Ik denk dat ik m'n extra voorspellingen maar wat aan ga passen... Ipv 'wensstand' nu toch maar naar de realistische..
Ik voorspel al realistisch, alleen werkt de realiteit niet mee.
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Ik denk dat mijn wensstand nog steeds realistisch is, met Feyenoord en psv voor Ajax, net als afgelopen seizoen.. maar zoals het nu lijkt moet Ajax dan misschien lager worden gezet, maar het seizoen is pas net begonnen en uiteindelijk zal ook Ajax wel weer wat beter spelen en meer punten pakken, die zie ik in de eindstand biet heel veel lager dan plek 3 eindigen, al kan az er wellicht boven blijven dit seizoen.toolkist schreef op zondag 3 september 2023 @ 16:37:
Ik denk dat ik m'n extra voorspellingen maar wat aan ga passen... Ipv 'wensstand' nu toch maar naar de realistische..
Drie weken geleden heb ik PSV al omhoog geschoven geschoven naar de nummer 1, gevolgd door AZ met daarachter Ajax en Feyenoord. Ik heb misschien tegen beter weten in de hoop dat het bij ons nog wel gaat draaien dus ik laat het zo staan.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Dat je qua exacte uitslag soms niet helemaal goed zou uitkomen, prima.... maar het is grotendeels waanzin in mijn voetbalbeleving
. Sommige mensen gaan er heel goed op dat de uitslagen op deze manier uitkomen, maar ik heb een slecht weekend achter de rug

Soms is het beter om niks te zeggen, daar ben ik alleen niet zo goed in....

Speelronde 4
Wederom een enerverende ronde in de Eredivisie afgelopen weekend. Sparta - NEC begon toch wel vrij verrassend met een 1-1 gelijkspel maar dat is tegen koning gelijkspel NEC natuurlijk weer niet helemaal verrassend te noemen. Almere City verloor thuis met 1-2 van PEC Zwolle en lijkt op dit moment de minste papieren te hebben van allemaal in de Eredivise (samen met FC Utrecht en Ajax).
Op de Adelaarshorst werd er al een kampioenschap gescandeerd na het verslaan van Heerenveen (3-2). Ook de Friezen staan na twee goede initiële speelrondes weer met beide benen op de grond. PSV had op papier de zwaarste tegenstander met Real Waalwijk op het programma bekend van o.a. de lichtvoetige Bel Hassani en Michiel 'Benzema' Kramer in de spits. Alsof het niets was werden de Waalwijkers weggeveegd met een 0-4. Heracles boekte een eenvoudige overwinning op Excelsior want ja, het ene kunstgras is het andere niet
FC Twente en AZ wonnen beide met 0-2 tegen respectievelijk FC Volendam (zonder en mét Eiting) en Vitesse. Tot slot bleken er een stel varkens losgebroken te zijn in Sittard die allemaal het Ajax shirt aan hadden maar van voetballen nog nooit gehoord hadden. Een korte onderbreking van het spel in de vorm van een penalty bleek een opgezet plan van de ESA te zijn om een nieuwe satteliet in balvorm te lanceren in een baan om de aarde. Anders was het voor Ajax kort dag geweest met een 1-0 kansloze nederlaag. De tijden waren wel eens beter voor de mannen en aanhangers uit Amsterdam.
Bij ons bleken er echter ook nog eens mensen rond te lopen met verstand van voetbal, waar ondergetekende er op dit moment géén van is. @Jay-K had de poetsdoeken groot ingeslagen afgelopen weekend om zijn glazen bol maximaal te laten shinen. Wat hij echter niet wist is dat @MarChello75 en @M@cer de aanbieding bij de Kruidvat óók hadden gezien waardoor er sprake is van 3 winnaars deze ronde.

De volgende deelnemers eindigen deze week in de top 5:
1. @Jay-K +57 punten
2. @MarChello75 +57 punten
3. @M@cer +57 punten
4. @Megupe +54 punten
5. @ajaxalex +53 punten
Kudo's voor het fors beter voorspellen dan mij zullen we maar zeggen

De Internet Randomizer moet eraan te pas komen en deze heeft deze week @M@cer als winnaar aangewezen van het Hero abonnement!

De volgende speler wint deze week het Tweakers Hero Abonnement en krijgt hiervoor automatisch bericht vanuit Tweakers: @M@cer
Het kan zijn dat de procedure anders was, dus een klein voorbehoud is hier op zijn plaats. @Lekkerboeie86 klopt het wat ik gedaan heb?

De volgende deelnemers staan deze week in de top 10:
1. @jbdeiman +187 punten
2. @Megupe +178 punten
3. @JasperS1994 +169 punten
4. @nietorigineel +169 punten
5. @MM99 +164 punten
6. @pelle888 +164 punten
7. @frumper +163 punten
8. @69420666_ +162 punten (what's in a name
9. @Besas79 +162 punten
10. @Frituurman +162 punten
@jbdeiman slaat als eerste een klein gat van 9 punten in de poule maar dat zegt meestal niet zoveel op dit tijdstip. Opvallend is natuurlijk wel dat er relatief veel schildjes (weekwinnaars) op pagina 1 staan wat de laatste jaren lang niet altijd het geval was. Toch is het verschil tussen plaats 1 en plaats 3 reeds 18 punten wat relatief fors is na 4 speelrondes.

- De best voorspelde wedstrijd was Almere City - PEC Zwolle (1-2). Ondergetekend had goede hoop voor Almere City maar helaas pindakaas.
- De enige wedstrijd zonder correcte voorspellers? Fortuna Sittard - Ajax
- @Sempy zal niet vrolijk zijn. Als enige 3 wedstrijden goed voorspeld, niet in de top 5 geëindigd. Zien we niet zo heel vaak!
- @Gonadan speelt eindelijk mee zodat ik een beeld krijg van zijn Ajax voorspellingen. Helaas pindakaas bleef de 0-4 uit.
- @Stedom -> je hebt de twijfelachtige eer als enige de voorspellingen niet te hebben ingevuld. 25 push-ups, 15 pull-ups en je kunt je weer melden!

