anti elppa schreef op maandag 11 november 2024 @ 16:19:
[...]
jaja rustaaaag. Ben druk met werk. Vraag me niet waarom
ik zie nu vooral weinig weertstand tot boven de 95k. gok of kleine pullback tussendoor, bijvoorbeeld morgen of overmorgen. Daarna aankomende 2 a 3 weken door naar 100k, dan grotere pullback van 10 a 15k.....dan wat pruttelen en voor einde jaar door de 100.
Ik blijf erbij, mijn target uit het topvistopic van rond de 250k zie ik echt wel als reeel doel.
Again er zullen pullbacks van 10 tot 20% tussen zitten. GA dus niet zomaar ff een long met meer dan 10x openen
Het fib level 1.618 zit op $102k. Echter is dat vorige keren geen resistance geweest maar support.
Ook de 10k, 20k, 30k, 40k en 50k heeft nooit echt als resistence gediend.
Ik ben er nog niet zo zeker van dat we rond $95k-$100k echt een drop krijgen. Dat zijn enkel maar ronde getallen in je hoofd. Natuurlijk gaan er op de korte timeframes prijsactie komen. Maar geen idee of dat echt de pull-back wordt waarop je kunt inspelen.
Je zou kunnen zeggen dat de koersen hoger staan in de vorige run en de fib levels daardoor een niveau lager komen te liggen.
[
Voor 5% gewijzigd door
Coldcat op 11-11-2024 16:22
]