[Voetbal] Centraal WK 2026 topic Vorige deel Overzicht

Pagina: 1 ... 121 ... 147 Laatste
Acties:

Onderwerpen


  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 19:05
Stimulate14 schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 10:50:
[...]

Krijg je altijd als je verliest.
Koeman kreeg ook kritiek toen die vrij smetteloos de 1e ronde doorkwam. Maar na de uitschakeling verschool hij zich erachter "dat heel NL schreeuwde dat het verdedigend beter moest". Verdorie ik kan er nog niet helemaal vrede mee hebben.


Hoop dat Spanje poppenstront maakt van Argentinie.

  • Chelseamarre123
  • Registratie: December 2019
  • Laatst online: 21:20
Weinig aan de hand, die klap die Bellingham gaf uit het niks is veel erger en verdiend een schorsing

  • GlitchHunter42
  • Registratie: Maart 2025
  • Laatst online: 13-08 06:44
Sjah schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 13:56:
[...]

Koeman kreeg ook kritiek toen die vrij smetteloos de 1e ronde doorkwam. Maar na de uitschakeling verschool hij zich erachter "dat heel NL schreeuwde dat het verdedigend beter moest". Verdorie ik kan er nog niet helemaal vrede mee hebben.


Hoop dat Spanje poppenstront maakt van Argentinie.
Dat was een belachelijke opmerking inderdaad, ik heb werkelijk niemand om een 5-2-3 horen roepen voorafgaand aan Marokko. Maar goed, we zijn van hem af.

  • Joosie200
  • Registratie: September 2007
  • Niet online
Typhone schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 11:15:
Ik ben geen fan van het toneelspel maar ik kan die teamspirit wel heel erg waarderen en mijn antipathie is volledig gedraaid. Meer mensen die dat gevoel bekruipt?
Nee. Ik kan dat Zuid-Amerikaanse temperament niet hebben. Ook niet toen Uruguay op zo'n manier in de wedstrijd stond. Als je enige doel is om eerst 45min lang de tegenstander te treiteren, bloed onder de nagels vandaan te halen, overtredingen te maken. Om pas na achterstand gas te geven verdient dat geen waardering.

Klap er direct op met die loepzuivere voorzet van Messi en je hebt een ander verhaal. Maar ik kan die treitertactieken niet loszien van het team. En dat Messi nu eenmaal perfecte voorzetten kan geven, ruimtes kan vinden als geen ander is een ander verhaal. Dus ja ze hebben uiteindelijk verdiend gewonnen want wisselden aanvallend, bleven ervoor strijden. Daar waar Engeland het wel geloofde althans de coach door net zoals Koeman achterover te hangen.

Ja dan roep je het over jezelf af. It ain't over till the fat lady sings, je zult 90 minuten + 10 min alles moeten blijven geven om die tweede te maken. Doe je dat niet, blijft de tegenstander in leven. En dat is gewoon een tactische blunder. Als die coach van Engeland oranje had gevolgd zou ie geen Koemannetje hebben gepleegd met nog een paar snelle spelers op de bank.

  • Ruzor
  • Registratie: Februari 2003
  • Niet online

Ruzor

Off with his head man

GlitchHunter42 schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 14:08:
[...]

Dat was een belachelijke opmerking inderdaad, ik heb werkelijk niemand om een 5-2-3 horen roepen voorafgaand aan Marokko. Maar goed, we zijn van hem af.
Net zoals dat we met z'n allen Japan zouden onderschatten:
https://www.trouw.nl/sport/koeman-over-dramatische-drievoudige-wissel-die-nederland-zege-tegen-japan-kostte-ik-heb-geen-spijt~b048ffcb
Koeman hoopte met zijn wissels controle over de wedstrijd te houden, vertelde hij vlak na het duel met Japan. "Ik denk dat jullie Japan minder hoog inschatten dan ik. We zien na het WK wel wie gelijk heeft", zei hij zondag.
https://www.nu.nl/wk-voetbal/6400112/koeman-erkent-alsnog-ongelukkige-wissels-tegen-japan-ik-incasseer-de-kritiek.html

Nou, we hebben gezien wie er gelijk had. Bedankt Koeman!

[This is what you get when you mess with us]


  • nocalimero
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 09-08 19:28
gambieter schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 01:18:
De BBC speler ratings voor de Engelsen zijn gegeven door mensen die de wedstrijd niet hebben gezien?

Wassen standbeeld (uit Madame Tussaud) Kane een 7? Gordon een 8. die heb je 1x gezien die wedstrijd, en alle spelers op John Stones na een 7 of meer?
Door welke roze bril hebben zij de wedstrijd gekeken? Bizar, deze cijfers na zo'n wedstrijd. En de enige onvoldoende voor een speler is voor Rashford, die maar 5 minuten heeft meegedaan ....

8)7

Hoe is dat in andere Engelse media?

"There's a man up in a mirrored building and he just bought the world"


  • Typhone
  • Registratie: Mei 2011
  • Laatst online: 22:06

Typhone

Who Dares Wins

nocalimero schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 14:24:
[...]

Door welke roze bril hebben zij de wedstrijd gekeken? Bizar, deze cijfers na zo'n wedstrijd. En de enige onvoldoende voor een speler is voor Rashford, die maar 5 minuten heeft meegedaan ....

8)7

Hoe is dat in andere Engelse media?
Dit kan niet anders dan dat ze hier de cijfers voor Argentinië hebben verwisseld met die van Engeland. Pickford een 7? Elliot Anderson een 8? Dafuq welke wedstrijd heb ik gekeken dan?

  • GlitchHunter42
  • Registratie: Maart 2025
  • Laatst online: 13-08 06:44
Ja geen idee wat die man aan het doen was, maar het was erg pijnlijk allemaal. Hij leek er ook niet meer bij met zijn hoofd. De afgelopen 3 jaar hadden we echt best een prima selectie waar we veel meer uit hadden moeten halen, Koeman heeft die kans volledig laten lopen.

  • GlitchHunter42
  • Registratie: Maart 2025
  • Laatst online: 13-08 06:44
Typhone schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 14:39:
[...]


Dit kan niet anders dan dat ze hier de cijfers voor Argentinië hebben verwisseld met die van Engeland. Pickford een 7? Elliot Anderson een 8? Dafuq welke wedstrijd heb ik gekeken dan?
Pickford snap ik nog wel. Ik vond beide goals niet houdbaar en maakte een paar goede reddingen.

  • s0kkie
  • Registratie: Juli 2011
  • Laatst online: 14-08 09:50

s0kkie

Cowabunga

Pierre schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 11:05:
[...]

En ik ben wel nieuwsgierig wat er met Argentinië gebeurt als Messi niet meer speelt.
Gaan ze weer in een lange winterslaap zoals van 1986 tot en met 2022 :+

  • bazzemans
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 23:02
GlitchHunter42 schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 14:08:
[...]

Dat was een belachelijke opmerking inderdaad, ik heb werkelijk niemand om een 5-2-3 horen roepen voorafgaand aan Marokko. Maar goed, we zijn van hem af.
Nee, niet gedurende het toernooi. Voorafgaand aan het toernooi heb ik het links en rechts wel gehoord, maar dan alléén vóórdat bekend werd dat J. Timber geblesseerd afhaakte. Toen gingen er stemmen op om met Aké-Van Dijk-Timber centraal te spelen en dan Dumfries en Van de Ven als écht aanvallende winbacks in te zetten. Maar dat was ook geen heel brede roep en na afmelden Timber ook niet meer gehoord. Bovendien was dat voordat we wisten dat Van de Ven totaal niet fris het toernooi in zou gaan en zijn niveau op geen enkele manier heeft gehaald.

