken), netcode niet optimized (1 trage speler kan het hele spel laten laggen) verder niets dan lof. Ik zag in het einde screenie van de demo helaas dat er maar 6 Multiplayer maps in zullen zitten. Er zitten er al 3 in de demo, dus waarschijnlijk krijgen we alleen 3 maps voor co-op er bij
6 is toch wel erg weinig
en ik denk wel dat er meer maps voor multiplayer zullen komen hoor
zo niet an gaat er wel heel veel gemod/gemapped worden
Verwijderd
Multiplayer connecten gaat zeer moeizaam, onstabiele graphics en veel bugs..
Toch voorzie ik voor het echte spel wel veel goeds
Verwijderd
T.net server??
Demo geinstalleerd, account aangemaakt, blabla, dat is allemaal goed.
Host ik zelf ff een Lan server (gewoon ff wat rondwandelen enzo), maar het spel schokt als doom3 op een tnt2....
Demo bugje of iets anders?
P4 2.53, 512MB pc800 rimm, r9700. Res: 1024/768 alles high.
Snap er niks van, volgens mij moet dat draaien als een gek
Xbox
Even the dark has a silver lining | I'm all you can imagine times infinity, times three
Verwijderd
Maaarre 3 maps nu?,. prison streets en welke nog dan???
en ook die kleine detailtjes he, je wordt geraakt en je ziet echt heel kort ff je zicht verdoezelen, dat kleine schokje...
maar met echt teamwork, kan een spel als dit zoveel fun zijn joh,
2 teamleden gaan een gang in en kijken steeds om de hoek of er gevaar dreigt, iemand covered je, en jij gaat een ladder op om daar te checken, tis gewoon prachtig! laat Februari maar gauw komen als het op dit spel aankomt.
Ben ook erg tevreden met dat je nu gewoon je wapens in beeld ziet en niet meer reticule only, dit is een erg goeie zet !!!!
Oh by the way, voor mensen die ravenshield nog steeds niet silky smooth kunnen draaien, even naar theplatoon.com gaan,. ravenshield en ff scrollen naar benee en je ziet tweak guide, dat allemaal even volgen, en daarna liep RS bij mij prachtig soepel.
terwijl m'n broer, de kamer hiernaast allang ingelogd is en speelt.....BAH! dacht ik even leuk RS weer te gaan doen krijg ik deze achterlijke errors, ineens die irritante errors die je alleen maar op een PC kan treffen, that's why i probably prefer consoles >:(
Verwijderd
Verwijderd
Prijzen zijn o.a. ATI 9500 kaarten voor je hele clan en de finales zijn in The Game Syndicate in Rotterdam.
"t zou wel leuk zijn als er wat competitie zou zijn!!
Ik vind hem veel prettiger spelen als CS.
De bullet inslagen zijn redelijk constant, bij CS is het vaak spray & pray.
Ook rushen en snel schieten is goed te doen, helemaal met handgun
De heartbeat sensor is niet lame, je ziet namelijk geen verschil in vriend of vijand, tevens is het bereik kort, en ben je op het moment van gebruik kwetsbaar.
Netcode is best oke, sommige servers warpen, op andere is de gameplay supersmooth.
Zitten hier en daar nog wel bugs in, maar over het algemeen kan dit een leuke shooter worden.
Verwijderd
Ik heb hem pas 10 min gespeeld , dat was vanochtend net voor dat ik naar mijn werk ging ...
Maar hij verdient zeker meer tijd , hmm zal vanavond wel laat worden...
Al met al een goeie Tactic shooter die zeker veel gespeeld gaat worden
kan ik eindelijk die functie aan zetten
lees: (kijken of het de moeten waard is)
[ Voor 16% gewijzigd door CommanderKeen op 09-01-2003 11:30 ]
juist nietVerwijderd schreef op 08 January 2003 @ 09:52:
Ik vind die heartbeat sensor maar lame, ik gebruik hem dan ook niet. Uiteraard, het is een optie in het spel maar Ubi had daar misschien iets beter over na moeten denken, hoe moet dat in de single player gaan dan? Jij checkt ff met je HBS, weet waar het mannetje staat, doet het deurtje een tikje open en schiet hem door zijn hoofd. Nee dan had ik liever fiber optics gehad
Rainbow 6 gaat niet om campen.
Als je iemand ziet met je heartbeat sensor en je moet van wapen wisselen dduurt dat wel 1 a 2 sec. en dan is de kans groot dat de al dood bent. omdat je niet zo snel kan switchen als in CS bv.
en de sensor gaat niet door alle muren heen en heeft dus evenveel minpunten als pluspunten.