Verslag van de bruutste persoonlijke vete op Tweakers: Typhone vs toolkist
Laat 'verslag' deze week maar weg. Ik eindig in totaal op 25 schamele punten op de f*cking laatste pagina van de pool. Als er ooit een week was om 'de Tool' te verslaan dan was het deze week wel. Kans gemist. Einde verslag. @toolkist pakt een 1-2 voorsprong in het klassement met de ontbrekende 3e speelronde nog in het verschiet.
Speelronde | @Typhone | @toolkist | tussenstand |
1 | 44 | 50 | 0-1 |
2 | 65 | 32 | 1-1 |
3 | 0 | 0 | 1-1 |
4 | 25 | 37 | 1-2 |

Komende week wordt weer "genieten" van de mannen in het Oranje. Veel plezier voor degenen die daar plezier aan beleven. Ik ben er geen van en zal veelvuldig genieten van het mooie weer op de mountainbike en in de sportschool.
Stay tuned voor de volgende ronde!
[ Voor 1% gewijzigd door Typhone op 04-09-2023 10:02 . Reden: Zinsbouw + spelcorrecties ]
Ja jongens, lekker precies de regels volgen en alle emotie er uit rammen ! Heerlijk ...toolkist schreef op zondag 3 september 2023 @ 12:03:
[...]
Mooi he, dat ie precies volgens de regels fluit...
Gewoon oer oer oer dom van die speler.

Zag gisteren bij een (terecht) gefrustreerde Brobbey, de scheids nog waarschuwen zo van doe het nou niet, stop anders moet ik geel geven, en als je dan nog door gaat: terecht wat mij betreft. Maar ik hoop toch niet dat elke 1e reactie een gele kaart op gaat leveren, want dan is wat mij betreft het einde zoek.
Zo, dat is er uit
Gelukkig nog een goede zondag qua score, na een drama vrijdag en zaterdag.
12x265W mono, 165° Zuid, helling 35°, SMA 3000TL
heho schreef op maandag 4 september 2023 @ 09:59:
[...]
Ja jongens, lekker precies de regels volgen en alle emotie er uit rammen ! Heerlijk ...![]()
Zag gisteren bij een (terecht) gefrustreerde Brobbey, de scheids nog waarschuwen zo van doe het nou niet, stop anders moet ik geel geven, en als je dan nog door gaat: terecht wat mij betreft. Maar ik hoop toch niet dat elke 1e reactie een gele kaart op gaat leveren, want dan is wat mij betreft het einde zoek.
Zo, dat is er uitKrijg ik nu geel ?
![]()
Gelukkig nog een goede zondag qua score, na een drama vrijdag en zaterdag.

Lekker hoor, fijne week en bovendien weekwinnaar..
Shut up Legs, keep moving...... - https://www.strava.com/athletes/505504 / www.eigenwijzetriathlon.nl
Gefeliciteerd @M@cer, het was geen makkelijke week
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Potverdikkie, 3 punten tekort voor een plek in de top 5. Maar hé, 50 punten gescoord, dat gaan we vieren!

[ Voor 16% gewijzigd door Superkiwi op 04-09-2023 10:47 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Ik kwam aardig in de buurt voor de weekwinst, met het gelijke spel bij Ajax (had 2-2 staan) ging ik nat op AZ die toch wel konden winnen. Nu 2 weken wachten helaas..
Gefeliciteerd @M@cer !
Gefeliciteerd @M@cer !
Kijk, ik zak weer terug naar mijn oude niveau qua voorspellen. Als nu Ajax weer gaat spelen op het het oude niveau is alles weer zoals het moet zijn
Laten we dat maar niet doen. Als Feyenoorder vind ik het helemaal prima hoe ze nu spelennietorigineel schreef op maandag 4 september 2023 @ 12:43:
Kijk, ik zak weer terug naar mijn oude niveau qua voorspellen. Als nu Ajax weer gaat spelen op het het oude niveau is alles weer zoals het moet zijn
En voor de mensen die kansberekening interessant vinden, twas nie veel soeps nie:
:fill(white):strip_exif()/f/image/edzqiv476wPVmWdds0U61Pii.png?f=user_large)
:fill(white):strip_exif()/f/image/edzqiv476wPVmWdds0U61Pii.png?f=user_large)
:fill(white):strip_exif()/f/image/MtXAHMIqHt6JVGevWxh0CUCr.png?f=user_large)
Indien er een mogelijkheid is voor een onderschrift, dient deze getoond te worden.
Ach je vult die 2-1's gewoon steeds in voor de verkeerde partij. Eigenlijk moet je nog een 3e account maken 😇🤣Maarten_E schreef op maandag 4 september 2023 @ 13:25:
En voor de mensen die kansberekening interessant vinden, twas nie veel soeps nie:
[Afbeelding]
[Afbeelding]
Ik denk 1-5
"Ik heb een hekel aan thuiswerken". Hendrik, 36 jaar, brandweerman.
Wat verwacht je nu voor antwoord?

Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Twente wint. Niet tegen beter weten in winst voor Ajax voorspellen, dat is zonde van je punten.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Je realiseert je dat je nu je enige hulplijn van het jaar hebt verbruikt?
Ik moet het allemaal nog zien. Kan niet echt favoriet aanwijzen. Zou ergens wel lachen zijn als "de zoon van" een bijzonder goeie wedstrijd speelt en de winnende maakt. Maar ik zie Ajax zich ook wel herpakken en gewoon een zakelijke overwinning boeken. Denk dat ik het op 1-1 ga houden.Superkiwi schreef op maandag 11 september 2023 @ 12:24:
Twente wint. Niet tegen beter weten in winst voor Ajax voorspellen, dat is zonde van je punten.
1-2
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Never. 4-1 FC Twente.
Denk ik. 0 kans in elk geval.
Denk ik. 0 kans in elk geval.
Nou dan weet ik zeker dat ik in ieder geval in de goede richting zit.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Geinig dat jullie allemaal denken dat Ajax gaat scoren. Op basis van al die gecreëerde kansen de afgelopen wedstrijden wellicht? Of omdat Twente een keeper heeft die elke bal doorlaat? Nee, die '0' bij Ajax is voor mij de enige zekerheid..
Wie is "de zoon van"?Lekkerboeie86 schreef op maandag 11 september 2023 @ 13:15:
[...]
Zou ergens wel lachen zijn als "de zoon van" een bijzonder goeie wedstrijd speelt en de winnende maakt.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Steijn
"Ik heb een hekel aan thuiswerken". Hendrik, 36 jaar, brandweerman.
Een fantastische trainer die in drie dagen het team naar zijn hand zal zetten aangevuld met grondige onderschatting door Twente. Ik ruik kansen.mefjoew schreef op maandag 11 september 2023 @ 14:37:
Geinig dat jullie allemaal denken dat Ajax gaat scoren. Op basis van al die gecreëerde kansen de afgelopen wedstrijden wellicht? Of omdat Twente een keeper heeft die elke bal doorlaat? Nee, die '0' bij Ajax is voor mij de enige zekerheid..
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Op basis van dat dit maar Twente is... zo goed zijn ze nou ook weer niet dat ze het Ajax lastig kunnen maken. 0-3 of 1-3 minimaal.mefjoew schreef op maandag 11 september 2023 @ 14:37:
Geinig dat jullie allemaal denken dat Ajax gaat scoren. Op basis van al die gecreëerde kansen de afgelopen wedstrijden wellicht? Of omdat Twente een keeper heeft die elke bal doorlaat? Nee, die '0' bij Ajax is voor mij de enige zekerheid..
Twente heeft Volendam, PEC en Almere gehad en staat op 9 punten... niet echt een trackrecord om trots op te zijn
[ Voor 10% gewijzigd door frumper op 11-09-2023 15:54 ]
Life is what happens while you're busy making other plans
@mefjoew zullen we de weekwinst voor jou alvast onofficieel vastleggen?
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Ajax heeft soortgelijke clubs gehad en staat op 4 punten.frumper schreef op maandag 11 september 2023 @ 15:51:
[...]
Op basis van dat dit maar Twente is... zo goed zijn ze nou ook weer niet dat ze het Ajax lastig kunnen maken. 0-3 of 1-3 minimaal.
Twente heeft Volendam, PEC en Almere gehad en staat op 9 punten... niet echt een trackrecord om trots op te zijn
En dat kan zomaar aan het einde van september nog steeds 4 punten zijn.
Ik lever het weekwinnaarschap graag in voor een onverwacht gemakkelijke overwinning van Ajax in EnschedeSuperkiwi schreef op maandag 11 september 2023 @ 15:58:
@mefjoew zullen we de weekwinst voor jou alvast onofficieel vastleggen?
Precies dat. Heb op meerdere plekken al geroepen dat ik er niet vreemd van opkijk als (lees: enorm bang voor ben dat) Ajax de maand november ingaat in het rechterrijtje. Gelukkig ben ik geen enorm goede voorspeller, dus dat geeft me nog enige hoopTyphone schreef op maandag 11 september 2023 @ 16:00:
[...]
Ajax heeft soortgelijke clubs gehad en staat op 4 punten.
En dat kan zomaar aan het einde van september nog steeds 4 punten zijn.
Overigens, zullen we dit een „neutraal“ topic laten houden? Discussies over een club kunnen in het andere topic. De vraag ging natuurlijk over een voorspelling. Maar komt van een Ajacied en gaat over Ajax. Naar mijn mening kunnen we dit soort Posts beter in het andere topic stellen. Het was altijd een leuk topic zonder ontsporingen, laten we dat zo houden.
"Ik heb een hekel aan thuiswerken". Hendrik, 36 jaar, brandweerman.
Ik zie nog steeds geen enkele vorm van ontsporing?
Als het ontspoort dan duwen de karretjes wel weer op de rails hoor, maak je daar geen zorgen over
Met neutraal bedoelen we dat we hier geen verhitte club x versus club y discussies gaan voeren. Ook zien we hier liever geen "mijn club is veel beter dan je jouwe" posts.
Een simpele vraag over een verwachte uitslag valt mijns inziens prima binnen de regels, of die vraag nou van een Ajacied aan een Ajacied gericht is of van een Feyenoorder aan een PSV'er.
Als het ontspoort dan duwen de karretjes wel weer op de rails hoor, maak je daar geen zorgen over
Met neutraal bedoelen we dat we hier geen verhitte club x versus club y discussies gaan voeren. Ook zien we hier liever geen "mijn club is veel beter dan je jouwe" posts.
Een simpele vraag over een verwachte uitslag valt mijns inziens prima binnen de regels, of die vraag nou van een Ajacied aan een Ajacied gericht is of van een Feyenoorder aan een PSV'er.
[ Voor 54% gewijzigd door Superkiwi op 12-09-2023 15:27 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Nee, er is nog geen sprake van ontsporing. Maar als het op deze manier doorgaat, kan je er donder opzeggen dat het wel een keer gaat ontsporen. Het gaat niet zo zeer om de vraag, maar om de mogelijke reacties. Dat gaat een keer mislopen.Superkiwi schreef op dinsdag 12 september 2023 @ 15:21:
Ik zie nog steeds geen enkele vorm van ontsporing?
Als het ontspoort dan duwen de karretjes wel weer op de rails hoor, maak je daar geen zorgen over
Met neutraal bedoelen we dat we hier geen verhitte club x versus club y discussies gaan voeren. Ook zien we hier liever geen "mijn club is veel beter dan je jouwe" posts.
Een simpele vraag over een verwachte uitslag valt mijns inziens prima binnen de regels, of die vraag nou van een Ajacied aan een Ajacied gericht is of van een Feyenoorder aan een PSV'er.
Bijvoorbeeld deze post zal al door een Twente aanhanger als vervelend gezien kunnen worden:
Ik bedoel, je speelt drie wedstrijden, haalt het maximaal aantal punten en scoort gemiddeld drie keer per wedstrijd. En dan beweren dat het niks is om trots op te zijn. Dat downplayen van de prestatie van Twente is nergens voor nodig. Ook Twente heeft een nieuwe trainer, en heeft belangrijke spelers zien vertrekken.[...]
Op basis van dat dit maar Twente is... zo goed zijn ze nou ook weer niet dat ze het Ajax lastig kunnen maken. 0-3 of 1-3 minimaal.
Twente heeft Volendam, PEC en Almere gehad en staat op 9 punten... niet echt een trackrecord om trots op te zijn
[ Voor 28% gewijzigd door ST10©DE op 12-09-2023 15:53 ]
"Ik heb een hekel aan thuiswerken". Hendrik, 36 jaar, brandweerman.
Nee hoor, daar zijn we in de OP heel erg duidelijk in geweest en dat gaat al meerdere jaren goedST10©DE schreef op dinsdag 12 september 2023 @ 15:47:
[...]
Het gaat niet zo zeer om de vraag, maar om de mogelijke reacties. Dat gaat een keer mislopen.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Oké, dat ben ik met je eens.ST10©DE schreef op dinsdag 12 september 2023 @ 15:47:
[...]
Dat downplayen van de prestatie van Twente is nergens voor nodig.
@frumper: niet meer doen aub.
Voilá, opgelost
[ Voor 11% gewijzigd door Superkiwi op 12-09-2023 15:57 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Deze bedoel je? Dan kijk ik er over heen?Superkiwi schreef op dinsdag 12 september 2023 @ 15:54:
[...]
Nee hoor, daar zijn we in de OP heel erg duidelijk in geweest en dat gaat al meerdere jaren goed
Lekkerboeie86 schreef op vrijdag 28 juli 2023 @ 21:00:Tweakers FC Eredivisie Voetbalpoule seizoen 2023-2024
Welkom in het grote voorspeltopic van de Nederlandse Eredivisie!
Inmiddels traditiegetrouw gaan we ook dit jaar weer van start met de nieuwe voetbalpoule*.
Aangezien voetbal regelmatig de tongen los weet te krijgen moedigen wij iedereen aan om ook dit jaar weer mee te doen met de Tweakers voetbalpoule. Los van het feit dat het leuk is om te 'pochen' met je voetbal-voorspel-kennis geeft het vooral ook een leuk aspect om bepaalde teams wel/niet aan te moedigen of te hopen op dat ene gelijkspel waardoor jij Koning/Keizer/Admiraal Voetbal kunt worden qua voorspellen. Zorg ervoor dat je je aanmeldt en doe mee!!!
*Aangezien wij gebruik maken van voetbalpoules.nl wordt de term 'voetbalpoule' hier gehanteerd ofschoon de correcte schrijfwijze voetbalpool zou moeten zijnWinnaars afgelopen jaren
Eeuwige roem is te behalen voor hen die als winnaar uit de bus komen in de voetbalpoule. De winnaars maken kans op de digitale 'Lekkerboeie' Trofee die in het leven geroepen is om de oprichter van de poule in het zonnetje te zetten (@Lekkerboeie86).
Winnaar 2016-2017: @Lekkerboeie86
Winnaar 2017-2018: @jeroenvdnberg
Winnaar 2018-2019: @Verwijderd
Winnaar 2019-2020: @Qu3st
Winnaar 2020-2021: @MarkH69
Winnaar 2021-2022: @IntToStr
Winnaar 2022-2023 @Astie
Huidige houder Lekkerboeie Trofee
[Afbeelding]Algemene huisregels
Er zijn weinig huisregels of vereisten om mee te doen aan deze poule. De enige vereiste die er is is dat je een Tweakers account bezit op het moment van aanmelden. Dit omdat we jouw spelersnaam (dus niet clubnaam!) relateren aan jouw Tweakers naam zodat iedereen kan zien wie wie is en er een zekere mate van herkenbaarheid is.
Wekelijks zullen we een reminder sturen via Tweakers in dit topic waarin iedereen nog een laatste melding krijgt die de scores nog niet heeft ingevuld. Uiteraard blijft invullen van de poiule je eigen verantwoordelijkheid. Vergeet niet dat er ook een app is waarin je de scores kunt invullen mocht je niet in de buurt van een computer zijn.
