* alt-92 reporting back from Fuenteventura
f*ck wat een draad weer om te lezen als je net terug bent van vakantie
Ik zie hier weer bepaalde kreten en standpunten voorbij komen die maanden geleden in bijv.
Ik stop ermee.../ al geuit werden.
Één van de gevolgen die daaruit voortkwamen was dat mijn huidige "positie" van regular in het leven geroepen werd, om de dagelijkse gang van zaken op (in eeerste instantie SA en WOS) het forum een beetje bij te sturen.
Ik vond en vind dat nog steeds belangrijk, ondanks dat het mij persoonlijk aan tijd ontbreekt (ja, ik heb ook nog een baan

en een leven

) om meer te kunnen doen.
Het is bij uitstek een manier om nieuwe users te sturen in "The GoT experience" en ze in sommige gevallen een beetje nettiquette bij te brengen.
Dat dat niet altijd voor elke user het geval zal zijn ligt denk ik meer aan het huidige nivo van algemene ontwikkeling en opvoeding (W&L , here we come) bij de gemiddelde jongere. (de maatschappij, dat ben jij is niet voor niets als reclameslogan bedacht, of niet soms?)
Uiteindelijk zal de tijd ons wel leren of GoT zoals het was ook op dezelfde voet verder kan (mijn gok is van niet, any bets?

) maar in de tussentijd heb ik een aantal mogelijke aandachtspunten gezien.
• Tijdelijke user-stop
Heb ik ook al eens gesuggereerd, 30 dagen om de bestaande userbase bij te schaven.
Een variant daarop: 1 topic per dag voor de eerste 30 posts als ratio lijkt me nu eerlijk gezegd een beter plan.
• helpdesk users kicken indien bij herhaling aangetoond wordt dit wangedrag niet te willen aanpassen.
Gewoon doen, is te controleren door iedereen, dus een SM + eventuele actie erop.
Het wordt nu al gedaan, doorgaan hiermee.
• Niet reageren op slechte topics.
D'r was al een Sticky voor, lijkt me duidelijk.
Botte antwoorden: liever niet, maar ik geef ze zelf ook wel eens als een topicstarter door manier van doen er om vraagt.
Wel met een schop in de goede richting, niet alleen de schop uitdelen.
vwb het zonder meer sluiten van verkeerd geplaatste topics:
D'r is een algemene richtlijn dat de crew niet achter posters' kont de zooi hoeft op te ruimen; lijkt me eigenlijk niets aan duidelijkheid te wensen over te laten, zeker niet als hieraan ook gerefereerd wordt bij een stuk heras-hekwerk aan een dergelijk topic.
Dit even kort,
* alt-92 moet morgen weer werken en gaat nog even fijn van een Quarénta ý trés genieten
PS: ik zal maar niet beginnen over de search denk ik
[
Voor 0% gewijzigd door
alt-92 op 12-08-2002 00:02
. Reden: addicíones ]