Ik heb intussen ook een ritje gedaan met de auto van mijn dochter op FSD. Onder de indruk ben ik ook (ritje was niet lang), maar zij geeft toch aan dat ze af en toe moet in grijpen, en op dat moment slaat FSD uit natuurlijk.Card Nox schreef op dinsdag 14 juli 2026 @ 13:31:
[...]
Die discussie ei er nu ook niet toch, het is altijd de bestuurder, vandaar dat het Supervised is.
Anyway, ik gebruik het nu een paar dagen en ondanks dat het niet perfect is ben ik (nog altijd) onder de indruk en heb ik nog geen 100 meter meer zelf gereden.
Als die ingreep net te laat komt, dan ben je gezien natuurlijk, en daarom vind ik die oproep naar statistieken wel belangrijk.
En zelf denk ik dat het vooral de eerste 100km makkelijk is om aandachtig te blijven. Alles is nieuw, je kijkt als het ware naar een show en je bent iedere keer een beetje verwonderd dat het goed gaat. Maar na 1000km heb je het wel gezien zou ik denken, en wil je eigenlijk je krant lezen of je mails even nakijken... maar je moet je ogen op de weg houden.
Ik wil dus een unsupervised FSD.
Sony A7 iv en wat recycled glas
:strip_exif()/f/image/2d38LyeXDEaWqWvQJaLKWL9m.jpg?f=fotoalbum_large)
:strip_exif()/f/image/vZvwuakzmBmI9pSF8TAiiPL5.jpg?f=fotoalbum_large)