Het staat iedereen vrij om een eigen clubnaam te kiezen uiteraard. Hou dit uiteraard wel respectvol naar andere clubs en personen toe (conform de huisregels dus). Jouw spelersnaam dient jouw Tweakers ID naam te zijn om de herkenbaarheid te vergroten.
Voorbeeld:
Clubnaam: AFCA Brigata
Spelersnaam: Typhone
TweakersID: TyphoneVerslagen en updates
Er wordt gepoogd zoveel mogelijk een kort verslag van de speelronde te doen. Hierbij worden grappen en grollen gemaakt over spelers, clubs en voorspellingen van deelnemers. Het kan zijn dat jouw club positief benaderd wordt maar uiteraard ook negatief. Laat ons even één ding duidelijk maken:
Clubvoorkeuren kennen wij niet in dit topic. Elke club is neutraal en geen enkele opmerking in de wedstrijdverslagen is bedoeld om club A of club B in een kwaad daglicht te stellen. De strekking van het verhaal is altijd een luchtig verslag. Niks meer en niks minder.
De leiding van de poule is in handen van onder andere 2 Feyenoorders en 2 Ajacieden. Dit gaat al jaren prima ook in onderling overleg en deze sfeer willen we graag behouden in dit topic. Als wij het idee krijgen dat mensen hier zitten om de zogenaamde 'internet-hooligan' uit te hangen dan verwijderen we jou zonder pardon uit de poule en ben je uitgesloten van verdere toekomstige deelname zolang de poule door ons beheerd wordt. We hanteren geen one strike, two strike, three strike systeem hier.
Respecteer ook dat niet alle deelnemers even begaan zijn met de eredivisie of voetbal in zijn algemeen maar wel graag van een uitdaging houden.
Vrouwen zijn ook welkom en afgelopen jaar hebben we één bekende vrouwelijke deelnemer gehad. Ook hier geldt dat denigrerende opmerkingen direct leiden tot uitsluiting en een kick uit de poule.Prijzen
1e plaats: Cadeaubon Bol.com twv. 20 euro
Winterkampioen: Een bioscoopbon twv 10 euro
Week winnaar: 2 maanden Tweakers Hero abonnement
Top 3 na 34 speelronden ontvangt deze fantastische Trofee
[Afbeelding]Aanmelden voor de Tweakers FC Eredivisie Voetbalpoule
Post jouw clubnaam in dit topic en meld je aan via deze link:
https://www.voetbalpoules.nl/poule/106806/aanmelden
Activeer de Eredivisie! Anders zit je niet in de poule!
Nr. 1 🔪 FC Messentrekkers 🔪 Ragger Ragger 2 AFCA Brigata Typhone Typhone 3 AhDieDas Isheara Isheara 4 Alecieden Ajaxalex Ajaxalex 5 Angstgegner058 Hco PsYchovic 6 AnyC Luukvr Luukvr 7 AS Oma MarkH69 MarkH69 8 Astie United Astie Astie 9 Bam Maarten Maarten_E 10 Bao_Mi1 Bao_Mi1 Bao_Mi1 11 BarryW Bart Wester Bartzegmaar 12 BasjeDon Bas Donders Basdon1985 13 Blokkert R-B R-B 14 BVV Boomstam Mavaros Mavaros 15 Carpebios Carpebios Carpebios 16 Cheapie Anne Wester Koekjesmon 17 De Degradatiestreep Efro Megupe 18 De Frikandellenbakkers Snowdog Snowdog 19 De Totaal Geschiften Lameeuw Lameeuw 20 DestRoyNL DestRoyNL Rscheper 21 Dion82 Dion Dion34 22 Douwtrappers Frumper Frumper 23 Drunk Dribblers Majoh Majoh 24 DutchEagle DutchEagle1993 DutchEagle1993 25 Dutchgio Dutchgio Dutchgio 26 Electr0n87 Mrk87 Mrk87 27 ElPaco ElPaco ElPaco 28 ErwinnAFCA Erwin Van Dalfsen Ephymerous 29 F.C. De 3e Helft Quad Quad 30 F.C. LB Lekkerboeie86 Lekkerboeie86 31 F1908Ralmelo MAiden MAiden88 32 FC Bamihap Hoianddoei Hoianddoei 33 FC Bordopschoot Nietorigineel Nietorigineel 34 FC De Tegenstander ST10©DE ST10©DE 35 FC Deukie Matthew Mefjoew 36 FC Gorkum MPC60 MPC60 37 FC Jojo JeyJey JeyJey 38 FC Keptens Mathijs Thijssie007 39 FC Kok Fendermen Fendermen 40 Fc Nomad Fc Nomad Groggy 41 FC Predictable RudyL RudyL 42 FC Ramzzzstein Ramsey Jansen Ramzzz 43 FC Seikbal Seikbal Seikbal 44 Fc Tool Toolkist Toolkist 45 FC Varcelona Psychicist Psychicist 46 FC Wat! Ja Jay-K 47 FC WigWam ParaDroid2 ParaDroid2 48 FC Zeekomkommer United Martijn Mooody 49 FC. De Zaag Assasinbats Assasinbats 50 FCDeSnip Jan Dekkers Jandee 51 FCMacaroni Carbonara ElMacaroni 52 Feyenoord0344 Jordi0344 Jordi0344 53 FR Wokkel Wessel Wokkelz 54 FR-OnToJapan Jbdeiman Jbdeiman 55 Freshnezz Freddy Freshnezz 56 FRFC-1908 Robert De Wit Robbydw 57 Frituurman FC Frituurman Frituurman 58 FRkC187 RkC ReaL_G 59 Geerius Mark Geerius 60 Gekke-Gerrit Gerrit Van Den Broek Fascinerend 61 GelbeWand Superbieke Superbieke 62 Griepkikkers Fc Jm2th2 Jm2th2 63 Gynnad Gynnad Gynnad 64 Het Lekke Balletje Rubeo38 Rubeo38 65 Hilz0r Hilz0r Hilz0r 66 HippiePaci Hippie HippiePaci 67 Horizonmcr Horizonmcr Horizon1978 68 Hw_komt_dat_schot MarChello75 MarChello75 69 IntToStr Ronald IntToStr 70 JasperS1994 Jasper JasperS1994 71 Jero FC Jeroen Jero_B 72 Jorish91 Purehz Purehz 73 Kiwi FC Superkiwi Superkiwi 74 KoningSlot Herben Heho 75 La Rondelle 1908 Besas79 Besas79 76 Lekker Zweten Persioncool Persioncool 77 Lhjlu Luuk S Lhjlu 78 Lucatoni9 Thomas Lucatoni 79 Macer United Martijn M@cer 80 Magixx013 Magixx013 Magixx013 81 Makooy Marc Makooy 82 Mean Machine Gonadan Gonadan 83 Miki Miki Miki 84 MM99 MM99 MM99 85 OMX2000 OMX2000 OMX2000 86 Pinguïn United Willem_48 Willem_48 87 Pompebleden United RodeVre RodeVre 88 Quazier AA_Quazier Quazier 89 Remmsteiners Remmstein Remmstein 90 Saikyou Saitama Lycaons 69420666_ 69420666_ 91 Sempy Divided Sempy Sempy 92 Sjtienuh Jordy Stienen Sjtienuh 93 SOA United SOA Sjorre 94 SoccerStyle Stedom Stedom 95 Sonsbeek City Sem R. Sem Rosenkamp 96 Straatkat Fc Bie100 Bie100 97 Su0229 Poes Poes 98 Suprime FC Zyron Zyron 99 Techrvw Techrvw Techrvw 100 THB0 THB0 THB0 101 The Mighty Magyars Daggast Daggast 102 Toeval Is Logisch FC Supermach Supermach 103 VIOS B Pelle888 Pelle888 104 Visca Visca Visca 105 Wels Ham United Wesley FREAKJAM 106 WilcoWeetHet Wilco Murrays 107 XIII Bregweb Bregweb 108 VultureSquad Dracoz Dracoz
"Ik heb een hekel aan thuiswerken". Hendrik, 36 jaar, brandweerman.
Ah, we zijn er dus niet heel duidelijk over geweest als ik dacht. Bij dezen dan:
andere clubs afkraken of prestaties downplayen tolereren we hier niet.
andere clubs afkraken of prestaties downplayen tolereren we hier niet.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Kunnen we zo nodig voor ajax dit seizoen een uitzondering maken ? (downplayen bedoel ik natuurlijk ... )
12x265W mono, 165° Zuid, helling 35°, SMA 3000TL
Omwille van mijn neutraliteit ga ik daar geen antwoord op geven heho
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Downplayen is nogal een subjectief begrip natuurlijk, en als er nu iets verhitte discussies kan opleveren...
Zonder gekheid: snap de oproep van @ST10©DE wel, maar vind het ook leuk om hier lekker te kunnen ouwehoeren over voetbal. Mijn beleving is dat hier geen verhitte discussies ontstaan, omdat de meeste mensen in dit topic zichzelf niet al te serieus nemen. Zolang we dat borgen, komt het wel goed denk ik. Een topic over voetbal 'neutraal' maken lijkt me in de praktijk nogal lastig. Wel kunnen we natuurlijk de afspraak maken dat je alleen je eigen club belachelijk mag maken. Als Ajacied durf ik dat dit seizoen wel aan
Zonder gekheid: snap de oproep van @ST10©DE wel, maar vind het ook leuk om hier lekker te kunnen ouwehoeren over voetbal. Mijn beleving is dat hier geen verhitte discussies ontstaan, omdat de meeste mensen in dit topic zichzelf niet al te serieus nemen. Zolang we dat borgen, komt het wel goed denk ik. Een topic over voetbal 'neutraal' maken lijkt me in de praktijk nogal lastig. Wel kunnen we natuurlijk de afspraak maken dat je alleen je eigen club belachelijk mag maken. Als Ajacied durf ik dat dit seizoen wel aan
Klein plaagstootje uitdelen zoals ik eerder deed moet ook best kunnen denk ik (zie makooy in "Tweakers FC Eredivisie Voetbalpoule 2023-2024" ).mefjoew schreef op dinsdag 12 september 2023 @ 16:27:
Downplayen is nogal een subjectief begrip natuurlijk, en als er nu iets verhitte discussies kan opleveren...
Zonder gekheid: snap de oproep van @ST10©DE wel, maar vind het ook leuk om hier lekker te kunnen ouwehoeren over voetbal. Mijn beleving is dat hier geen verhitte discussies ontstaan, omdat de meeste mensen in dit topic zichzelf niet al te serieus nemen. Zolang we dat borgen, komt het wel goed denk ik. Een topic over voetbal 'neutraal' maken lijkt me in de praktijk nogal lastig. Wel kunnen we natuurlijk de afspraak maken dat je alleen je eigen club belachelijk mag maken. Als Ajacied durf ik dat dit seizoen wel aan
Zolang het maar plagen is en niet te hard of op de man af spelen, dat zijn no-go's.
Als je de topic van vorig jaar erbij pakt lees je ook zulke reacties over mijn eigen club
Ik dacht dat je in dit topic juist minder op eieren hoefde te lopen omdat iedereen er vanuit gaat dat het lief bedoeld is? 
Wat luchtigers: ik in Utrecht op aanraden van @Deruxian mijn schema aangepast dat er een broodje Greco in past, is die toko ineens gesloten op dinsdag. Ik ben er van overtuigd dat dat eerst niet was maar afgelopen week heeft de eigenaar de openingstijden aangepast volgens Google.
Van mij mogen ze degraderen.
Wat luchtigers: ik in Utrecht op aanraden van @Deruxian mijn schema aangepast dat er een broodje Greco in past, is die toko ineens gesloten op dinsdag. Ik ben er van overtuigd dat dat eerst niet was maar afgelopen week heeft de eigenaar de openingstijden aangepast volgens Google.
Van mij mogen ze degraderen.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
De enige uitzondering is de snoeiharde vete tussen Typhone en toolkist. Daar durven ik en Lekkerboeie niet eens tussen te komen.Gonadan schreef op dinsdag 12 september 2023 @ 20:15:
Ik dacht dat je in dit topic juist minder op eieren hoefde te lopen omdat iedereen er vanuit gaat dat het lief bedoeld is?
Vroeger keek ik vaak naar American Gladiator, zelfs dat ging er zacht aan toe vergeleken met deze twee.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Maar Typhone afkraken mag toch zeker wel he?Superkiwi schreef op dinsdag 12 september 2023 @ 16:07:
Ah, we zijn er dus niet heel duidelijk over geweest als ik dacht. Bij dezen dan:
andere clubs afkraken of prestaties downplayen tolereren we hier niet.

