Laat ik het anders zeggen: alles kan, dus iets van 1 euro kopen ook, maar heb niet direct iets van 1 euro nodig. En het gaat tegen mijn principe om dan maar iets randoms te kopen en op te laten sturen, alleen maar om achter iets te komen waarvan de kans groot is dat daar anderen ook ervaring mee hebben.Hahn schreef op zondag 1 februari 2026 @ 17:08:
[...]
Waarom kan je geen betaling van een laag bedrag doenZoek iets van €1 en koop dat.
Je kan hier uren of dagen gaan wachten, terwijl het antwoord misschien niet eens komt. Of je probeert zelf iets, door bijvoorbeeld iets heel goedkoops te kopen, of iets wat je toch nodig hebt, wat ook een digitaal iets kan zijn (hoeft niet per se een fysiek product te zijn) en je weet het binnen 2 minuten.Wally2002 schreef op zondag 1 februari 2026 @ 18:01:
[...]
Laat ik het anders zeggen: alles kan, dus iets van 1 euro kopen ook, maar heb niet direct iets van 1 euro nodig. En het gaat tegen mijn principe om dan maar iets randoms te kopen en op te laten sturen, alleen maar om achter iets te komen waarvan de kans groot is dat daar anderen ook ervaring mee hebben.
[ Voor 5% gewijzigd door Hahn op 01-02-2026 18:13 ]
The devil is in the details.
Uit ervaring weet ik dat als PayPal er tussen zit er geen cashback betaald/verdiend wordt. Is wel ervaring van zeker 6 maanden geleden. Sindsdien gewoon direct met TRB betaald, of met een echte creditcard als ik toch graag een verzekering erop wil.Wally2002 schreef op zondag 1 februari 2026 @ 17:06:
Dank voor de reacties. Zoals ik hem lees zijn betalingen aan webshops inderdaad niet uitgezonderd, en uit het verleden staat me inderdaad bij dat PayPal de MCC door zou moeten geven.
Mocht iemand hier praktijkervaring bij hebben hoor ik graag, ik kan nu niet een betaling van een laag bedrag doen (gaat om een wat groter bedrag).
Verleden week nog een betaling gedaan met PayPal ertussen. Geen saveback gekregen.
snip: niet constructief
[ Voor 78% gewijzigd door We Are Borg op 07-02-2026 20:32 ]
Sorry, verkeerde topic.
[ Voor 87% gewijzigd door Radiodurans op 07-02-2026 19:45 ]
MYLR’23 | AVWC/AVEM/AVWS
Meerdere ervaringen hier: Paypal betalingen (aankopen, abonnementen) leveren GEEN saveback op bij TR. Ik heb nog geen enkele keer saveback ontvangen op een PayPal betaling via TR (10+ betalingen).Wally2002 schreef op zondag 1 februari 2026 @ 17:06:
Dank voor de reacties. Zoals ik hem lees zijn betalingen aan webshops inderdaad niet uitgezonderd, en uit het verleden staat me inderdaad bij dat PayPal de MCC door zou moeten geven.
Mocht iemand hier praktijkervaring bij hebben hoor ik graag, ik kan nu niet een betaling van een laag bedrag doen (gaat om een wat groter bedrag).
Google pay levert dan weer wel saveback op.
[ Voor 3% gewijzigd door Schweino op 08-02-2026 23:55 ]
Zoals wel vaker in dit topic is de slechte klantenservice van TR voorbij gekomen. Op internet lees je ook best veel zorgelijke ervaringen terug (Trustpilot, Reddit, andere nieuwssites en forums,…). Zijn er mensen die iets gelezen/ gehoord hebben of TR actief bezig is met het verbeteren van de klantenservice? Zo ja, is er iets bekend wat ze gaan verbeteren en op welke termijn? Toch wel een belangrijk punt voordat ik TR meer wil gaan gebruiken voor betalen, sparen en beleggen…
Op internet zijn 99% van de ervaringen die je kan lezen, 'zorgelijke ervaringen' denk ik. Mensen bij wie alles goed gaat, hoor je over 't algemeen niet.Floxs schreef op maandag 9 februari 2026 @ 12:37:
... Op internet lees je ook best veel zorgelijke ervaringen terug (Trustpilot, Reddit, andere nieuwssites en forums,…). …
Ik heb al enkele jaren TR en ben geen problemen tegengekomen. Ik heb de klantendienst dus ook nog niet nodig gahad.