  • Bossie
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22:25
s0kkie schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 14:56:
[...]

Gaan ze weer in een lange winterslaap zoals van 1986 tot en met 2022 :+
Doen ze het alsnog beter dan Oranje :+

We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919


  • Cid Highwind
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 00:08
forzav schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 13:39:
[...]

Ik denk dat het hele idee achter het eerste gedeelte van Argentinie is, de tegenstander mee te laten gaan in hun spel zodat ze hun eigen spel niet kunnen spelen. Je zag de Engelsen ineens allemaal dingen doen, die ze normaal niet zouden doen. Ze wilden mee in de 'agressie' en duelkracht en gingen niet meer uit van eigen kracht. Als je goed kijkt naar Argentinie waren ze het eerste gedeelte extreem scherp in de duels en terugveroveren van de bal maar hebben ze vervolgens wel de kwaliteit om in balbezit rustig en met overzicht te voetballen. Iets wat Engeland helemaal niet meer lukte, die waren door Argentinie zo opgefokt dat ze ook in balbezit enorm onrustig waren. Het is gewoon onderdeel van de tactiek van Argentinie en dat eindigd vaak in frustratie, een kaartenlast bij de tegenstander die dit niet goed onder de knie hebben en een tegenstander die helemaal uit hun eigen spel is.

Vervolgens is Argentinie zelf wel in staat om dat om te draaien, de agressie verdwijnt en ze beginnen ineens te voetballen, daar waar de tegenstander in de frustratie blijft hangen. En als je dan ook nog verdedigend wisselt dan ben je echt gezien. 1-2 is uiteindelijk echt een magere afspeigeling van de wedstrijd geweest, want Argentinie had eigenlijk met 1-4 of 1-5 van het veld moeten stappen.
Het problem is dat die agressie niet in toom wordt gehouden door een zeer lakse arbitrage en VAR die waarschijnlijk met wat vertraging aankwam uit z’n Argentijns steakhouse.

Leg dat eerder aan banden en je hebt een andere wedstrijd. Aan de voetballende kwaliteiten van de Argentiniërs ligt het niet, maar hun speelstijl is vrijwel letterlijk gebaseerd op het bloed onder de nagels vandaan te halen. Iets wat overigens niet exclusief voor hun voetballers is.

Zo koelbloedig als ze afrekenden met het Engeland van na de 1-0, respect. Maar je moet je afvragen of ze op dat moment eigenlijk ook niet reeds met 5 gele kaarten achter hadden moeten staan.

  • mavaros
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 21:10
dawg schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 13:42:
Amerika en hun volkslied. Dat moet kennelijk bij iedereen door de strot geduwd worden bij de finale. De VS liggen al lang uit het WK maar alsnog die borstklopperij. Bah.

En dan ook nog drinkpauzes én rust van een half uur met middelmatige artiesten. Ik zie er nu al tegenop. :{
Je bent in Amerika, en daar spelen ze altijd het volkslied. Als je dat niet kan pruimen, moet je niet meedoen aan het toernooi.

Als we in de voetbalcompetitie naar Friesland moeten om te voetballen, klinkt ook altijd het Friese volkslied. En niemand ligt daarover te klagen. Het hoort er gewoon bij.

Wij, Brabanders, hebben nieteens een volkslied.

  • dawg
  • Registratie: December 2002
  • Niet online

dawg

🇪🇺 🇳🇱

mavaros schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 17:17:
[...]


Je bent in Amerika, en daar spelen ze altijd het volkslied. Als je dat niet kan pruimen, moet je niet meedoen aan het toernooi.

Als we in de voetbalcompetitie naar Friesland moeten om te voetballen, klinkt ook altijd het Friese volkslied. En niemand ligt daarover te klagen. Het hoort er gewoon bij.

Wij, Brabanders, hebben nieteens een volkslied.
Wij Brabanders hebben dat niet nodig, het is hier altijd wel gemoedelijk. :+

It’s the economy, stupid!


  • alexbl69
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 15-08 15:30
mavaros schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 17:17:
[...]


Je bent in Amerika, en daar spelen ze altijd het volkslied. Als je dat niet kan pruimen, moet je niet meedoen aan het toernooi.
Om den drommel wel...

Van mij hadden 'we' helemaal niet mee hoeven te doen. Net als overigens in Qatar en Rusland. Dus ik behoud me het recht voor om er over te klagen. Net als de manier waarop de Amerikanen hier invulling aan geven. Of beter gezegd: de ruimte die FIFA aan de VS geeft om dat te doen.

Mocht de WK finale ooit in het Abe Lenstra stadion gespeeld worden, dan zal daar het Friese volkslied ook niet klinken.

Wat de VS doet in haar 'eigen' competities moet ze zelf weten. Maar ik zit niet te wachten op een verdere verkrachting van het voetbal met een halftime-show met allemaal vage lui en een verheerlijking van die nepotistische failed state.

Alonso over het inhalen in 2026: "it’s more of an evasive manoeuvre than an overtake.”


  • Ruzor
  • Registratie: Februari 2003
  • Niet online

Ruzor

Off with his head man

mavaros schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 17:17:
[...]


Je bent in Amerika, en daar spelen ze altijd het volkslied. Als je dat niet kan pruimen, moet je niet meedoen aan het toernooi.

Als we in de voetbalcompetitie naar Friesland moeten om te voetballen, klinkt ook altijd het Friese volkslied. En niemand ligt daarover te klagen. Het hoort er gewoon bij.

Wij, Brabanders, hebben nieteens een volkslied.
Wel toch?

YouTube: Guus Meeuwis - Brabant

[This is what you get when you mess with us]


  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 19:05
dawg schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 17:33:
[...]

Wij Brabanders hebben dat niet nodig, het is hier altijd wel gemoedelijk. :+
Niet zo gek met jullie Brabantse Deernes. :9

  • Typhone
  • Registratie: Mei 2011
  • Laatst online: 22:06

Typhone

Who Dares Wins

Iemand dit moment gezien?

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/tAc3CTfZQd8AtK6Qtih_UgCaW04=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/pHCoLWbX50WQq18lLbT0yd86.jpg?f=fotoalbum_large

  • ZieMaar!
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 21:59

ZieMaar!

Moderator General Chat
Ja, zeker gezien, ook omdat die Engelsman daarna wat hinkte en de voorzet er dus niet uit kon halen.

  • Elzavo
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 14-08 12:34
Plaatjes heeft niemand wat aan, hier bewegend beeld. Niets aan de hand dus. Messi's schoen glijdt horizontaal over spence's schoen heen.

  • 418O2
  • Registratie: November 2001
  • Niet online

418O2

u mad?

ZieMaar! schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 17:57:
Ja, zeker gezien, ook omdat die Engelsman daarna wat hinkte en de voorzet er dus niet uit kon halen.
Dat is wel heel erg overdreven. Hij zat gewoon mis

  • Ruzor
  • Registratie: Februari 2003
  • Niet online

Ruzor

Off with his head man

Chelseamarre123 schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 14:04:
[...]