laat maar... ik ben een schele aap en heb de vorige post gemist...
[ Voor 9% gewijzigd door toolkist op 12-09-2023 21:21 ]
Toolkist, je bent een schele aap
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Gonadan schreef op dinsdag 12 september 2023 @ 20:15:
Ik dacht dat je in dit topic juist minder op eieren hoefde te lopen omdat iedereen er vanuit gaat dat het lief bedoeld is?
Wat luchtigers: ik in Utrecht op aanraden van @Deruxian mijn schema aangepast dat er een broodje Greco in past, is die toko ineens gesloten op dinsdag. Ik ben er van overtuigd dat dat eerst niet was maar afgelopen week heeft de eigenaar de openingstijden aangepast volgens Google.
Van mij mogen ze degraderen.
offtopic:
Balen! Mocht je ooit nog in de gelegenheid zijn, in het bijzonder na een lange uitputtende avond met alcoholische versnaperingen.. ga er naar toe! Het is hetzelfde gevoel als Harold en Kumar hadden toen ze na een reis vol ontberingen aankwamen bij White Castle.
Balen! Mocht je ooit nog in de gelegenheid zijn, in het bijzonder na een lange uitputtende avond met alcoholische versnaperingen.. ga er naar toe! Het is hetzelfde gevoel als Harold en Kumar hadden toen ze na een reis vol ontberingen aankwamen bij White Castle.
Tbh ben ik voor Zwolle… ik vind het overigens geen downplayen van een club. Ajax heeft idd ook nog geen sterke tegenstanders gehad, maar ik vind het niet bijzonder dat Twente 3 uit 3 heeft gehaald, dat zijn ze voor hun status gewoon verplicht als je de tegenstanders bekijkt. Had Ajax ook moeten hebben, maar hebben ze niet… soit… we gaan het zien zondag.Superkiwi schreef op dinsdag 12 september 2023 @ 15:56:
[...]
Oké, dat ben ik met je eens.
@frumper: niet meer doen aub.
Voilá, opgelost
Belangrijkste wedstrijd is toch echt Zwolle tegen Eagles 😎
Life is what happens while you're busy making other plans
Maar maakt Zwolle een kans? Of is het zo'n onvoorspelbare wedstrijd dat elke uitslag mogelijk is?frumper schreef op woensdag 13 september 2023 @ 14:17:
[...]
Tbh ben ik voor Zwolle… ik vind het overigens geen downplayen van een club. Ajax heeft idd ook nog geen sterke tegenstanders gehad, maar ik vind het niet bijzonder dat Twente 3 uit 3 heeft gehaald, dat zijn ze voor hun status gewoon verplicht als je de tegenstanders bekijkt. Had Ajax ook moeten hebben, maar hebben ze niet… soit… we gaan het zien zondag.
Belangrijkste wedstrijd is toch echt Zwolle tegen Eagles 😎
Tegen de Eagles pakken ze toch zeker wel een punt? Tenminste, dat zei mijn voorspel-uil vanmorgen.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Als het goed is 3... maar deze wedstrijd is zoals gewoonlijk redelijk beladen dus kan alle kanten op. Hopelijk iig een leuke pot om te kijken.
Life is what happens while you're busy making other plans
Volgens mij niet vergeten voor 16 september 16u30 de overige voorspellingen te doen, de ranglijst en topscorer Eredivisie.
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Scherp!Quad schreef op donderdag 14 september 2023 @ 16:23:
Volgens mij niet vergeten voor 16 september 16u30 de overige voorspellingen te doen, de ranglijst en topscorer Eredivisie.
Makooy neemt die heads-up morgen ook mee in zijn reminders. Met zijn onbegrijpelijke doch slimme tooltje kan hij precies zien wie dat nog moet invullen.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Moet je nagaan, dat heb ik gepost terwijl ik lag te bruinen aan de Adriatische zee. En de rest van het weekend ingevuld uiteraard.Superkiwi schreef op donderdag 14 september 2023 @ 17:45:
[...]
Scherp!
Makooy neemt die heads-up morgen ook mee in zijn reminders. Met zijn onbegrijpelijke doch slimme tooltje kan hij precies zien wie dat nog moet invullen.
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Ik ga het na....
Klinkt prima! Veel plezier daar
Klinkt prima! Veel plezier daar
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Had nog geen tooltje voor de Extra voorspellingen maar nu net gemaakt.Superkiwi schreef op donderdag 14 september 2023 @ 17:45:
[...]
Scherp!
Makooy neemt die heads-up morgen ook mee in zijn reminders. Met zijn onbegrijpelijke doch slimme tooltje kan hij precies zien wie dat nog moet invullen.