Gister in Prison hoorde ik wat geluiden van dichtbij maar zag niks. Paar passen links en rechts gedaan, zag nog steeds niks. Toen begreep ik wel dat er iemand in zo'n cel zat te camperen... en ja hoor
Zeker met EAX aan is het erg goed gedaan.
De schietgeluiden geven echt de indruk dat je ergens mee schiet.
Ook het flashbang effect is mooi, keer wat anders dan alleen een witte flits.
Daar kwam ik achter toen ik erin liepSonyEricsson schreef op 09 januari 2003 @ 12:22:
als je flashbang mooi vind moet je ff teargass proberen
Ook een mooi effect, maar had ik bij andere games ook al gezien.
Verwijderd
Ik heb de nieuwe map (import export) ff offline gecheckt, en een minuut of 15 online en heb daar al verschillende plekjes gevonden waarbij de HBS voor een prachtige camper-plaats kan zorgen. Niet dat ik er naar zoek, maar als ik kijk naar bepaalde mogelijkheden in een level dan valt dat snel op.SonyEricsson schreef op 09 January 2003 @ 11:34:
[...]
juist niet
Rainbow 6 gaat niet om campen.
Als je iemand ziet met je heartbeat sensor en je moet van wapen wisselen dduurt dat wel 1 a 2 sec. en dan is de kans groot dat de al dood bent. omdat je niet zo snel kan switchen als in CS bv.
en de sensor gaat niet door alle muren heen en heeft dus evenveel minpunten als pluspunten.
Uiteraard, R6 gaat niet om campen, maar een game als CS al helemaal niet en toch wordt ook daar veel, heel veel gecampt.
Verwijderd
Zoals..? Geen enkel ander spel heeft zulke geile flashbang effectenRedje schreef op 09 januari 2003 @ 12:33:
[...]
Daar kwam ik achter toen ik erin liep
Ook een mooi effect, maar had ik bij andere games ook al gezien.
Dat zei ik toch ook, het laatste ging echter over de teargas grenade en niet over de FBVerwijderd schreef op 09 januari 2003 @ 15:58:
[...]
Zoals..? Geen enkel ander spel heeft zulke geile flashbang effecten
1- ik zie een server
waar een kennis van mij ook inspeeld, de server zegt na het refreshen players: 1/15
dus ik join en wat zegt dat kloteding, This server is full...niet te geloven, probleem 2
2- Met zowat elk rainbow six, sum of all fears, ghost recon had ik dit probleem
ik moet bij de sound options , 3D hardware acceleration uitzetten, heb ik dus ook geen EAX aan wat heel jammer is, wanneer ik het dus wel aanzet{acceleration} dan hoor ik geen gunshots, reloading, voetstappen en soms wel weer even, het geluid komt er als het ware niet doorheen dan, als ik het uitzet is het geluid perfect, ik hoor voetstappen en gunshots alleen zo jammer dat "acceleration" niet aan kan staan, terwijl ik wel een kaart heb die al die poespas ondersteund, EAX, noem maar op..i9k heb een Philips acoustic Edge 706
Soms selecteert de ingame browser de verkeerde server bij het klikken. Een andere server wordt dan blauw gehighlight. Alle zoek filters uitzetten zou moeten werken.
Probleem 2 heb ik niet.
Heb een Audigy en heb nergens last van. RvS maakt gebruik van een vroege versie v/d UT2003 engine en daarmee werkt EAX HD ook prima.
Volgens mij ondersteund een jouw kaart GEEN EAX HD. Maar misschien dat een driver update helpt.
deze kaart heb ik, en alle features staan erbij
http://www.pcsound.philips.com/_acoustic706.html
[ Voor 20% gewijzigd door devilsnight op 12-01-2003 16:43 ]
Verwijderd
Die gaat zekers inslaan op veel TC fans...
Ik zit de demo nu ook bond en blauw te spelen
With an eye made quiet by the power of harmony, we see into the life of things
Het lijkt er gewoon op de jouw kaart niet helemaal geheel EAX compatible is.devilsnight schreef op 12 januari 2003 @ 16:41:
EAX HD misschien niet, maar games als Sum of all fears,Ghost recon hadden toch nog helemaal geen EAX HD? want ook daarmee gebeurde dat, om een of andere reden moet ik sound acceleration uitzetten voor die games.
deze kaart heb ik, en alle features staan erbij
http://www.pcsound.philips.com/_acoustic706.html
Met Ghost Recon werkt EAX hier ook gewoon goed...
EAX wordt gewoon niet beter ondersteund dan op een echte Sound Blaster.