Wat je ook vaak leest zijn mensen die bij de klantendienst gaan neuten over kleine details of omdat ze de beveiliging niet goed genoeg vinden. Die worden vervolgens (terecht) wandelen gestuurd door de klantendienst en moeten dan wat negatiefs gaan schrijven op tinternet.
Als je gaat zoeken, vind je over alle bedrijven in alle sectoren negatieve reviews door misnoegde klanten, soms terecht maar meestal sterk overdreven..
Ik heb ook al een aantal jaren TR en tot nu toe nog geen negatieve ervaringen gehad met de klantenservice. Ik heb zelfs een keer een chargeback succesvol laten uitvoeren, had gedacht dat dat een grote ellende zou worden maar dat ging vrij soepel.
Oh echt een chargeback? Ging het dan om fraude als in dat iets of iemand onterecht geld had afgeschreven of iets (totaal) anders?Schweino schreef op maandag 9 februari 2026 @ 15:50:
Ik heb ook al een aantal jaren TR en tot nu toe nog geen negatieve ervaringen gehad met de klantenservice. Ik heb zelfs een keer een chargeback succesvol laten uitvoeren, had gedacht dat dat een grote ellende zou worden maar dat ging vrij soepel.
In vino veritas, in aqua sanitas
Afgenomen dienst niet volgens afspraak uitgevoerd. Italiaans bedrijf, dus had er al een hard hoofd in of het ging lukken.JohanNL schreef op maandag 9 februari 2026 @ 16:08:
[...]
Oh echt een chargeback? Ging het dan om fraude als in dat iets of iemand onterecht geld had afgeschreven of iets (totaal) anders?
Dat is lekker makkelijk praten als je dus nog nooit contact nodig hebt gehad met hun 'service'. Want die is niet-bestaand, echt waar en zonder enige overdrijving. Moge het je goed blijven gaan bij ze. Maar ga niet andere ervaringen omlaag praten omdat jij toevallig het geluk hebt dat alles goed loopt en je dus de klantenservice niet hoeft in te schakelen.chrpmm schreef op maandag 9 februari 2026 @ 12:54:
[...]
Op internet zijn 99% van de ervaringen die je kan lezen, 'zorgelijke ervaringen' denk ik. Mensen bij wie alles goed gaat, hoor je over 't algemeen niet.
Ik heb al enkele jaren TR en ben geen problemen tegengekomen. Ik heb de klantendienst dus ook nog niet nodig gahad.
Wat je ook vaak leest zijn mensen die bij de klantendienst gaan neuten over kleine details of omdat ze de beveiliging niet goed genoeg vinden. Die worden vervolgens (terecht) wandelen gestuurd door de klantendienst en moeten dan wat negatiefs gaan schrijven op tinternet.
Als je gaat zoeken, vind je over alle bedrijven in alle sectoren negatieve reviews door misnoegde klanten, soms terecht maar meestal sterk overdreven..
Zonder op details in te kunnen gaan, kan ik zeggen dat Trade Republic voor alles behalve een simpele spaarrekening zeer sterk is af te raden. Mijn crypto ben ik al bijna 2 maanden kwijt, het staat bij hen in limbo, het is er niet weg te krijgen omdat de app telkens met een error komt.. Dat heeft me met de recente koersdalingen nu ongelooflijk veel geld gekost. Het antwoord vandaag in de chat, na al twee maanden steeds wanhopiger steeds opnieuw proberen om iemand te pakken te krijgen die echt kan helpen? Een standaard antwoord van een handeling die me dus alleen maar errors oplevert.
Het begon overigens met andere problemen dan deze error. De error is slechts het zoveelste dat mis ging. De bijna 2 maanden contact gingen wat dat betreft van kwaad tot erger.
Ik ga het nu (pas) proberen via klachten@traderepublic.com. Al die tijd gehoopt dat de beloften enigszins waar zouden zijn, dat het nog maar een paar dagen zou duren, dat er specialisten naar aan het kijken waren, het was telkens iets.