Weinig aan de hand, die klap die Bellingham gaf uit het niks is veel erger en verdiend een schorsing
Ik geloof dat van Nistelrooij in het verleden daar eens een gele kaart voor heeft gehad:

YouTube: Van Nistelrooy's revenge!! Venganza de Van Nistelrooy!! #footballshorts #football

En die scoorde zelf. Kwam niet van de bank gesprint om te provoceren.

[This is what you get when you mess with us]


  • Grindtegel
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 18:35
Vergelijking tussen Paraguay en Argentine slaat naar mijn mening nergens op. Argentine speelt hard en tegen het randje aan, misschien af en toe (lichtjes) erover om te kijken hoe ver ze kunnen gaan, op zijn zuid amerikaans. Paraguay heeft helemaal niks met voetbal te maken, die waren alleen maar bezig om de tegenstander te blesseren, die voetbalden niet , die waren bezig met treiteren, uitdagen en schoppartijen. Hebben de mensen hier paraguay -frankrijk niet gezien? In vergelijk met de Paragyuanen zijn de Argentijnen poesjes. Engeland ging er de eerste helft prima mee om en komen zelfs voor. Dat ze er dan uitvliegen heeft niks met de agressiviteit te maken van de tegenpstander, maar met de passiviteit van zichzelf/tuchel.

ARG gaat dit ook proberen bij Spanje, maar ik denk dat het daar veel minder gaat slagen want in Spanje zijn ze dit soort spel wel gewend .

  • ZieMaar!
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 21:59

ZieMaar!

Moderator General Chat
418O2 schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 18:00:
[...]

Dat is wel heel erg overdreven. Hij zat gewoon mis
Wat is overdreven? Speler hinkte en was daarna te laat bij de voorzet. Denk niet dat ie zo,hard geraakt werd dat ie moest hinken, maar denk wel dat je hier vaak wel een vrije bal voor krijgt, Messi was te laat en er was, licht, contact.

  • gambieter
  • Registratie: Oktober 2006
  • Niet online

gambieter

Just me & my cat

Life lessons from Ian Fiveankles. . .

(@fiveankles.bsky.social) 16 juli 2026
Het filmpje in de post is een analyse van Ian Fiveankles, pundit (parodie). Helpt de verwerking ;)

Heb geen instagram dus kan niet direct linken.

[ Voor 12% gewijzigd door gambieter op 16-07-2026 18:48 ]

I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.


  • Harribo
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 15-08 10:54
Bpow schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 09:08:
[...]

Messi had weliswaar niet gescoord, maar maakte wel degelijk het verschil voor Argentinie met die 2 assists. En had tussndoor ook al een paar gevaarlijke momenten. Het was dan ook totaal van de zotte dat die commentator gisteren de suggestie opwierp om Messi te wisselen omdat de "koek zogenaamd op was". Koek is nooit op bij Messi, zelfs als hij het niet meer kan belopen kan hij zijn team nog steeds met messcherpe voorzetten en steekballen bedienen.
Ik bedoelde ook het scoren.
Messi was gisteren ook weer nuttig. Maar de overwinning ging weer naar het team wat het beste ook als team presteerde. Net als Spanje.

  • mavaros
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 21:10
Grindtegel schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 18:12:
Vergelijking tussen Paraguay en Argentine slaat naar mijn mening nergens op. Argentine speelt hard en tegen het randje aan, misschien af en toe (lichtjes) erover om te kijken hoe ver ze kunnen gaan, op zijn zuid amerikaans. Paraguay heeft helemaal niks met voetbal te maken, die waren alleen maar bezig om de tegenstander te blesseren, die voetbalden niet , die waren bezig met treiteren, uitdagen en schoppartijen. Hebben de mensen hier paraguay -frankrijk niet gezien? In vergelijk met de Paragyuanen zijn de Argentijnen poesjes. Engeland ging er de eerste helft prima mee om en komen zelfs voor. Dat ze er dan uitvliegen heeft niks met de agressiviteit te maken van de tegenpstander, maar met de passiviteit van zichzelf/tuchel.

ARG gaat dit ook proberen bij Spanje, maar ik denk dat het daar veel minder gaat slagen want in Spanje zijn ze dit soort spel wel gewend .
Argentinië gaat hetzelfde spelletje niet spelen tegen Spanje. Die trappen niet in dat soort valkuilen.

Misschien draaien ze het wel om, en beginnen ze met echt voetballen, om later de snoeischaar in te zetten. Maar dat scenario zal bij de Spanjaarden ook wel door het hoofd schieten op dit moment.

Andersom weet Argentinië ook hoe die Spanjaarden spelen. Die gaan zeker niet op de Franse manier tenonder.

Zondagavond weten we het.

  • Grindtegel
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 18:35
Waar ik me trouwens over blijf verbazen bij PROFvoetballers in het algemeen is dat ze altijd weer in provocaties van de tegenstander trappen. Nou verdienen die gasten miljoenen en spelen ze voor teams met budgetten tot aan de hemel, en ze trainen zich in de ronde met hun perfecte sixpacks. Maar is er nou geen enkel team wat er ooit maar eens aan denkt om die gasten ook mentaal te trainen? Hoe moeilijk is het nou om daar aandacht aan te geven terwijl het zo'n wapen is voor "mindere" tegenstanders die het op een slinkse manier proberen te winnen.

Nederland is daar een goed voorbeeld van, die zijn kampioen in zich uit de tent laten lokken door de tegenstander. Mentale weerbaarheid , denk daar ook eens aan trainersgilde.

[ Voor 13% gewijzigd door Grindtegel op 16-07-2026 19:31 ]


  • LA-384
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 20:27
mavaros schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 17:17:
Wij, Brabanders, hebben nieteens een volkslied.
En ik maar denken dat dit het was

  • Grindtegel
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 18:35
als Brabander en niet Eindhovenaar ben ik al lang blij dat je niet voor die verschrikkelijk Meeuwis bent gegaan.

  • 418O2
  • Registratie: November 2001
  • Niet online

418O2

u mad?

Grindtegel schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 19:29:
Waar ik me trouwens over blijf verbazen bij PROFvoetballers in het algemeen is dat ze altijd weer in provocaties van de tegenstander trappen. Nou verdienen die gasten miljoenen en spelen ze voor teams met budgetten tot aan de hemel, en ze trainen zich in de ronde met hun perfecte sixpacks. Maar is er nou geen enkel team wat er ooit maar eens aan denkt om die gasten ook mentaal te trainen? Hoe moeilijk is het nou om daar aandacht aan te geven terwijl het zo'n wapen is voor "mindere" tegenstanders die het op een slinkse manier proberen te winnen.

Nederland is daar een goed voorbeeld van, die zijn kampioen in zich uit de tent laten lokken door de tegenstander. Mentale weerbaarheid , denk daar ook eens aan trainersgilde.
Het blijven mensen met emoties he

  • Grindtegel
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 18:35
418O2 schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 19:48:
[...]

Het blijven mensen met emoties he
ja klopt, maar ook profvoetballers, een politieagent krijgt ook training in mentale weerbaarheid, zo moeilijk is het niet om die gasten een beetje bij te leren

alhoewel...

  • Elzavo
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 14-08 12:34
ZieMaar! schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 18:33:
[...]

