Zojuist Resident Evil 2 remake uitgespeeld met Leon.
Genoten van dit spel, in sommige dingen zie je wel qua verhaal etc dat het een oudere Resident Evil game is maar ergens kan ik dat wel waarderen. Qua presentatie super, qua gameplay echt survival horror. Dit heb ik onder de streep toch liever dan een Resident Evil game zoals deel 5 of 6 waarin je je af en toe een super hero voelt die toch wel alles kan killen.
Zoals de meeste weten heb je in Re2 remake te maken met Mister X. In eerste instantie vond ik het helemaal niks uiteindelijk kon ik het wel waarderen en kon ik beter met hem omgaan. De afgelopen Resident Evil games hadden ook figuren die je niet (meteen) kon killen en ja het heeft ook wel zijn charmes. Af en toe voelde het wel lame dan had je het gevoel dat hij altijd bij je in de buurt was. Ik weet hierdoor ook dat ik Re 3 maar niet moet spelen want daar is de mister X achtige monster nog veel erger.
Ik kan het spel ook nog uitspelen met Claire, misschien binnenkort eens proberen.
=======
Edit
Ook al kort 2de run gedaan met Clair, ja prima, die heeft blijkbaar minder item slots maar ik doe toch even een mini Resident Evil pauze.
=========
Nog wat pro's en cons:
Pros: Super presentatie qua grafische pracht, hoe vloeiend het loopt, puzzels, battles etc, echt vaak het gevoel dat je meot overleven
Cons: Ja lastige con en sommige zullen het er niet mee eens zijn maar toch ergerde ik mij af en toe aan de tank controls. En dan eigenlijk vooral in de boss battles. Het voelt gewoon frustrerend als er een boss op je af komt en je niet snel op zij kan stappen of dodgen of blokken. Uiteraard kan je zeggen dat het gamedesign is en je gewoon moet rennen mja ik wilde hem toch melden.
[
Voor 26% gewijzigd door
MetalSonic op 15-03-2026 22:24
]