Intel Core i7 920 2.67GHz | MSI X58 Pro-E | OCZ Gold 6GB DDR3 | XFX Radeon HD 4890 Black Edition | Samsung Spinpoint F1 | Logitech X-540 5.1 Speakerset | Hitachi DVD 6x/32x | NEC ND-3520A | PSP VITA | PS5 Disc | Sony KD-55XE9305 | PSN Galatios |
De ini is bijna hetzelfde als die van UT2003.
[WinDrv.WindowsClient]
..
Brightness=0.700000
Contrast=0.500000
Gamma=1.200000
in de ini file van ravenshield, die je in de directory System van Raven kan vinden
MinDesiredFrameRate=10.000000
verander dat maar eens naar 20/30.000000
maar ik heb er ook een probleem bij
Ik heb de hele tijd bullshit van dat mijn User ID al in gebruik is, ik wordt hier helemaal gek...can't log in, User ID already in use.
Verwijderd
Nu heb ik alleen een probleem dat ei zegt dat mijn maps mismatched zijn met de server maar dat hebben meerdere blijkt op de ubi.com chat.
Goed, ik draag bijvoorbeeld een MP5 SD met Scope, als ik op Shift druk zoomed ie meteen in, maar eigenlijk veel te onoverzichtelijk, hoe kan ik zelf de zoom-verte bepalen? gewoon verschillende standen???
Het is een vaste scope.
Ik gebruik bijna nooit een scope, maps zijn niet zo groot.
"Feature not supported: DXT1
History: CheckDeviceCaps <- UD3DRenderDevice::Init <- UGameEngine::Init <- InitEngine".
Iemand ervaring mee? De 1e versie had ik geinstalleerd maar die liep niet omdat mn pc te traag is, de laatste versie + patch zou dit moeten verhelpen, maar helaas, komt die stinkfoutmelding...
Iemand idee?
When people talk behind my back, they are in a good position to kiss my ass...
Verwijderd
Vroeger speelde ik Rogue Spear op MPlayer.com, ik vraag me af of er veel mensen op GOT zijn die daar ook op speelde? Jammer dat MPlayer gestopt is, maar ja...
[offtopic]
[ontopic]
Ik ben tegenwoordig de demo aan het spelen en tot nu toe veel lof over de gameplay en graphics. Jammer alleen van de bugs die er nog in zitten
[ontopic]
DXT is een manier van DirectX om je texture's te compressen. Zijn je drivers wel DX9.0 compatible?curry schreef op 13 januari 2003 @ 22:50:
damn! heb de laatste versie geinstalleerd, directx9.0 erbij en ik wil spelen maar krijg foutmelding:
"Feature not supported: DXT1
History: CheckDeviceCaps <- UD3DRenderDevice::Init <- UGameEngine::Init <- InitEngine".
Iemand ervaring mee? De 1e versie had ik geinstalleerd maar die liep niet omdat mn pc te traag is, de laatste versie + patch zou dit moeten verhelpen, maar helaas, komt die stinkfoutmelding...
Iemand idee?
come again? ik heb voor mn videocard de laatste drivers gedownload (nvidia detonator 41.09) en ik draai XP Pro. Zou toch goed moeten zijn? Ik heb trouwens een Athlon 700Mhz, maar daar zou die laatste versie + patch toch op moeten draaien... Snap er niks van...Rafe schreef op 19 January 2003 @ 19:33:
[...]
DXT is een manier van DirectX om je texture's te compressen. Zijn je drivers wel DX9.0 compatible?
When people talk behind my back, they are in a good position to kiss my ass...