Wat is overdreven? Speler hinkte en was daarna te laat bij de voorzet. Denk niet dat ie zo,hard geraakt werd dat ie moest hinken, maar denk wel dat je hier vaak wel een vrije bal voor krijgt, Messi was te laat en er was, licht, contact.
Hij kon die voorzet vooral geven omdat die twee engelsen meer naar binnen stonden omdat messi 9 van de 10 keer naar binnen gaat met z'n linker poot, die verwachtten dus geen voorzet met rechts, al kan je met dubbele dekking natuurlijk wel beide afdekken, maar dat deden ze ook niet.

  • Gonadan
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 02:05

Gonadan

Admin Beeld & Geluid, Harde Waren
Grindtegel schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 19:48:
[...]

als Brabander en niet Eindhovenaar ben ik al lang blij dat je niet voor die verschrikkelijk Meeuwis bent gegaan.
Ik zou het hele repertoire van Snollebollekes suggereren. ;)

Look for the signal in your life, not the noise.

Canon R6 | RF 24-70 f/2.8 L | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8


  • Chelseamarre123
  • Registratie: December 2019
  • Laatst online: 21:20
Harribo schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 18:52:
[...]

Ik bedoelde ook het scoren.
Messi was gisteren ook weer nuttig. Maar de overwinning ging weer naar het team wat het beste ook als team presteerde. Net als Spanje.
Meer dan nuttig, 2 fantastische assists. Ja die eerste leek simpel maar hij trekt 2 mensen naar zich toe waardoor Enzo vrij kan schieten vanop de 16. Die 2de pakt die ook 2 Backs op snelheid en levert die nog de perfecte voorzet met zijn mindere voet.

  • Coltrui
  • Registratie: Maart 2001
  • Niet online

Coltrui

iddqd

De finale zal lang een gesloten wedstrijd zijn, of er moest heel vroeg een doelpunt uit de lucht vallen, ik zie graag het tegendeel.

Maar ben vooral benieuwd wat de deelnemers van de kleine finale op de mat gaan leggen. Beide ploegen zijn op het thuisfront compléét met de grond gelijkgemaakt. Denk dat die wedstrijd meer spektakel gaat opleveren dan de finale, tenzij het paradepaardjes zijn die zich niks aantrekken van de home press.

  • mavaros
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 21:10
Coltrui schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 21:30:
De finale zal lang een gesloten wedstrijd zijn, of er moest heel vroeg een doelpunt uit de lucht vallen, ik zie graag het tegendeel.

Maar ben vooral benieuwd wat de deelnemers van de kleine finale op de mat gaan leggen. Beide ploegen zijn op het thuisfront compléét met de grond gelijkgemaakt. Denk dat die wedstrijd meer spektakel gaat opleveren dan de finale, tenzij het paradepaardjes zijn die zich niks aantrekken van de home press.
Als ze sportieve ballen hebben, gaan ze er beiden voor in de verliezerswedstrijd.

Gewoon voor de eer en om de wereld te laten zien dat ze ook kunnen voetballen.

  • Coltrui
  • Registratie: Maart 2001
  • Niet online

Coltrui

iddqd

Wel, de optimistische ik zegt daarom dat Frankrijk - Engeland spectaculairder gaat zijn dan de finale (nogmaals, tenzij daar een vroege goal valt), want de onterecht afgebrande spelers moeten nog landen ergens. Maar goed, ik ben een eeuwig romanticus :)

[ Voor 4% gewijzigd door Coltrui op 16-07-2026 23:11 ]


  • mavaros
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 21:10
Coltrui schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 23:10:
Wel, de optimistische ik zegt daarom dat Frankrijk - Engeland spectaculairder gaat zijn dan de finale (nogmaals, tenzij daar een vroege goal valt), want de onterecht afgebrande spelers moeten nog landen ergens. Maar goed, ik ben een eeuwig romanticus :)
Dan zou je een scenario kunnen bedenken, waar Frankrijk nog een keer volwaardig gaat spelen en Engeland carte blanche krijgt om dat te voorkomen. Dus moet Engeland die Tuchel alvast naar huis sturen.

Ze hebben allemaal niks meer te verliezen.

  • Bossie
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22:25
mavaros schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 22:18:
[...]

Als ze sportieve ballen hebben, gaan ze er beiden voor in de verliezerswedstrijd.

Gewoon voor de eer en om de wereld te laten zien dat ze ook kunnen voetballen.
Ik denk dat beide er wel voor willen gaan simpelweg door de tegenstander.

We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919


  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 19:05

  • 418O2
  • Registratie: November 2001
  • Niet online

418O2

u mad?

Je bent na een lang seizoen afgeschminkt (tegen je eigen verwachting in) en dan zou je nog volle bak gaan terwijl je vakantie wil? Ik neem het ze niet kwalijk als ze het wel geloven

  • mavaros
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 21:10
418O2 schreef op vrijdag 17 juli 2026 @ 00:04:
Je bent na een lang seizoen afgeschminkt (tegen je eigen verwachting in) en dan zou je nog volle bak gaan terwijl je vakantie wil? Ik neem het ze niet kwalijk als ze het wel geloven
Niet als je de hoofdprijs voor een kaartje hebt moeten aftikken en zeker niet als je al 102 wedstrijden hebt moeten doorzwoegen om als kijker hier uit te komen.

Dan is het echt niet teveel gevraagd om nog een keertje echt voluit te gaan.

Voetbal bestaat uit de gratie van het kijkvolk. Niet uit wegvluchten met de staart tussen de benen en een middelvinger opsteken naar je achterban, omdat je niet de finale hebt gehaald.

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 19:05
Maar begrijpelijk is het wel.

  • Radiohoofd
  • Registratie: Februari 2024
  • Laatst online: 18:55

Radiohoofd

I believe I can fly

Er zal ongetwijfeld een onderzoek komen en een straf, maar ik verwacht dat die straf pas opgelegd gaat worden na de finale.

Everyone faces darkness on their own. As I have done, so will you.


  • Harribo
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 15-08 10:54
Man man man... Wat een zielige figuren om daar en publique op terug te komen na meer dan 40 jaar. Ongepast ook.

Maar enfin, iets voor Randzaken dit

  • Tomski1986
  • Registratie: September 2011
  • Laatst online: 15-08 11:05
https://www.reddit.com/r/sports/s/GfaxgxMomp

Had ik Bellingham geweest had ik die Barco geen tikje op zijn achterhoofd gegeven niet nodig

[ Voor 13% gewijzigd door Outerspace op 18-07-2026 23:44 ]


  • Denman
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 01:05
Morata en Rodri zijn al eens een wedstrijd geschorst n.a.v. politieke uitingen op het EK-toneel.

Maar dat was door de UEFA na het winnen van het EK en na enkele weken(?) onderzoek. De regels zullen wel ongeveer hetzelfde zijn. Maar als het enkele weken moet duren gaan al die spelers natuurlijk gewoon spelen. En als men nu actie wil, gaat de FIFA ongetwijfeld een andere bepaling vinden die stelt dat het hier niet van toepassing is o.i.d. :')

We weten allemaal dat deze bloedzuigers spelers zondag gewoon aan de aftrap staan :/

Join het GoT Pulse-Team!


  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 19:05
Denman schreef op vrijdag 17 juli 2026 @ 08:03:
[...]


We weten allemaal dat deze bloedzuigers spelers zondag gewoon aan de aftrap staan :/
Fifa gaat niet zijn hoogmis degraderen.

