Het Toyota BZ4X Topic

Pagina: 1 2 Laatste
Acties:

  • cheezball
  • Registratie: Januari 2021
  • Laatst online: 07:56
@MPCoreDeveloper

Ik heb even gechecked en warempel een IONITY stations bevinden zich op de 'regelmatige' route zowel bij mij als zowat eind/tussen bestemming. Qua kosten is dat voordeliger dan FastNed (resp. 10EUR /0.32ct vs 12EUR/0.52ct), cool.

... en goed om te weten van de Mac, ik moet dan wel even oppassen dat ik mezelf ook niet steeds oplaad met QP's maar dat is discipline :)

Dan ga ik eens goed vergelijken met de gewenste voorwaarden en extra's, ik heb nog even de tijd gelukkig.

En precies wat je zegt, ik had ook een Lada of een Yugo kunnen rijden. Het is inderdaad een gewilde upgrade in autobeleving ook in mijn geval en dat kost wat knaken maar ja ik win dan wat meer aan 'gewetensgeld'. Het is te hopen dat ooit nog de MRB wordt aangepast/gecompenseerd omdat EV's nu eenmaal zwaarder zijn door al die accu's... ach ja.
Pagina: 1 2 Laatste