Single Player
Featured Mission: Oil Refinery
Playable in all 4 Custom Mission modes with three levels of difficulty for each
Practice
Terrorist Hunt
Lone Wolf
Hostage Rescue
16 weapons available
M12
Mac11/9
MP5A4
MP5K PDW
MP5SD5
P90
Uzi
AK-47
M1 shotgun
Dragunov
PSG-1
RPD
92FS
AP ARMY
USP
Weapon gadgets
Mini-Scope
High Capacity Magazine
Sound Suppressor
Thermal scope
![]()
[ Voor 8% gewijzigd door aftermath op 04-03-2003 17:28 ]
Zou ik dus niet op rekenen: het is de UT2 engine. Dan wordt het 640*480*16 met vrijwel alles uit. Alleen of dat nu alles is...Verwijderd schreef op 14 November 2002 @ 09:14:
aan een 1,2 Ghz en 32MB videokaartje + 128mb ram heb je echt wel genoeg hoor
Ik zou er 512MB bij gooien en een andere vid-kaart kopen
ftp://ftp.ubisoft.de/ravenshield/RavenShieldSPDemo_Ger.exe
link is waarschijnlijk wel down maargoed dat betekend dat de engelse niet lang meer kan duren
edit: http://www.fileshack.com/file.x?fid=2381
[ Voor 12% gewijzigd door aftermath op 04-03-2003 18:17 ]
http://gigex.com/gp/gp.as...51400026&source=00514&a=f
http://www.ravenshield.it/rs_sp_demo.zip
ftp://ftp.ubisoft.fr/demo...nShield_SP_Demo_FINAL.exe
http://www.ubisoft.nl/rav...nShield_SP_Demo_FINAL.exe
http://www.worthplaying.com/article.php?sid=9053
http://www.3dgamers.com/games/rainbowsix3/#filelist
[ Voor 77% gewijzigd door aftermath op 04-03-2003 20:23 ]
Verwijderd
nou dat valt allemaal wel mee, veracht alleen geen 100 fps, maar 256 geheugen is geen overbodige luxe!zAo schreef op 04 maart 2003 @ 17:59:
[...]
Zou ik dus niet op rekenen: het is de UT2 engine. Dan wordt het 640*480*16 met vrijwel alles uit. Alleen of dat nu alles is...
Ik zou er 512MB bij gooien en een andere vid-kaart kopen
1.2 Mhz moet voldoende zijn, ik speel op een P3 750@840 met 512MB, 8500LE en draai een mooie 25-30 fps op 1024x768.
Ga eens wat vaker op kraamvisite!
Verwijderd
Hehe het is totaal anders jah ...... hehehe maar dat maakt het spel juist zo leuk...je teamplanning enz. ... welke wapens je kiest ... Rogue Spear was mooi ... maar dit slaat echt alles--haste-- schreef op 05 maart 2003 @ 12:44:
Het is even wennen als je Unreal Tounament en of Quake achtige games gewend bent maar het is het downloaden waard, echt verslavend!!!
Heb ik ook met een aantal spellen gehad, was een verkeerde instelling met Rivatuner waardoor voor betere quality de DXTCompression stond uitgeschakeld. De truk is om met Rivatuner bij Direct3D opties bij zowel DirectX7 als 8 games een vinkje bij ik dacht Use DXTC1....5 en bij alle Use FOURCC blablabla te zetten. Bij mij werkte onder andere Gunmetal en Splintercelldemo niet.curry schreef op 13 January 2003 @ 22:50:
damn! heb de laatste versie geinstalleerd, directx9.0 erbij en ik wil spelen maar krijg foutmelding:
"Feature not supported: DXT1
History: CheckDeviceCaps <- UD3DRenderDevice::Init <- UGameEngine::Init <- InitEngine".
Iemand ervaring mee? De 1e versie had ik geinstalleerd maar die liep niet omdat mn pc te traag is, de laatste versie + patch zou dit moeten verhelpen, maar helaas, komt die stinkfoutmelding...
Iemand idee?
[ Voor 99% gewijzigd door Eelis op 18-02-2015 19:44 ]
lijkt me een erg wreed spel, alleen kan niet online met de "minder legale"
versie...je hebt toch echt een key nodig
Maar eerst ff testen
Intel i5 2500k @ 4.5 Ghz | 32Gb DDR3-1600 | N1060GTX 6GD5 OC | ASUS P8Z68 | X-fi X-treme Music 5.1 | CM Storm Sirus 5.1 Headset| IIYama ProLite 2783 | XFX Pro 750w Core Edition | Corsair Graphite 600T Black
Verwijderd
Intel i5 2500k @ 4.5 Ghz | 32Gb DDR3-1600 | N1060GTX 6GD5 OC | ASUS P8Z68 | X-fi X-treme Music 5.1 | CM Storm Sirus 5.1 Headset| IIYama ProLite 2783 | XFX Pro 750w Core Edition | Corsair Graphite 600T Black
Verwijderd
Verwijderd
Volgensmij hetzelfde als de mp demo niet? Maar dan wat uitgebreider neem ik aan.Verwijderd schreef op 17 maart 2003 @ 14:15:
Voor mij is dit zeker een kopertje... Ik ben zo benieuwd naar de multiplayer ... alleen moet ik nog ff wachten voor hij in de winkels ligt
http://www.clanbase.com/rating.php?lid=759
Toch wel jammer dat de duitse clans de laddere regeren en de nederlandse clans beetje onderaan uit hun neus staan te eten.
