Ik heb nog ff gekeken naar Epiphany, maarruh... Sorry hoor, da's echt drie keer niks. Onder de motorkap is 't een leuk product, maar ze missen nogal wat features die van Galeon behalve een bloated browser (

) ook een enorm featurevolle browser maken, zoals de image search, google search, usenet search... Kan best in die title bar zitten opgeborgen, maar ik wil dat gewoon apart.

.
Misschien probeer ik 't morgen nog ff, maar ik vind Galeon vooralsnog lekkerder.
[edit]
Anoniem: 53023 schreef op 04 mei 2003 @ 07:19:
Dat begrijp ik, maar ik weet haast zeker dat er in de KDE review meer besproken zal worden en dan geeft het een nogal lullige indruk wanneer de Gnome (

) review alleen maar spreekt over een file manager, browse / e-mail progs en een paar minimale configuratie opties.
Valt wel mee, die bespreken exact hetzelfde. Eventueel kunnen we dat nu wel uitbreiden als we toch bezig zijn, maar Nelske had dat in de eerste serie redelijk netjes verdeeld hoor.

.
Kijk dingen als office: de meeste mensen zullen toch OpenOffice gebruiken, dus je kunt wel Gnome Office en KOffice bespreken als primaire office pakket, maar dat geeft eiggenlijk al een beeld wat niet realistisch is. Dingen als Gnome Games en gnome-sound-recorder zijn ook superinteressant (

), maar boeien de gemiddelde desktop gebruiker niet zo (alhoewel patience zeer belangrijk is). Dus de release notes... Mjah... 90% daarvan komt in het applicatie gedeelte wel aan bod (ga ik later wel mee bezig ofzo.

), of boeit niet echt... Als je 't niet met me eens bent en vind dat bepaalde dingen wel in de DE-specifieke gedeeltes moeten, please elaborate.

.
Maargoed, again, we willen een eerste indruk geven, niet een compleet overzicht. De applicaties zullen apart worden behandeld in deel 4 (net zoals in Nelske's review).
[
Voor 61% gewijzigd door
Anoniem: 27915 op 04-05-2003 10:56
]