Maar kan alleen maar herhalen en waarschuwen. Ga hier nooit heen met meer dan een paar duizend euro aan fiat geld. Geen beleggingen en al helemaal geen crypto. Zodra er ook maar iets mis gaat in hun proces of technisch, wordt het Kafkaesk.
Nogmaals: pas enorm op voor dit bedrijf. De kans is te groot dat je geen geluksvogel bent zoals chrpmm.
(Update: de uitgebreide klacht naar klachten@traderepublic.com werd beantwoord met een standaard email dat ik via hun chat support contact moet opnemen. Ze hebben het dus niet eens gelezen. Ik lees hieronder dat vanaf eind 1e kwartaal de klantenservice zou gaan verbeteren. Als dat zo is mag ik dit nog 1,5 maand ondergaan. En al die tijd staat mijn crypto er muurvast. Verbazingwekkend dat zelfs op bovenstaande toch weer wordt gereageerd dat er bij hen niks aan de hand is. Nogmaals je mag bidden dat dat zo blijft. Een vraag kunnen ze beantwoorden. Een echt probleem oplossen absoluut niet, sterker nog ze doen er niet eens moeite voor en sluiten ook mijn klacht gewoon ongezien..)
[ Voor 18% gewijzigd door Desembrood op 10-02-2026 15:39 ]
Ik ben anders goed geholpen met hun service. Ik spaar er serieus. Sinds begin 2023.Desembrood schreef op maandag 9 februari 2026 @ 18:25:
Dat is lekker makkelijk praten als je dus nog nooit contact nodig hebt gehad met hun 'service'. Want die is niet-bestaand, echt waar en zonder enige overdrijving. ...
Dat is dan zeer netjes.Schweino schreef op maandag 9 februari 2026 @ 18:22:
[...]
Afgenomen dienst niet volgens afspraak uitgevoerd. Italiaans bedrijf, dus had er al een hard hoofd in of het ging lukken.
In het verleden wel eens gedoe gehad met iets waarbij ik een creditcard had gebruikt die allemaal van die aankoopbeschermingen hebben e.d.
Dat mocht ik echter zelf gaan regelen.
En met een andere debitcard had een shop een overduidelijke fout gemaakt door het aankoopbedrag dubbel af te boeken.
Omdat deze lastig bereikbaar was de uitgever van de kaart benaderd, maar die wouden ook niets doen.
Uiteindelijk zijn deze zaken allemaal goed afgelopen, maar niet met dank aan de banken/uitgevers van de kaarten
Dus toch interessant en zeer positief dat TR je wel helpt!
In vino veritas, in aqua sanitas
Kan je wat meer vertellen?W1ck1e schreef op maandag 9 februari 2026 @ 18:50:
[...]
Ik ben anders goed geholpen met hun service. Ik spaar er serieus. Sinds begin 2023.
Zero compensation
Mijn punt is dat er wel service is.
Verder dan dat ik toen een paar vragen had en dat die toen zijn beantwoord door de service-desk wil ik niet gaan. Ik heb in ieder geval voldoende vertrouwen in TR om er serieus geld te hebben staan. Het saldo varieert momenteel alleen maar vanwege de rente op mijn andere spaarrekeningen.
Dat was mijn bedoeling niet. Mijn punt was dat online de negatieve getuigenissen oververtegenwoordigd zijn tov neutrale en positieve ervaringen.Desembrood schreef op maandag 9 februari 2026 @ 18:25:
Maar ga niet andere ervaringen omlaag praten
Ik geloof gerust dat je slechte ervaringen hebt (en zou er eigenlijk graag meer over horen, want ik had er ook crypto en ben daar nog steeds geïnteresseerd in) maar zo'n horrorverhalen hoor je over elke online bank en broker.
rr7r in "Discussie over & Ervaringen met Trade Republic"Floxs schreef op maandag 9 februari 2026 @ 12:37:
Zijn er mensen die iets gelezen/ gehoord hebben of TR actief bezig is met het verbeteren van de klantenservice?
