JRMBelgium schreef op maandag 10 februari 2025 @ 15:55:
[...]
Gigabyte en PNY hebben toch al bewezen dat het perfect mogelijk is om OC model uit te brengen MET betere koeling voor MSRP prijs. 300-800 euro meer is dan ook gewoonweg belachelijk. Neemt niet weg dat ik het ook zou vragen als webshop als gamers het er toch aan willen geven. En dat Asus een graantje wil meepikken met de prijsverhoging na de lancering is ook normaal als je toch alles verkocht krijgt wat je te koop aanbiedt.
Ik ben het met je eens. Maar persoonlijk is MSRP van 5080/5090 een soort fata morgana geworden. Ja, ik heb zelf ook een PNY voor 1190 in backorder staan maar ik geloof t pas echt als ik t daadwerkelijk in m’n handen heb. Ik ben de ongein van 30x0 serie niet vergeten waarbij ze vervolgens alle openstaande orders hadden geannuleerd en vervolgens hetzelfde kaart met ander sku weer online hadden gezet. Of de kaarten met LHR.
Afgelopen dagen heb ik 1190 niet meer voorbij zien komen. Normaal gesproken, in een normale wereld, zouden we langzaam (over 2 mnd) weer iets meer kaarten zien tegen MSRP.
Maar heel eerlijk, de huidige wereld is alles behalve normaal. We hebben een bijzonder Amerikaan die ene discreet naar een ander uitschrijft wat mogelijk, ook de prijzen van videokaarten, beïnvloed. Daarnaast is er volgens mij ook een constante inflatie en dat mensen bereid zijn om toch meer uit te geven dan ze eigenlijk waard zijn.
Ik hoop echt dat we meer kaarten gaan zien tegen MSRP maar heel eerlijk, gezien alle nieuwsberichten, de verhoging van Asus etc, denk dat het beter gaat zijn voor een ieder om de msrp langzaam gedag te zeggen.
Misschien heb ik t ook verkeerd he en komt er volgende week ineens 10.000 5080 en 5090 FE en witte videokaarten in stock

.