De volgende spelers hebben nog geen EXTRA voorspelling ingevuld.
Hoe meer mensen het niet doen hoe beter voor diegene die het wel gedaan hebben
Met deze extra voorspellingen kan je aan het einde van het seizoen zomaar flink punten scoren als je glazen bal uhh bol goed werkt!
@psYchovic
@Mavaros
@koekjesmon
@Snowdog
@majoh
@mAiden88
@MPC60
@groggy
@wokkelz
@Stedom
@Techrvw
@THB0
@pelle888
@YES
Thanks for the reminder!makooy schreef op donderdag 14 september 2023 @ 18:36:
[Afbeelding]
De volgende spelers hebben nog geen EXTRA voorspelling ingevuld.
Hoe meer mensen het niet doen hoe beter voor diegene die het wel gedaan hebben![]()
Met deze extra voorspellingen kan je aan het einde van het seizoen zomaar flink punten scoren als je glazen bal uhh bol goed werkt!
@psYchovic
@Mavaros
@koekjesmon
@Snowdog
@majoh
@mAiden88
@MPC60
@groggy
@wokkelz
@Stedom
@Techrvw
@THB0
@pelle888
@YES
Reminders reminders,

De volgende spelers hebben nog geen EXTRA voorspelling ingevuld.
@psYchovic
@Mavaros
@koekjesmon
@majoh
@MPC60
@wokkelz
@Stedom
@Techrvw
@pelle888