Nou niet helemaal. Ja over elke bank zijn klachten, maar vind ze toch andersoortig. De klachten over TR vind ik toch wel typerend voor TR. Bij een grootbank heb je ook een functionerende telefonische klantenservice.chrpmm schreef op maandag 9 februari 2026 @ 20:12:
[...]
Ik geloof gerust dat je slechte ervaringen hebt (en zou er eigenlijk graag meer over horen, want ik had er ook crypto en ben daar nog steeds geïnteresseerd in) maar zo'n horrorverhalen hoor je over elke online bank en broker.
[ Voor 7% gewijzigd door rr7r op 09-02-2026 23:20 ]
Ik, met de vaststaande crypto, spaarde er ook flink. Toch zou ik nu sterk aanraden alles er weg te halen maar dat mag je helemaal zelf weten natuurlijk. Zie de update in mijn eerdere post, als je wilt weten hoe ze met klachten omgaan.W1ck1e schreef op maandag 9 februari 2026 @ 18:50:
[...]
Ik ben anders goed geholpen met hun service. Ik spaar er serieus. Sinds begin 2023.
---
Heeft iemand nog tips over wie of wat en hoe binnen Trade Republic te contacten om daadwerkelijk dingen opgelost te krijgen? Klachten@traderepublic.com mailen heeft dus ook geen zin net als de chat support.
Ze zijn aangesloten bij het Kifid, maar wel niet-bindend advies. Kan ook pas na 8 weken nadat je de klacht in ingediend bij TR bij uitblijven reactie TR. Overigens ook een verschil met NL grootbanken. Die zijn aangesloten met bindend advies, dus dan kan je je gelijk nog via het Kifid proberen af te dwingen. Geen idee hoe dat zit bij niet-bindend advies met TR als tegenpartij.Desembrood schreef op dinsdag 10 februari 2026 @ 15:55:
[...]
Heeft iemand nog tips over wie of wat en hoe binnen Trade Republic te contacten om daadwerkelijk dingen opgelost te krijgen? Klachten@traderepublic.com mailen heeft dus ook geen zin net als de chat support.
https://www.kifid.nl/dienstverlenersregister/
https://www.kifid.nl/ik-h...d-mijn-klacht-behandelen/
@Desembrood Kan je niets meer vertellen over wat er is misgelopen met je crypto? Kreeg je vragen over de herkomst van je geld waardoor ze het geblokkeerd hebben? Heb je je account afgesloten zonder je crypto eerst weg te halen? ...?
Je zit blijkbaar met een groot probleem en legt voor 100% de schuld bij TR maar je laat wel heel veel details weg.
No offence maar het komt wat 'fishy' over...
Je zit blijkbaar met een groot probleem en legt voor 100% de schuld bij TR maar je laat wel heel veel details weg.
No offence maar het komt wat 'fishy' over...
Weinig details is zoals gezegd expres. Er zijn meerdere dingen misgegaan maar een overzicht wat er in die bijna 2 maanden is gebeurd: eerst teststortingen gedaan die goed gingen daarna grotere, kon ik het gevraagde bewijs vanwege beperkingen van hun systeem niet volledig aanleveren, na moeite uiteindelijk via de chat kunnen doen, bewijs afgekeurd, ik navragen of ze kunnen aangeven waarom en welke stukken ze eventueel nog wilden zien, steeds geen antwoord behalve we zoeken het uit etc etc, uiteindelijk besloten de crypto er weg te halen via de optie die de app daarvoor biedt na afkeuring, daarbij continu eenzelfde nikszeggende error bij elk retouradres dat ik probeerde en op meerdere tijdstippen over meerdere dagen, meteen al om hulp gevraagd na zelf alles geprobeerd te hebben, en daar zijn we tot op de dag van vandaag. De support agent die als laatste de chat sloot zonder dat het was opgelost, gaf overigens precies de werkwijze die ik steeds al had gevolgd dus 1) hij/zij/bot leest niet terug en 2) ik volgde al de juiste stappen in de app.chrpmm schreef op dinsdag 10 februari 2026 @ 19:45:
@Desembrood Kan je niets meer vertellen over wat er is misgelopen met je crypto? Kreeg je vragen over de herkomst van je geld waardoor ze het geblokkeerd hebben? Heb je je account afgesloten zonder je crypto eerst weg te halen? ...?
