• asing
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 23:39
Speedy-Andre schreef op vrijdag 23 oktober 2026 @ 19:53:
Hier ging het (in 2017!) best goed met Liander om het vervangen om te laten zetten in verwijderen. Ik heb toen iemand van de planning gesproken, die kan de opdracht aanpassen (de aannemer geeft het misschien door, die voert een opdracht alleen uit).
Ik had al eerder een graafploeg in de wijk gezien dus ik wist dat het ging gebeuren. Ik heb de heren even bevraagd en er is een team vervangen en een team verwijderen. Zij deden alleen vervangingen. Maar wie weet kan ik via de aannemer bij de planning uitkomen.

Ik zal hem maandag eens bellen. Eens kijken wat kan.

Who's General Failure and why is he reading my harddrive? - Projectmanager : a person who thinks nine women can make one baby in one month


  • Compuchip87
  • Registratie: Februari 2021
  • Laatst online: 21:50
Jassy schreef op vrijdag 23 oktober 2026 @ 12:09:
Dank jullie wel voor jullie antwoorden!


[...]


Ik heb gistermiddag via de mail bij Engie opgezegd, met als auto reply dat het tot 15 werkdagen zou duren tot ik antwoord krijg. Weinig bemoedigend dus.

Ik kreeg echter zojuist de bevestiging dat het contract is opgezegd en dat alles in orde is. Erg bijzonder.

Gas bij Engie kan je dus het beste via de mail opzeggen, kost het minste tijd en frustratie !
Ook zo'n autoreply telt gewoon als ontvangstbevestiging hoor. Hoe lang zij er over doen om je bericht te beantwoorden is hun probleem, jouw contract eindigt gewoon uiterlijk 30 dagen na opzegging.

Maar fijn dat ze het alsnog geregeld hebben. Jammer dat ze aan de telefoon liegen dat ze barsten en het zwart op wit wel netjes doen. Je kan alsnog een melding bij de ACM doen, ze hebben vast het gesprek opgenomen.

Verder las ik dat je de verwijdering zelf aangevraagd hebt bij mijnaansluiting dus dat zal wel soepel lopen. Maar ervaring delen mag natuurlijk altijd.
Pagina: 1 ... 61 62 Laatste

Let op:
Ja, via mijnaansluiting.nl is het ook kostenloos, dat is niet het punt van dit topic :)