De volgende spelers hebben nog geen voorspelling voor deze speelronde ingevuld!
Eerste wedstrijd van het weekend is natuurlijk meteen de aller aller mooiste van het weekend!
We trappen af in de heilige graal der stadions in Nederland, De Kuip
Echter wel op de minst prettigste tijd van het weekend, zaterdagmiddag 16.30.
"Thuishaven de Kuip, oorkaan van geluid"
@psYchovic
@Maarten_E
@Basdon1985
@R-B
@Mavaros
@koekjesmon
@lameeuw
@rscheper
@Dutchgio
@Nietorigineel
@Fendermen
@RudyL
@ParaDroid2
@ElMacaroni
@wokkelz
@robbydw
@superbieke
@Persioncool
@Lucatoni
@Magixx013
@OMX2000
@Stedom
@pelle888
@FREAKJAM
@Murrays

De volgende spelers hebben nog geen EXTRA voorspelling ingevuld.
@psYchovic
@Mavaros
@koekjesmon
@majoh
@MPC60
@wokkelz
@Stedom
@Techrvw
@pelle888

De volgende spelers hebben nog geen voorspelling voor deze speelronde ingevuld!
Eerste wedstrijd van het weekend is natuurlijk meteen de aller aller mooiste van het weekend!
We trappen af in de heilige graal der stadions in Nederland, De Kuip
Echter wel op de minst prettigste tijd van het weekend, zaterdagmiddag 16.30.
"Thuishaven de Kuip, oorkaan van geluid"
@psYchovic
@Maarten_E
@Basdon1985
@R-B
@Mavaros
@koekjesmon
@lameeuw
@rscheper
@Dutchgio
@Nietorigineel
@Fendermen
@RudyL
@ParaDroid2
@ElMacaroni
@wokkelz
@robbydw
@superbieke
@Persioncool
@Lucatoni
@Magixx013
@OMX2000
@Stedom
@pelle888
@FREAKJAM
@Murrays
Ik heb toch alles ingevuld wat mis ik?
Xbox: SendexNL
De EXTRA voorspellingen, dat staat er toch?MPC60 schreef op vrijdag 15 september 2023 @ 10:45:
Ik heb toch alles ingevuld wat mis ik?
Dus eindstand en/of topscorer nog niet compleet.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Ja dat snap ik maar beide wedstrijden ingevuld met degene die mogelijk dan zou scoren.Gonadan schreef op vrijdag 15 september 2023 @ 11:20:
[...]
De EXTRA voorspellingen, dat staat er toch?
Dus eindstand en/of topscorer nog niet compleet.
Xbox: SendexNL
Nee dan snap je het niet.MPC60 schreef op vrijdag 15 september 2023 @ 11:23:
[...]
Ja dat snap ik maar beide wedstrijden ingevuld met degene die mogelijk dan zou scoren.
Er zijn EXTRA voorspellingen buiten de competitieronde om, dus ook naast de wedstrijd waar je toevallig een eerste scoorder moet aangeven.
Het gaat om de voorspelling voor de hele competitie, eindstand en topscorer. Check je 'mijn voorspellingen' even, daar staat als het goed is ook een überduidelijke link.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Ik zou je + geven voor de screenshot om de boel te verduidelijken maar naar de inhoud kijkendeSuperkiwi schreef op vrijdag 15 september 2023 @ 12:58:
@MPC60, deze voorspellingen zijn dat:
[Afbeelding]
Dank @Gonadan voor de toelichting