  • Vlassie1980
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 19:46
Zowel Frankrijk als Engeland zal wel met een B team op komen draven natuurlijk voor die troosfinale.

  • bazzemans
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 23:02
Volgens de berichten hier heeft Frankrijk geen B-team en kunnen ze 3 A-teams (tutututuuu) opstellen. :+

  • jbdeiman
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 15-08 10:24
forzav schreef op donderdag 16 juli 2026 @ 13:39:
[...]

Ik denk dat het hele idee achter het eerste gedeelte van Argentinie is, de tegenstander mee te laten gaan in hun spel zodat ze hun eigen spel niet kunnen spelen. Je zag de Engelsen ineens allemaal dingen doen, die ze normaal niet zouden doen. Ze wilden mee in de 'agressie' en duelkracht en gingen niet meer uit van eigen kracht. Als je goed kijkt naar Argentinie waren ze het eerste gedeelte extreem scherp in de duels en terugveroveren van de bal maar hebben ze vervolgens wel de kwaliteit om in balbezit rustig en met overzicht te voetballen. Iets wat Engeland helemaal niet meer lukte, die waren door Argentinie zo opgefokt dat ze ook in balbezit enorm onrustig waren. Het is gewoon onderdeel van de tactiek van Argentinie en dat eindigd vaak in frustratie, een kaartenlast bij de tegenstander die dit niet goed onder de knie hebben en een tegenstander die helemaal uit hun eigen spel is.

Vervolgens is Argentinie zelf wel in staat om dat om te draaien, de agressie verdwijnt en ze beginnen ineens te voetballen, daar waar de tegenstander in de frustratie blijft hangen. En als je dan ook nog verdedigend wisselt dan ben je echt gezien. 1-2 is uiteindelijk echt een magere afspeigeling van de wedstrijd geweest, want Argentinie had eigenlijk met 1-4 of 1-5 van het veld moeten stappen.
Zou best kunnen, maar als dan Argentinië (ja die speelden scherp en bij vlagen over de randjes) wel gewoon bestraft wordt met gele kaarten kunnen ze niet meer met dat volle risico spelen. En daar wringt i.m.o. de schoen ook, keer op keer blijkt dat in het eerste deel van de wedstrijd meer wordt toegelaten zonder kaarten te trekken, die eigenlijk wel gegeven (hadden) moeten worden. Alsof in h et begin een arbiter nog even moet aftasten hoe streng de regels gehanteerd moeten worden zeg maar. Daar maakt Argentinië inderdaad handig gebruik van in het eerste deel en tegenstanders vinden dat lastig.

Als Argentinië langer zo had gevoetbald als dat ze het laatste kwartier/ 20 minuten deden, dan hadden ze zeker met 1-4 / 1-5 van het veld moeten lopen, maar toch denk ik dat ze bij een voorsprong weer terug waren gegaan naar hun gebruikelijke/ vervelende spelletje. Noem me maar verwend, maar er gebeurt in die eerste fase i.m.o. teveel dat niet met voetbal te maken heeft en dat moet daar i.m.o. ook worden aangepakt.

  • mavaros
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 21:10
jbdeiman schreef op vrijdag 17 juli 2026 @ 14:02:
[...]

Zou best kunnen, maar als dan Argentinië (ja die speelden scherp en bij vlagen over de randjes) wel gewoon bestraft wordt met gele kaarten kunnen ze niet meer met dat volle risico spelen. En daar wringt i.m.o. de schoen ook, keer op keer blijkt dat in het eerste deel van de wedstrijd meer wordt toegelaten zonder kaarten te trekken, die eigenlijk wel gegeven (hadden) moeten worden. Alsof in h et begin een arbiter nog even moet aftasten hoe streng de regels gehanteerd moeten worden zeg maar. Daar maakt Argentinië inderdaad handig gebruik van in het eerste deel en tegenstanders vinden dat lastig.

Als Argentinië langer zo had gevoetbald als dat ze het laatste kwartier/ 20 minuten deden, dan hadden ze zeker met 1-4 / 1-5 van het veld moeten lopen, maar toch denk ik dat ze bij een voorsprong weer terug waren gegaan naar hun gebruikelijke/ vervelende spelletje. Noem me maar verwend, maar er gebeurt in die eerste fase i.m.o. teveel dat niet met voetbal te maken heeft en dat moet daar i.m.o. ook worden aangepakt.
Een scheidsrechter die zonder VAR opereert, heeft gewoon even de tijd nodig om de 'geest' van de wedstrijd te doorgronden. En wees eerlijk, Argentinië speelde hard, maar niet smerig, zoals Paraguay deed. Verder zien veel overtredingen er in de slow motion er erger uit dan ze zijn in de normale snelheid.

Een dag eerder floot de scheidsrechter de wedstrijd vanaf het begin al kapot en dat verpeste natuurlijk ook de wedstrijd in het geheel. Het was een mazzel dat Spanje gewoon stoïcijns bij hun spelletje bleef, waardoor het nog enigzins interessant was om te kijken.

  • ytr81
  • Registratie: Juni 2017
  • Laatst online: 21:14
Is het toernooi nog niet afgelopen. Voor mijn gevoel begint het volgend EK al weer bijna.

  • jbdeiman
  • Registratie: September 2008
  • Laatst online: 15-08 10:24
mavaros schreef op vrijdag 17 juli 2026 @ 14:23:
[...]

Een scheidsrechter die zonder VAR opereert, heeft gewoon even de tijd nodig om de 'geest' van de wedstrijd te doorgronden. En wees eerlijk, Argentinië speelde hard, maar niet smerig, zoals Paraguay deed. Verder zien veel overtredingen er in de slow motion er erger uit dan ze zijn in de normale snelheid.

Een dag eerder floot de scheidsrechter de wedstrijd vanaf het begin al kapot en dat verpeste natuurlijk ook de wedstrijd in het geheel. Het was een mazzel dat Spanje gewoon stoïcijns bij hun spelletje bleef, waardoor het nog enigzins interessant was om te kijken.
Je hoeft het niet kapot te fluiten, maar die actie waarbij de Argentijn doorlopt op de Engelse speler en de arm op het achterhoofd plant, heeft niets te maken met 'geest van de wedstrijd' of 'doodfluiten'. I.m.o. bestaat dat niet. Als de regel is dat iets een overtreding is, of geel is, kijk je niet naar de geest van de wedstrijd, je past de regels toe.

Dat is hetzelfde als dat het prima is als ik 130 rijd vanaf de parkeerplaats van mijn huis, dat is strafbaar, maar omdat het in het begin is kijken we even aan hoe ik me daarna in het verkeer gedraag. Gewoon simpel, regels zijn regels, die gelden voor iedereen en de gehele wedstrijd. Waarbij het me écht niet alleen om Argentinië gaat , maar om consequent toepassen van regels. Dan zijn de lijnen en grenzen voor iedereen duidelijk en varieert dat niet van wedstrijd tot wedstrijd, afhankelijk van scheids én tegenstander. Daar zit voor mij persoonlijk ook de grootste frustratie dan ook in, niet in dat het bij Argentinië gebeurt, maar het feit dat je gewoon nooit weet of iets nu een vrije trap, kaart of penalty is, en waarbij je toch ook steeds de indruk krijgt dat het bij de ene ploeg wat sneller gegeven wordt dan bij een ander.

