heron schreef op vrijdag 20 oktober 2023 @ 09:09:
Wow, gisteren eens WL kwalificatie geprobeerd. Alles wat ik tegen kwam had hoge press waar mijn eigen spelers weigeren om van weg te lopen... Heb een 352 geprobeerd, wat er in ieder geval voor zorgt dat je vanuit je keeper en 3 verdedigers altijd rustig op kan bouwen, maar verder voorin is het onbegonnen werk. Als je de bal van zijkant naar zijkant passt, heb je hoogstens anderhalve seconde voordat er weer 3 man op de bal duiken. En dat de hele wedstrijd lang. Zo is er geen drol aan.
Je lijkt wedstrijden nu eerder te winnen door geluk hoe de bal wegspringt bij een tackle, of door hoe absurd de ene of de andere keeper zich gedraagd.
Inception heeft hier onlangs een hele video aan toegewijd.
Met name hoe lastig het is om je aanval op te zetten tegen die meta anti-voetbal opstellingen.
Dat je middenveld statisch blijft en je voorhoede geen loopacties maken.
Enig wat hij kon doen was achterin blijven rondtikken, maar een opening was bijna niet te creeeren.
Ik verwacht dat ze dit wel met een patch gaan oplossen, want veel mensen klagen hierover dat bij bepaalde opstelling van je tegenstander je amper nog op je eigen helft kan voetballen en er geen doorkomen aan is.
Snap zelf niet dat die fucking kick-off glitch er nog steeds in zit.
Welke lol haal je dan uit het spelletje?
Ik ga me er niet druk om maken en JA ik heb toch EA FC aangeschaft
Lekker beetje rivals spelen voor de lol. Liever niet te hoog, dus wel voorkomen dat ik promoveer. Hoe hoger je komt hoe meer je komt te spelen tegen tegenstanders die de glitches maximaal uitbuiten en niet spelen voor het spel en voetbal maar puur voor de (bagger) rewards.
In dit stadium is het spel eigenlijk het leukste. Veel meta kaarten zijn er niet of te duur, dus je komt allerlei verschillende elftallen tegen en veel spelers zijn nog bruikbaar. Met een Casemiro durf ik het prima aan op het middenveld met zijn pace, maar in december moet daar minimaal een speler staan met 82 pace of hoger.
Mijn tip: speel voor je plezier en maak je niet druk. Gebruik spelers die leuk vind om te gebruiken en niet omdat ze eenmaal de meta speler zijn. (Zoals ieder jaar Mendy en Varane terwijl ze in werkelijkheid amper spelen of indruk maken)
Vind je dat lastig, speel dan geen Weekend League want dat is en blijft een groot zweet-feest.