Mijn voorspellingen zou ik aan moeten passen, want gaat nooit uitkomen maar heb ze toch niet aangepast.
Soms is het beter om niks te zeggen, daar ben ik alleen niet zo goed in....
Hahaha, dat kan ik begrijpen 
We gaan het zien aan het eind van de rit. Ik verander hier in elk geval helemaal niets meer aan en daar zul je het mee moeten doen
Mijn topscorer is trouwens Pavlidis.
We gaan het zien aan het eind van de rit. Ik verander hier in elk geval helemaal niets meer aan en daar zul je het mee moeten doen
Mijn topscorer is trouwens Pavlidis.
[ Voor 10% gewijzigd door Superkiwi op 15-09-2023 14:57 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Als Pavlidis zo blijft scoren wordt hij halverwege het seizoen verkocht, hij blijft alleen als hij stopt met scoren. Hoe moet die ooit topscorer worden?Superkiwi schreef op vrijdag 15 september 2023 @ 14:55:
Hahaha, dat kan ik begrijpen
We gaan het zien aan het eind van de rit. Ik verander hier in elk geval helemaal niets meer aan en daar zul je het mee moeten doen
Mijn topscorer is trouwens Pavlidis.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Simpel, hij maakt er 26 in de eerste seizoenshelft.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Bedankt voor de verduidelijking.
Xbox: SendexNL
In twintig minuten staat mijn voorspelling al op het bord, misschien toch een beetje terughoudend geweest?
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Ik had een luchtige 2-1 staan maar nu blijkt dat Feyenoord zich als een beest heeft gedragen tegen Heerenveen 
Ah ja, 7 punten is een prima begin van de week.
Mijn dilemma nu: moet ik Feyenoord misschien toch een plaatsje omhoog schuiven in de ranking?
Ah ja, 7 punten is een prima begin van de week.
Mijn dilemma nu: moet ik Feyenoord misschien toch een plaatsje omhoog schuiven in de ranking?
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Oh chips, ik zie het.
Ach ja, dan hopen dat retteketet AZ gewoon haar plicht blijft doen en die tweede plaats pakt
Ach ja, dan hopen dat retteketet AZ gewoon haar plicht blijft doen en die tweede plaats pakt
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
@Superkiwi jouw ranking kan ik sowieso niet serieus nemen, als die screenshot daadwerkelijk klopt.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Gezien het feit dat ik één van de beste voorspellers ben die hier rondloopt kun je er vanuit gaan dat die ranking gewoon klopt.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Zit niet te dromen en eet je pizzaSuperkiwi schreef op zaterdag 16 september 2023 @ 19:35:
Gezien het feit dat ik één van de beste voorspellers ben die hier rondloopt kun je er vanuit gaan dat die ranking gewoon klopt.
Jij krijgt tenminste nog punten. Ik ging voor een 2-2.
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Dat gisteren uitgerekend, RKC het eerste veld doelpunt moest maken (dacht die zullen wel weer niet scoren) en zelfs moet winnen en Utrecht ineens wel weer een beetje gaat voetballen. Heeft mij best wel punten gekost helaas, Ron Jans effect in Midden Nederland?
Hopelijk vandaag een betere dag voor de punten.
Feyenoord had ik wel winst verwacht, maar niet zo ruim. En helaas dat de goal van Nec niet doorging, dat had me wel extra punten opgeleverd anders.
Hopelijk vandaag een betere dag voor de punten.
Feyenoord had ik wel winst verwacht, maar niet zo ruim. En helaas dat de goal van Nec niet doorging, dat had me wel extra punten opgeleverd anders.
[ Voor 20% gewijzigd door jbdeiman op 17-09-2023 09:33 ]
Met nog 5 minuten te gaan bij FC Twente - Ajax, eindelijk mijn eerste volle 10 punten dit seizoen binnen?
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Ik had er al meerdere. Vandaag kan alleen Twente dit nog ongedaan maken. Gelukkig had ik PEC-GA ook al goed qua voorspelling danQuad schreef op zondag 17 september 2023 @ 16:20:
Met nog 5 minuten te gaan bij FC Twente - Ajax, eindelijk mijn eerste volle 10 punten dit seizoen binnen?
Helaas, Twente net een doelpunt teveel gemaakt 😐
Quad schreef op zondag 17 september 2023 @ 16:20:
Met nog 5 minuten te gaan bij FC Twente - Ajax, eindelijk mijn eerste volle 10 punten dit seizoen binnen?

Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Ik kijk juist de samenvattingen van vandaag; weet nog van niks. De 3-1 bij Twente-Ajax zat er in elk geval 100% opTyphone schreef op zondag 17 september 2023 @ 17:32:
@mavaros en @Superkiwi gaan een spannende ronde tegemoet!
Op moment van typen is de samenvatting van AZ ook afgelopen, weer 7 punten erbij!

"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Woord. Daad.Superkiwi schreef op zaterdag 16 september 2023 @ 19:35:
Gezien het feit dat ik één van de beste voorspellers ben die hier rondloopt (...)
Drops mic.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Jouw score deze ronde telt niet wegens nepsupporterschapTyphone schreef op zondag 17 september 2023 @ 16:23:
[...]
Ik had er al meerdere. Vandaag kan alleen Twente dit nog ongedaan maken. Gelukkig had ik PEC-GA ook al goed qua voorspelling dan.
Sure.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
@toolkist wat vind jij, vloekt het roze van mijn username bij het goud van mijn schildje?
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Beiden gestegen in de lijst, maar mijn "echte account" is gered door 16 punten bij de wedstrijd van de week. Correcte uitslag+ goalscorer correct.
:fill(white):strip_exif()/f/image/QloBK3pReWWqKrzRaH8uvPa6.png?f=user_large)
:fill(white):strip_exif()/f/image/QloBK3pReWWqKrzRaH8uvPa6.png?f=user_large)
:fill(white):strip_exif()/f/image/YUI4ki3Wec2LGDn6WfzGKf1Z.png?f=user_large)
Indien er een mogelijkheid is voor een onderschrift, dient deze getoond te worden.
Kiwi's zijn groen niet roze..Superkiwi schreef op zondag 17 september 2023 @ 21:34:
@toolkist wat vind jij, vloekt het roze van van username bij het goud van mijn schildje?
Omdat ik op positie 1.1 sta? Klinkt meer als dat er een nieuwe softwareversie voor mij is ontwikkeld en die zonder mijn medeweten is geïnstalleerd, dan dat het een dubbel account is.toolkist schreef op zondag 17 september 2023 @ 21:00:
[...]
[...]
2 accounts op tweakers? @Gonadan pak jij hem ff aan?
Wel jammer dat de update geen positieve invloed heeft gehad voor mijn voorspellingen en dat de voorsprong is verkleind. Gauw weer downgraden die handel.
[ Voor 16% gewijzigd door jbdeiman op 18-09-2023 08:01 ]
Wow ik ben wat laat op het feestje, maar ik zie gewoon dat @Superkiwi de week winnaar is!! Wat een eindbaas. 60 puntjes binnen!
Dit topic is gesloten.