Oh, én de scheidsrechter bepaald i.m.o. of het voordeel is of niet, niet de spelers op het veld, die bepalen nu veel te veel. Het specifieke voorbeeld was een (lichte) overtreding op Messi, maar Argentinië behield de bal en kon doorvoetballen, maar stoppen dan maar gewoon om allemaal naar de scheids te kiken van 'fluit je nog?', en daardoor is het voordeel weg en krijgen ze een vrije trap op een interessante plek. => Mogen ze van mij regels op maken,

  • Marc3l
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 21:02
ytr81 schreef op vrijdag 17 juli 2026 @ 14:27:
Is het toernooi nog niet afgelopen. Voor mijn gevoel begint het volgend EK al weer bijna.
Voor mij is het ook al afgelopen, zag liever Engeland - Frankrijk als finalisten. Die wedstrijd wil eigenlijk niemand spelen, gaat nergens over.
Argentinië en Spanje beide niets mee, dan liever nog Argentinië, zit nog wat passie in. Spanje is dit jaar zo'n saaie ploeg (wel effectief), EK was veel leuker om te zien, met Yamal en Williams in vorm. Ga wel kijken, dus kan alleen maar meevallen.

Mijn Laravel Portfolio | Laravel log reader


  • Chelseamarre123
  • Registratie: December 2019
  • Laatst online: 21:20
Beide bondscoaches hebben nog nooit op het hoogste niveau in clubvoetbal getraind. Opmerkelijke stat

  • Elzavo
  • Registratie: Februari 2006
  • Laatst online: 14-08 12:34
Die Scaloni zit er gewoon bij voor de persco's en interviews om Messi uit de wind te houden, die houdt niet zo van praten zoals we weten, maar reken er maar op dat alles qua taktiek en wissels vooraf op een blaadje is geschreven door god. Is ook wel frappant dat alle spelers wisselspelers, staf allemaal zitten te provoceren en te shithousen, en dan zit er ook nog zo'n dode mus tussen die je gewoon nooit ziet omdat hij niets opvallends doet. Ook wel weer grappig eigenlijk.

Of heel misschien is het gewoon ook een goede coach, maar ik vind deze theorie wel grappiger :)

[ Voor 9% gewijzigd door Elzavo op 17-07-2026 18:46 ]


  • mavaros
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 21:10
Elzavo schreef op vrijdag 17 juli 2026 @ 18:44:
Die Scaloni zit er gewoon bij voor de persco's en interviews om Messi uit de wind te houden, die houdt niet zo van praten zoals we weten, maar reken er maar op dat alles qua taktiek en wissels vooraf op een blaadje is geschreven door god. Is ook wel frappant dat alle spelers wisselspelers, staf allemaal zitten te provoceren en te shithousen, en dan zit er ook nog zo'n dode mus tussen die je gewoon nooit ziet omdat hij niets opvallends doet. Ook wel weer grappig eigenlijk.

Of heel misschien is het gewoon ook een goede coach, maar ik vind deze theorie wel grappiger :)

Stille wateren hebben diepe gronden.

  • Soulizer
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 00:21
knip.

[ Voor 94% gewijzigd door Outerspace op 19-07-2026 00:09 . Reden: Zonder bronnen is dit gewoon een complottheorie ]


  • mavaros
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 21:10
knip, offtopic

[ Voor 95% gewijzigd door Outerspace op 19-07-2026 00:10 ]


  • toolkist
  • Registratie: Mei 2011
  • Niet online
Tomski1986 schreef op vrijdag 17 juli 2026 @ 08:00:
https://www.reddit.com/r/sports/s/GfaxgxMomp

Had ik Bellingham geweest had ik die Barco geen tikje op zijn achterhoofd gegeven maar een vuistslag los in z'n gezicht. Verdiende het.
Omdat ie wat irritant juicht? Gezellige persoon ben je dan ;)

  • autje
  • Registratie: Januari 2009
  • Laatst online: 15-08 07:30
Chelseamarre123 schreef op vrijdag 17 juli 2026 @ 16:20:
Beide bondscoaches hebben nog nooit op het hoogste niveau in clubvoetbal getraind. Opmerkelijke stat
Wat zou Pierre van Hooijdonk daar van vinden?

  • DutchOwnage
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 23:45
toolkist schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 05:58:
[...]

Omdat ie wat irritant juicht? Gezellige persoon ben je dan ;)
Nou ja, irritant. Dat vindt ik wel behoorlijk zacht uitgedrukt hoor. Hij gaat echt gewoon een aantal tegenstanders af om het ze even in your face in te smeren. Een corrigerend tikje( of flinke tik) is wel op zijn plaats. Een vuistslag vol in het gezicht is dan inderdaad wel weer het andere uiterste :9

  • Harribo
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 15-08 10:54
Niet de eerste keer dat Bellingham zijn emoties niet in bedwang heeft. Heb hem zo de afgelopen jaren wel vaker gezien, oa in de CL.
Naar trekje.
Enfin hij overtreft Suarez nog niet :)

  • bie100
  • Registratie: September 2016
  • Laatst online: 20:47
DutchOwnage schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 08:22:
[...]

. Een vuistslag vol in het gezicht is dan inderdaad wel weer het andere uiterste :9
Daar dacht Hugo Hovenkamp vroeger anders over :P

  • toolkist
  • Registratie: Mei 2011
  • Niet online
DutchOwnage schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 08:22:
[...]

Nou ja, irritant. Dat vindt ik wel behoorlijk zacht uitgedrukt hoor. Hij gaat echt gewoon een aantal tegenstanders af om het ze even in your face in te smeren. Een corrigerend tikje( of flinke tik) is wel op zijn plaats. Een vuistslag vol in het gezicht is dan inderdaad wel weer het andere uiterste :9
Zoals nu een tikkie sure. Maar alles meer zou teveel zijn.

  • Coltrui
  • Registratie: Maart 2001
  • Niet online

Coltrui

iddqd

DutchOwnage schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 08:22:
[...]

Nou ja, irritant. Dat vindt ik wel behoorlijk zacht uitgedrukt hoor. Hij gaat echt gewoon een aantal tegenstanders af om het ze even in your face in te smeren. Een corrigerend tikje( of flinke tik) is wel op zijn plaats. Een vuistslag vol in het gezicht is dan inderdaad wel weer het andere uiterste :9
Ach ja, is allemaal in the eye of the beholder, toch? Ik meen me te herinneren dat van Nistelrooij na een doelpunt zijn gram ging halen bij een speler van Andorra, die hem eerst was gaan uitlachen bij een gemiste penalty. Ik kon daar wel van genieten :)

[ Voor 8% gewijzigd door Coltrui op 18-07-2026 12:58 ]


  • bazzemans
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 23:02
Coltrui schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 12:34:
[...]

Ach ja, is allemaal in the eye of the beholder, toch? Ik meen me te herinneren dat van Nistelrooij na een doelpunt zijn gram ging halen bij een speler van Andorra, die hem eerst was gaan uitlachen bij een gemiste penalty. Ik kon daar wel van genieten :)
Jep, kreeg daar ook terecht geel voor. Geloof niet dat Barco geel of enige andere sanctie heeft gehad.