Je zit blijkbaar met een groot probleem en legt voor 100% de schuld bij TR maar je laat wel heel veel details weg.
No offence maar het komt wat 'fishy' over...
[ Voor 8% gewijzigd door Desembrood op 11-02-2026 00:51 ]
Dank je! Zal het agenderen voor over 8 weken.rr7r schreef op dinsdag 10 februari 2026 @ 16:40:
[...]
Ze zijn aangesloten bij het Kifid, maar wel niet-bindend advies. Kan ook pas na 8 weken nadat je de klacht in ingediend bij TR bij uitblijven reactie TR. Overigens ook een verschil met NL grootbanken. Die zijn aangesloten met bindend advies, dus dan kan je je gelijk nog via het Kifid proberen af te dwingen. Geen idee hoe dat zit bij niet-bindend advies met TR als tegenpartij.
https://www.kifid.nl/dienstverlenersregister/
https://www.kifid.nl/ik-h...d-mijn-klacht-behandelen/
Inmiddels gevonden dat je de Duitse BaFin telefonisch kunt contacteren en dat alleen druk via hun echt kan helpen, ook al duurt het dan vaak nog maanden. Die ga ik zsm. bellen.
Overigens dezelfde BaFin die ook onderzoek doet naar Trade Republic. Wat al waarschuwing genoeg mag zijn.
Ik wil niet beweren dat er niets aan de hand is, maar dat een toezichthouder onderzoek doet naar partijen waar het geacht wordt toezicht op te houden lijkt me nu niet perse een rode vlag. Zeker als het om een grote partij als TR gaat.Desembrood schreef op woensdag 11 februari 2026 @ 00:48:
[...]
Overigens dezelfde BaFin die ook onderzoek doet naar Trade Republic. Wat al waarschuwing genoeg mag zijn.
AFM heeft ook onderzoek gedaan naar o.a. ING, daarmee is die bank nu ook niet opeens onbetrouwbaar.
Neemt niet weg dat het als klant erg onbevredigend is dat, zodra zaken niet meer volgens de ‘happy flow’ gaan, je dossier ergens in een digitale cue terecht komt en in een soort zwarte doos waar de klantenservice geen inzage in heeft en je investering ondertussen vast staat.
Edit: een deel van Trade Republic staat overigens onder toezicht van DNB, voor zover dit onder de NL tak valt. Wellicht kun je daar (of moet je daar) ook terecht.
Trade Republic is een volledig Duitse bank. We staan onder toezicht van de BaFin (Federale financiële toezichthoudende autoriteit). Sommige activiteiten en diensten worden aangeboden via onze Nederlandse vestiging die onder toezicht staat van De Nederlandsche Bank.
[ Voor 20% gewijzigd door Wally2002 op 11-02-2026 04:25 ]
Ik heb (een deel van) mijn spaargeld bij TR staan en eerdere ervaringen met hun "klantenservice" (bewust tussen aanhalingstekens) hebben mij doen besluiten er verder ook absoluut niets (meer) te doen.
Klantenservice:
Geen antwoorden, niet eens ontvangstbevestiging
Geen inhoudelijk antwoord; "probeert u het later nog eens"
Geen oplossing: Als u het morgen nogmaals probeert zal het gaan werken mijnheer (Onjuist!)
Generieke antwoorden
Informatie slecht terug te vinden
Kortom, leuke gratis rekening voor de rente, maar verder moet je er niet al te veel van verwachten.
Zelfs met de intrede van NL'se IBAN's werkt IP niet structureel goed. Ene keer wel, andere keer niet, dus als je van loterijen houdt......
In den beginne er wel wat mee gespeeld (ETF's/aandelen aankopen/verkopen, Savebacks instellen, etc.) maar daar ben ik snel mee gestopt.
Mijn advies; zoek je een rekening:
-Waar je 2% over je ingelegde saldo krijgt
-Die gratis is
-Waar geldopnames boven de 100,- gratis zijn
-Waar IP kán werken
Dan is TR je bank.
