Op maandag 20 mei 2002 23:07 schreef RSP het volgende:
[..]
als ie dat zou doen zou het mooi zijn om naar een ander camera standpunt te springen op het moment dat het stuk puin tegen de cam aan gaat knallen (movie effect) best leuk je kan bijna gaan regiseren

Komende zondag moet ie af zijn. Je wilt niet weten hoeveel werk ik midden in mijn examenperiode er nog aan ga hebben om de laatste scene te animeren en geluid toe te voegen, dus ik heb helaas absoluut geen tijd om deze zeer goede suggestie toe te passen. Ik haat deadlines echt, want ik ben helemaal niet tevreden met die explosie, maar ik heb geen tijd meer (heeft me nu maar twee of drie uur gekost, die explosie animeren, en dat is duidelijk te weinig).
Op dinsdag 21 mei 2002 00:12 schreef WILDEAAP het volgende:
Ben begonnen met textures aan de achterkant. Allemaal zelf getekend
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Let niet op de wolken, die worden nog veranderd. Maar zo lijkt ie beter

Hmmm...
Ik herken die wolken ergens van?
Ah, misschien heb ik ze wel zelf getekend!

Maaruh, Wilde Aap, die wolken zijn bedoeld om met spherical environment mapping neer te zetten, niet met planar mapping.
En trouwens: je textures worden een stuk mooier als je ook een bump-mapje maakt.
Maar anywayz: cool planetuig!
Op dinsdag 21 mei 2002 19:10 schreef handige_harrie het volgende:
Even iets anders:
Als ik kijk naar de filmpjes van Oogst (25sec ...x... = 1.16mb) en Bolleh (39sec 512x288 = 1.27mb) dan zijn de wel behoorlijk compacter als die van mij (6sec 320x240 = 376kb).
Welke settings moet ik ongeveer hebben voor de grootte en kwaliteit die jullie hebben?
Mijn resolutie was 400*300 en de instelling van DivX was 300kb/s. Voor het geval je dankt dat dat niet klopt met de grootte, jawel hoor, want dit is kilo
bit, dat is dus acht maal zoveel als kilo
byte.