Het toont ook wel hoe gek die Argentijnen worden gemaakt. "Wij tegen de wereld" wordt hun volgens mij ingepeperd en dan de Falklandoorlog nog even aanwakkeren en alles staat op scherp. Hoewel ik respect heb voor hoe zij zich kunnen opladen voor wedstrijden en daardoor alles voor de winst doen, vind ik dit soort dingen wel erg ver gaan. Als een spelertje van mij zo over het veld zou rennen, zou die gecorrigeerd worden. Helaas kan je dat van de stad dan Argentinië niet verwachten.

  • gambieter
  • Registratie: Oktober 2006
  • Niet online

gambieter

Just me & my cat

LOL:
Afbeeldingslocatie: https://cdn.bsky.app/img/feed_fullsize/plain/did:plc:3vau742gv3basmoqrmfjbd5w/bafkreicflqegk6cd3b5hfdjtsttfehbf3iqiqotbrlwvmbcnytdxgclt2u
:+
spoiler:
(en nu kijken wie er humorloos is)

I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.


  • 418O2
  • Registratie: November 2001
  • Niet online

418O2

u mad?

gambieter schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 18:41:
LOL:
[Afbeelding]
:+
spoiler:
(en nu kijken wie er humorloos is)
Hi la risch hoe kom je er op! Hopelijk is hun bier niet zo sterk als hun humor want dan red je de rust niet hihaho

  • mavaros
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 21:10
bazzemans schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 13:15:
[...]


Jep, kreeg daar ook terecht geel voor. Geloof niet dat Barco geel of enige andere sanctie heeft gehad.

Het toont ook wel hoe gek die Argentijnen worden gemaakt. "Wij tegen de wereld" wordt hun volgens mij ingepeperd en dan de Falklandoorlog nog even aanwakkeren en alles staat op scherp. Hoewel ik respect heb voor hoe zij zich kunnen opladen voor wedstrijden en daardoor alles voor de winst doen, vind ik dit soort dingen wel erg ver gaan. Als een spelertje van mij zo over het veld zou rennen, zou die gecorrigeerd worden. Helaas kan je dat van de stad dan Argentinië niet verwachten.
Het gaat consequent fout, wanneer je twee verschillende werelden met elkaar gaat lopen vermengen.

  • DeKever
  • Registratie: Augustus 2015
  • Laatst online: 00:48
Harribo schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 09:57:
Niet de eerste keer dat Bellingham zijn emoties niet in bedwang heeft. Heb hem zo de afgelopen jaren wel vaker gezien, oa in de CL.
Naar trekje.
Enfin hij overtreft Suarez nog niet :)
Bellingham is niet de kwaaie peer in deze scene wat mij betreft.

Voor de rest deel ik jouw opvatting over Bellingham.

  • 418O2
  • Registratie: November 2001
  • Niet online

418O2

u mad?

DeKever schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 20:06:
[...]

Bellingham is niet de kwaaie peer in deze scene wat mij betreft.

Voor de rest deel ik jouw opvatting over Bellingham.
Volledig onprofessionele en veel te heftige reactie. Vind het persoonlijk bijzonder dat er niet wordt gesproken over een schorsing voor hem

  • DeKever
  • Registratie: Augustus 2015
  • Laatst online: 00:48
418O2 schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 20:17:
[...]

Volledig onprofessionele en veel te heftige reactie. Vind het persoonlijk bijzonder dat er niet wordt gesproken over een schorsing voor hem
Hoe oordeel je over het gedrag van de Argentijn?

  • Quad
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 23:15
Kleine error hier. Ik dacht dat de wedstrijd vanavond om 21u gepland stond, maar ik ben inmiddels achter dat het 23u is. Beetje aan de late kant om het volledig te kijken ben ik bang.

Alles went behalve een Twent.
nggyu nglyd


  • 418O2
  • Registratie: November 2001
  • Niet online

418O2

u mad?

DeKever schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 20:18:
[...]

Hoe oordeel je over het gedrag van de Argentijn?
Dat had best veel kunnen zijn. Die slag op het hoofd is wmb een paar wedstrijden schorsing

  • LXXI
  • Registratie: Augustus 2001
  • Niet online
Quad schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 20:54:
Kleine error hier. Ik dacht dat de wedstrijd vanavond om 21u gepland stond, maar ik ben inmiddels achter dat het 23u is. Beetje aan de late kant om het volledig te kijken ben ik bang.
Er is nu een rematch op Ziggosport van Argentinië -Engeland. Ook met een bal, alleen heeft die een andere vorm. :P Heb je nog wat te kijken tot 23 uur. :D

  • Quad
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 23:15
LXXI schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 21:11:
[...]

Er is nu een rematch op Ziggosport van Argentinië -Engeland. Ook met een bal, alleen heeft die een andere vorm. :P Heb je nog wat te kijken tot 23 uur. :D
Nee hoor, ik kijk het zomer WK darts op Viaplay. :)

Alles went behalve een Twent.
nggyu nglyd


  • mavaros
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 21:10
Het duurt nog lang voordat het 2300u is, maar ik hoop dat beide landen hun sportieve plicht volwaardig gaan vervullen.

Ik hoor de hele dag al gegons dat Engeland er helemaal geen zin meer in heeft, terwijl ze ook nog zomaar de derde plek kunnen winnen vanavond.

En ook vanavond zitten er minimaal 60000 fans in het stadion die de hoofdprijs hebben betaald voor een kaartjel plus de helft van de wereldbevolking die via de televisie of radio straks de wedstrijd te volgen.

We hebben hopenlijk niet voor niks ruim 100 wedstrijden moeten doorzwoegen.

  • Chelseamarre123
  • Registratie: December 2019
  • Laatst online: 21:20
mavaros schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 21:54:
Het duurt nog lang voordat het 2300u is, maar ik hoop dat beide landen hun sportieve plicht volwaardig gaan vervullen.

Ik hoor de hele dag al gegons dat Engeland er helemaal geen zin meer in heeft, terwijl ze ook nog zomaar de derde plek kunnen winnen vanavond.

En ook vanavond zitten er minimaal 60000 fans in het stadion die de hoofdprijs hebben betaald voor een kaartjel plus de helft van de wereldbevolking die via de televisie of radio straks de wedstrijd te volgen.

We hebben hopenlijk niet voor niks ruim 100 wedstrijden moeten doorzwoegen.
Van mij mogen ze die wedstrijd afschaffen. Gaat nergens over, er telt maar 1 plaats dat is de finale.
Deze wedstrijd is alleen leuk voor kleinere landen die eens per toeval de halve finale halen.

  • Fiber
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 18:47

Fiber

Beaches are for storming.

mavaros schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 21:54:
Het duurt nog lang voordat het 2300u is, maar ik hoop dat beide landen hun sportieve plicht volwaardig gaan vervullen.

Ik hoor de hele dag al gegons dat Engeland er helemaal geen zin meer in heeft, terwijl ze ook nog zomaar de derde plek kunnen winnen vanavond.

En ook vanavond zitten er minimaal 60000 fans in het stadion die de hoofdprijs hebben betaald voor een kaartjel plus de helft van de wereldbevolking die via de televisie of radio straks de wedstrijd te volgen.

We hebben hopenlijk niet voor niks ruim 100 wedstrijden moeten doorzwoegen.
Maar ook voor de spelers zelf. Je gaat toch met een beter gevoel naar huis na een gewonnen wedstrijd, lijkt mij.

[ Voor 74% gewijzigd door Fiber op 18-07-2026 21:58 ]

Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.


