Sinds vandaag weer over op een Samsung S24 (Amber Yellow - 256GB editie)... Jaren geleden altijd Huawei gehad tot het embargo en daarna een S21 gekocht, waar ik eigenlijk helemaal niet tevreden mee was maar vanwege de prijs toch maar gehouden. Helaas viel die na 1,5 jaar uit m'n handen en was er weinig meer van het scherm over, kosten voor een nieuw scherm en batterij waren toch al ruim 250 euro dus dat maar niet gedaan.
Een goede deal kunnen krijgen voor een Motorola Edge 30 Fusion, maar na 1,5 jaar: batterij niet meer optimaal en de software was altijd al mediocre, verder was het toestel veel te groot voor m'n handen (maakte wel mooie plaatjes voor een midrange).
Aangezien het bijna m'n verjaardag is en ik wel een redelijke deal kon vinden voor de Amber Yellow toch maar weer de gok gewaagd en weer terug bij een Samsung.
Eerste paar uur: ligt erg fijn in de hand, veel fijner dan de S21 die was echt spekglad en deze niet. Verder erg snel weer, maar dat was de S21 eigenlijk ook wel
Wel weer jammer van de Exynos... ding wordt altijd veel te heet, maar goed dat nemen we dan maar op de koop toe.