Dit herken ik wel hoor. Ik heb eigenlijk ook een doel nodig om naar toe te werken... om iets te completen zeg maar. Net als in PoE 1 vond ik t altijd geweldig om de atlas objectives naar 115/115 te krijgen maar zodra dat voldaan was begon mijn motivatie al minder te worden. Grinden voor een duidelijk doel trek ik prima maar grinden om een uber boss te kunnen killen....mehGoldman schreef op maandag 15 september 2025 @ 13:45:
Tevens feedback op de Endgame van mij, ik kan mij er niet toe zetten om random maps te doen. Dat is niet voor mij weg gelegd, mis echt een (korte) termijn doel. Zoals last epoch het heeft gedaan is het veel beter voor mij persoonlijk
Ik speel nog wel elke dag wat uurtjes hier en daar in PoE 2 omdat het gewoon lekker speelt, mooi uitziet en ik nog wel wat dingen wil completen. Ben ook de league begonnen met Deadeye LA en ik heb echt een betere boog nodig maar komt maar niks op trade wat ik kan betalen. Heb 11 Div opgespaard maar trade blijft leeg.
Als er iemand zegt van.. joh met 11 Div kan ik een prima bow voor je craften.... laat me weten
Wise men speak because they have something to say; Fools because they have to say something