  • gambieter
  • Registratie: Oktober 2006
  • Niet online

gambieter

Just me & my cat

Tuchel stelt zijn tweede team op. Geen Kane, geen Bellingham, geen Pickford. Rashford speelt. Maar dan nog steeds geen keuze voor jeugd of vorm. Toney, geen Watkins; Henderson in doel ipv Trafford.

Frankrijk wel met het eerste team.

I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.


  • Denman
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 01:05
Kan Mbappé er mooi 5 in leggen en de Gouden Schoen alvast wegkapen voor Messi.

Join het GoT Pulse-Team!


  • Chelseamarre123
  • Registratie: December 2019
  • Laatst online: 21:20
gambieter schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 21:58:
Tuchel stelt zijn tweede team op. Geen Kane, geen Bellingham, geen Pickford. Rashford speelt. Maar dan nog steeds geen keuze voor jeugd of vorm. Toney, geen Watkins; Henderson in doel ipv Trafford.

Framkrijk wel met het eerste team.
Fankrijk ook gewoon met een b-team. Gusto, Konate, Lacroix, Hernandez, Zaire-Emery, Cherki en eventueel Doue waren geen basisspelers.

  • Fiber
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 18:47

Fiber

Beaches are for storming.

gambieter schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 21:58:
Tuchel stelt zijn tweede team op. Geen Kane, geen Bellingham, geen Pickford. Rashford speelt. Maar dan nog steeds geen keuze voor jeugd of vorm. Toney, geen Watkins; Henderson in doel ipv Trafford.

Framkrijk wel met het eerste team.
Frankrijk heeft geen tweede team toch. Ik zie wel wat wijzigingen, maar daar worden ze niet minder van...

Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.


  • Fiber
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 18:47

Fiber

Beaches are for storming.

Chelseamarre123 schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 21:56:
[...]

Van mij mogen ze die wedstrijd afschaffen. Gaat nergens over, er telt maar 1 plaats dat is de finale.
Deze wedstrijd is alleen leuk voor kleinere landen die eens per toeval de halve finale halen.
Je hoeft niet te kijken natuurlijk...

Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.


  • gambieter
  • Registratie: Oktober 2006
  • Niet online

gambieter

Just me & my cat

Fiber schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 22:01:
Frankrijk heeft geen tweede team toch. Ik zie wel wat wijzigingen, maar daar worden ze niet minder van...
Zo kun je het ook zien ;)

En intussen zit Jordan Henderson op de bank met zijn gebroken pols, maar mag Kobi Mainoo niet eens op de bank. Blijkbaar haat Tuchel hem, had hem dan niet geselecteerd.

I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.


  • Grvy
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 23:26

Grvy

Bot

Fiber schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 22:02:
[...]

Je hoeft niet te kijken natuurlijk...
Want als hij niet kijkt dan is er geen wedstrijd? hij geeft gewoon aan wat iedereen denkt inclusief de spelers.

Dit is een account.


  • Chelseamarre123
  • Registratie: December 2019
  • Laatst online: 21:20
gambieter schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 22:05:
[...]

Zo kun je het ook zien ;)

En intussen zit Jordan Henderson op de bank met zijn gebroken pols, maar mag Kobi Mainoo niet eens op de bank. Blijkbaar haat Tuchel hem, had hem dan niet geselecteerd.
"Kobbie Mainoo is ruled out of today’s matchday squad to face France due to injury."
Officiële Engeland twitter post

  • Fiber
  • Registratie: Maart 2008
  • Laatst online: 18:47

Fiber

Beaches are for storming.

Grvy schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 22:05:
[...]

Want als hij niet kijkt dan is er geen wedstrijd? hij geeft gewoon aan wat iedereen denkt inclusief de spelers.
Dit is gewoon een wedstrijd tussen twee toplanden, die toevallig op een WK is. Als dit een oefenwedstrijd was die echt nergens om ging dan zou het stadion ook vol zitten.

Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.


  • Chelseamarre123
  • Registratie: December 2019
  • Laatst online: 21:20
Fiber schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 22:13:
[...]

Dit is gewoon een wedstrijd tussen twee toplanden, die toevallig op een WK is. Als dit een oefenwedstrijd was die echt nergens om ging dan zou het stadion ook vol zitten.
Wat wil je nu zeggen :P

  • mavaros
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 21:10
Grvy schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 22:05:
[...]

Want als hij niet kijkt dan is er geen wedstrijd? hij geeft gewoon aan wat iedereen denkt inclusief de spelers.
Ook met een B-team kan je een mooie pot op het veld leggen, maar dan moet je morgen niet klagen dat het B-team eigenlijk het A-team had moeten zijn. Want dat kan ook zomaar gebeuren.

Je hoort in mijn optiek gewoon de hele gifbeker leeg te drinken tijdens het toernooi.

Kijk, het Nederlands elftal had al nooit aan het toernooi moeten beginnen, gezien de hele wankele insteek, maar de Engelsen zouden effetjes de wereldbeker ophalen. En dat ging dus niet goed.

  • Grvy
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 23:26

Grvy

Bot

waarom word ik gequote op totaal ongerelateerde dingen?

Mensen hebben een eigen verhaal in hun hoofd ofzo. Ik zei gewoon dat het niet zo is als iemand die hier zijn mening geeft niet kijkt dat die wedstrijd er dan meteen niet is.

Dit is een account.


  • mavaros
  • Registratie: Augustus 2004
  • Laatst online: 21:10
Doe quote was de foute.

Mijn excuses.

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 19:05
Ga echt niet kijken, zelfs al is het (door ontbreken spanning) leuk voetbal, het gaat om de spanning.

  • 418O2
  • Registratie: November 2001
  • Niet online

418O2

u mad?

Fiber schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 22:01:
[...]

Frankrijk heeft geen tweede team toch. Ik zie wel wat wijzigingen, maar daar worden ze niet minder van...
7 wijzigingen per kant...

  • gambieter
  • Registratie: Oktober 2006
  • Niet online

gambieter

Just me & my cat

Chelseamarre123 schreef op zaterdag 18 juli 2026 @ 22:08:
"Kobbie Mainoo is ruled out of today’s matchday squad to face France due to injury."
Officiële Engeland twitter post
Ok, dank. Zou Tuchel hem geblesseerd hebben? :+

I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.


  • HollovVpo1nt
  • Registratie: Januari 2009
  • Laatst online: 15-08 12:52

HollovVpo1nt

I like gadgets

Beide teams stralen uit dat ze hier totaal geen zin in hebben.. Mbappe kan nog topscorer worder dus misschien dat hij nog gemotiveerd is

Edit: huh? Is dit het B-team van ENG?

[ Voor 12% gewijzigd door HollovVpo1nt op 18-07-2026 22:56 ]

Pagina: 1 ... 121 ... 147 Laatste

Let op:

We houden het fatsoenlijk, hou je frustratie in aub.

Rotschoppen toewensen of andere verwensingen in soortgelijke strekking laten we achterwege.

Politiek mag in [ZT] Trump II en Amerikaanse binnenlandse politiek #3 of in de ander bestemde topics in AWM. Het continue commentaar leveren op de verslaglegging van commentatoren is ook een terugkerend, vervelend, fenomeen. Dat hoeven we hier niet te zien.

Nederlands elftal: [Voetbal] Grote Nederlands elftal Topic

Samenvatting wedstrijden: Youtube NOS Sport

Zonder spoilers:
geenspoilers.nl en zonderspoilers.nl