Voor overige zaken, weest gewaarschuwd.
Als het werkt, prima!.......werkt het niet?.....dan ben je overgeleverd aan aan iets waar TR een naam als "klantenservice" durft te hangen.
Klantenservice:
Geen antwoorden, niet eens ontvangstbevestiging
Geen inhoudelijk antwoord; "probeert u het later nog eens"
Geen oplossing: Als u het morgen nogmaals probeert zal het gaan werken mijnheer (Onjuist!)
Generieke antwoorden
Informatie slecht terug te vinden
Kortom, leuke gratis rekening voor de rente, maar verder moet je er niet al te veel van verwachten.
Zelfs met de intrede van NL'se IBAN's werkt IP niet structureel goed. Ene keer wel, andere keer niet, dus als je van loterijen houdt......
In den beginne er wel wat mee gespeeld (ETF's/aandelen aankopen/verkopen, Savebacks instellen, etc.) maar daar ben ik snel mee gestopt.
Mijn advies; zoek je een rekening:
-Waar je 2% over je ingelegde saldo krijgt
-Die gratis is
-Waar geldopnames boven de 100,- gratis zijn
-Waar IP kán werken
Dan is TR je bank.
Voor overige zaken, weest gewaarschuwd.
Als het werkt, prima!.......werkt het niet?.....dan ben je overgeleverd aan aan iets waar TR een naam als "klantenservice" durft te hangen.
Eric, Signing off !!
Om weer wat balans in het topic te krijgen, ik gebruik al jaren TradeRepublic en ben bijzonder tevreden!
Ja same. Alles werkt prima hier, dus geen ervaringen met de klantenservice nodig gehad.ocn schreef op woensdag 11 februari 2026 @ 09:19:
Om weer wat balans in het topic te krijgen, ik gebruik al jaren TradeRepublic en ben bijzonder tevreden!
Zero compensation
Toen ik begon met TR was 50k de grens voor rentegevend saldo. Inmiddels is het 100K. Er is nu een NL iban. Als spaarbank is het prima. Op andere vlakken zullen ze nog stappen moeten zetten. Tot dan moet je je bewust zijn van mogelijke issues. Volgens mij kan iedereen nu voldoende gewaarschuwd zijn.Eric H schreef op woensdag 11 februari 2026 @ 07:21:
...
Mijn advies; zoek je een rekening:
-Waar je 2% over je ingelegde saldo krijgt
-Die gratis is
-Waar geldopnames boven de 100,- gratis zijn
-Waar IP kán werken
Dan is TR je bank.
...
Inmiddels is het ongelimiteerd, niet 100k.W1ck1e schreef op woensdag 11 februari 2026 @ 11:03:
[...]
Toen ik begon met TR was 50k de grens voor rentegevend saldo. Inmiddels is het 100K.
Misschien dat jij aan de 100k depositogarantie denkt, maar dat is wat anders.
[ Voor 14% gewijzigd door Hahn op 11-02-2026 11:09 ]
The devil is in the details.
Klopt. Maar ik houd mij aan de 100k van het dgs. Bij geen van de banken waar ik gebruik van maak ga ik daar over heen. Ook niet voor een paar dagen.
Zie mijn edit: depositiegarantie is niet hetzelfde als 'rentegevend saldo'. En dat is wat jij zei.W1ck1e schreef op woensdag 11 februari 2026 @ 11:10:
[...]
Klopt. Maar ik houd mij aan de 100k van het dgs. Bij geen van de banken waar ik gebruik van maak ga ik daar over heen. Ook niet voor een paar dagen.
The devil is in the details.
Klopt ook allemaal. Personen die dit lezen weten nu wel hoe het zit, ik ook.Hahn schreef op woensdag 11 februari 2026 @ 11:11:
[...]
Zie mijn edit: depositiegarantie is niet hetzelfde als 'rentegevend saldo'. En dat is wat jij zei.
En iemand die op Google zoekt of een AI om data vraagt en jou toevallig quote kan "Toen ik begon met TR was 50k de grens voor rentegevend saldo. Inmiddels is het 100K." te zien krijgen, waardoor het verkeerde informatie verschaft krijgtW1ck1e schreef op woensdag 11 februari 2026 @ 11:14:
[...]
