Nou, begin 1997 kocht ik een hoop onderdelen, een complete pc eigenlijk in losse onderdelen (celeron 300a, heerlijk ding) maar dus ook een quantum fireball 10gb (huge at the time). Nou je weet hoe dat gaat, lekker in elkaar bouwen, ben je bezig, roepen ze dat je moet komen eten. Wil je nog net ff wat aansluiten, dus ik sluit de powerconnector op mijn hd aan, paste niet helemaal lekker in een keer dus ff wat op en neer wiebelen. Breekt me daar die hele connector met een stuk printplaat en al van die schijf af >;)
2 dagen ben ik bezig geweest met draadbruggen en tape en secondenlijm om alles aan de praat te krijgen. Nu draait 'ie al 2 jaar in mijn servertje. Zonder problemen.
Verder op het werk een keer, athlon tbord 1200 gebouwd, geboot (ofja, was de bedoeling) meteen rook en stinken enzo... Ik schrik me te barsten, hoe kan dat nou.. al zesduizend systemen gebouwd, en nu dit. Sta ik daar met de cpu-koeler in mijn handen dat niet te snappen
Verder heb ik ooit eens in een ouwe pentium zo'n quantum bigfoot gehad, die 5.25'' kloteschijven. Maarja, was voor dataopslag snel genoeg. Die 'hing' eigenlijk los in de kast aan een enorm lange ide kabel. Ik moest wat in die kast doen, kap eraf, tegen beter weten systeem niet uitstaan en ja hoor... Klats... die quantum plat op de tegels hier. En meteen een bluescreen: 'Fout bij het schrijven naar station D:' en schijf uiteraard rip.
Een server van V3 redirect (die zitten eik in den haag, maar hebben in amerika ook spullen staan) kwam terug voor reparatie of upgrade, en daar zat dus een voeding in die NIET zelf switchte naar 230V.... VLAB, aardlek eruit en stinken zo;n ding!