Verwijderd
hoe dan ook zeer geinteresseerdVerwijderd schreef op 17 maart 2003 @ 14:20:
Ik ben trouwens een clan aan het beginnen iemand interesse ?
als ik dan speel zeg maar... dan knippert mijn monitor lampje constant van standby > aan > standby > aan... enzz..Ik hoor dan wel de geluiden maar beeld zie ik dus niet..
9x Jinko 420Wp = 3780wp - Zuid 35
Verwijderd
Verwijderd
Anyway...
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die."
hmm, heb ik ook last van... in de demo had ik nergens last van.Verwijderd schreef op 17 March 2003 @ 21:55:
spel is vet lelijk bij mijAls ik de resolutie bijvoorbeeld op 1600x1200 zet dan staat ie er wel op maar het beeld is gewoon 640x480 en voor de rest allemaal niet erg mooi! Tijd voor een patch want dit blijkt me een bug
Verwijderd
Refreshrate monitor te hoog!AMDFreak schreef op 17 maart 2003 @ 21:03:
Ik krijg een error bij de store final..
als ik dan speel zeg maar... dan knippert mijn monitor lampje constant van standby > aan > standby > aan... enzz..Ik hoor dan wel de geluiden maar beeld zie ik dus niet..
Camera: Canon EOS 7D + Canon EF 24-70mm F/2.8 L, Canon 100mm Macro L, Canon EF 70-200mm L F/4 iS, Canon 50mm F1.8, Canon EF-S 10-22mm, Canon 580ex II, Canon 430ex II, strobist meuk
hoezo? ik krijg 40+ frames met me radeonKirkhammet1 schreef op 18 March 2003 @ 12:59:
Ik heb hem net gedow.. ehhh gekochten ik moet idd zeggen dat het erg mooi is, helaas wil die radeon 8500 niet zo meer
Camera: Canon EOS 7D + Canon EF 24-70mm F/2.8 L, Canon 100mm Macro L, Canon EF 70-200mm L F/4 iS, Canon 50mm F1.8, Canon EF-S 10-22mm, Canon 580ex II, Canon 430ex II, strobist meuk
Verwijderd
Hmm wat zijn je specsAMDFreak schreef op 17 March 2003 @ 21:03:
Ik krijg een error bij de store final..
als ik dan speel zeg maar... dan knippert mijn monitor lampje constant van standby > aan > standby > aan... enzz..Ik hoor dan wel de geluiden maar beeld zie ik dus niet..
Metal to the bone
Specs genoeg in z'n sig:
En nu niet gaan zeuren dat sigs uitstaanAMD Athlon XP 1800+ | 512mb ram PC2100 | ATi Radeon 8500LE | Maxtor 60gb+80GB 7200RPM @ IDE| Maxtor 80GB 7200RPM @ RAID0 | MSI K7T266 Pro2 RU | SoundBlaster Audigy | MSI 48x brander | Philips 40x | Sony Multiscan200ES (17")
The devil is in the details.
Wel jammer dat ik een tentamen heb volgende week, gaat niet heel veel van terecht komen vrees ik zo
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die."
Ik ben dit dus niet gewend ooit wel een 1 of 2 missies ghost recon gedaan. Maar dit plannen is super.
Alleen ik heb het flauw vermoeden dat zodra ik een teamie verlies tijdens een missie dat ik de missie overnieuw ga doen.. Is dit nodig? of heb je genoeg members om het spel uit te spelen en krijg je na verloop van tijd nieuwe erbij?
heeft iemand nog tips voor een onervaren rainbow sixer (cs ervaring maar ik weet wel zeker dat RS veeeeeel meer mogelijkheden heeft) Maybe een .txt met uitleg van alle knoppen
Anyweez ik ga maar weer ff de oilrig mission doen.
attempt one: entire team (4 man) wiped out, greased 22 tangos.
-edit-
attempt two: mission succesfull, 5 members death, greased 25 tangos.
Ik vind dat plannen toch best moeilijk en eerlijk gezegd kan ik denk ik de 1st mission ook wel in mn uppie uitspelen of op zn hoogst 1 team.
[ Voor 15% gewijzigd door JaWa op 19-03-2003 14:48 ]
Switched to the Dark Side 2005. Occasional dabbling in photography and coding
Verwijderd
Als mijn teammate of iemand anders schiet hoor ik het perfect, schiet ik zelf dan hoor ik alleen de hulzen op de grond vallen
Heb een flips Acoustic Edge die compatible is met EAX2.0, drivers zullen wel klooie zijn, maar op de flips site staan geen nieuwe
Die Audigy 2 is wel leuk, maar €129 voor een geluidskaart......