Klopt ook allemaal. Personen die dit lezen weten nu wel hoe het zit, ik ook.
Volledig en correct zijn is belangrijk.
The devil is in the details.
Korte update over Desembrood in "Discussie over & Ervaringen met Trade Republic" / Desembrood in "Discussie over & Ervaringen met Trade Republic"
Na aangegeven te hebbem dat ik naar BaFin stap. Paar werkdagen later ineens een menselijke reactie! En er zou een IT-probleem zijn opgelost, het zou nu moeten werken! Met begrip en excuses ook nog.
Niet dat het daadwerkelijk opgelost is. Mijn crypto - en overigens ook laatste stukje gewone geld - dat er staat, staat dus nog steeds vast. Dezelfde foutmeldingen op dezelfde momenten.
Opnieuw aan ze uitgelegd en weer alle gevolgde stappen met de uiteindelijke errors in screenshots aangeleverd. Je kunt nu niet overal in de app meer screenshots maken, maar een screen recording dus video-opname van het scherm wil nog wel.
Nu er dan een echt mens bij betrokken lijkt te zijn en hopelijk ook blijft, heb ik een tiende van een procentje meer hoop gekregen dat het ooit opgelost wordt. Echter de opmerking onder dat interview met hun CEO op Youtube, van iemand die er een programmeur kende die nogal negatief was over de kwaliteit.. die lijkt wel erg waar. Oppassen geblazen voor iedereen die zonder waarschuwing vooraf buiten de happy flow belandt, zoals ik.
En het gaat hier om substantieel geld. Dat maakt voor de service, snelheid en (IT) kwaliteit die je ervoor terugkrijgt echter geen verschil.
Na aangegeven te hebbem dat ik naar BaFin stap. Paar werkdagen later ineens een menselijke reactie! En er zou een IT-probleem zijn opgelost, het zou nu moeten werken! Met begrip en excuses ook nog.
Niet dat het daadwerkelijk opgelost is. Mijn crypto - en overigens ook laatste stukje gewone geld - dat er staat, staat dus nog steeds vast. Dezelfde foutmeldingen op dezelfde momenten.
Opnieuw aan ze uitgelegd en weer alle gevolgde stappen met de uiteindelijke errors in screenshots aangeleverd. Je kunt nu niet overal in de app meer screenshots maken, maar een screen recording dus video-opname van het scherm wil nog wel.
Nu er dan een echt mens bij betrokken lijkt te zijn en hopelijk ook blijft, heb ik een tiende van een procentje meer hoop gekregen dat het ooit opgelost wordt. Echter de opmerking onder dat interview met hun CEO op Youtube, van iemand die er een programmeur kende die nogal negatief was over de kwaliteit.. die lijkt wel erg waar. Oppassen geblazen voor iedereen die zonder waarschuwing vooraf buiten de happy flow belandt, zoals ik.
En het gaat hier om substantieel geld. Dat maakt voor de service, snelheid en (IT) kwaliteit die je ervoor terugkrijgt echter geen verschil.
[ Voor 5% gewijzigd door Desembrood op 18-02-2026 19:27 ]
Een reactie op je klacht maakt ook dat je de gang naar het Kifid al in kan zetten, daar de geboden oplossing niet tot oplossing van je klacht heeft geleid. Misschien wordt het dan weer een stukje verder geëscaleerd.Desembrood schreef op woensdag 18 februari 2026 @ 19:25:
Korte update over Desembrood in "Discussie over & Ervaringen met Trade Republic" / Desembrood in "Discussie over & Ervaringen met Trade Republic"
[...] ineens een menselijke reactie! En er zou een IT-probleem zijn opgelost, het zou nu moeten werken! Met begrip en excuses ook nog.
Niet dat het daadwerkelijk opgelost is. Mijn crypto - en overigens ook laatste stukje gewone geld - dat er staat, staat dus nog steeds vast. Dezelfde foutmeldingen op dezelfde momenten.
Opnieuw aan ze uitgelegd en weer alle gevolgde stappen met de uiteindelijke errors in screenshots aangeleverd.