Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Deze martelgang is bijna ten einde, nog maar twee rondjes te gaan
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Ja de lastige klote wedstrijden komen nu. Paar weken terug denk je Heracles is er weer en vervolgens geven ze niet meer thuis. En al die andere clubs die “opeens” weer gas kunnen geven en beseffen dat een gelijkspel tegen Feyenoord of Ajax minder interessant was dan winnen van de naaste concurrent (wat ze nalieten).

Speelronde 32
Laten we maar gelijk met de deur in huis vallen: PSV is de nieuwe kampioen van Nederland!
In een onnavolgbaar seizoen wisten de Eindhovenaren alles en iedereen achter zich te laten. Het verloor dit seizoen slechts één maal en speelde drie keer gelijk. De andere 28 wedstrijden werden vaak met overmacht en goed voetbal gewonnen. Ik denk dat we het er over eens zijn dat er dit seizoen slechts één ploeg aanspraak heeft gemaakt op de titel en dat zijn de Boeren! Boeren! uit Eindhoven.
Gefeliciteerd aan alles en iedereen die PSV een warm hart toedraagt



Valt er in de poule ook al wat te juichen? Dat is nog niet helemaal zeker. @lucatoni staat 15 punten los van @Jay-K, die op zijn beurt 14 punten voorsprong heeft op @YES. Met nog twee speelronden te gaan kan hier nog vanalles gebeuren
Ook onderin is het nog erg spannend. @mavaros staat op 987 punten, @mAiden88 en @Seikbal staan daar op kleine afstand onder, met 977 en 973 punten. Aan degradatie doen we niet dus laat die alles of niets voorspellingen maar komen
Met dodenherdenking tussendoor hadden we een ietwat vreemde speelronde. Twee potjes op vrijdag, zes op zondag en dan ook nog één op maandag.
@Quad, @hilz0r, @Purehz, @Sjorre en @Dracoz hadden de memo's gemist en waren vergeten de potjes op vrijdag in te vullen. Met een wedstrijd van de week daarbij zijn dat dure punten heren. Aan de andere kant: wie verwacht er nu dat de Eagles 0-0 spelen tegen Fortuna? Misschien hadden we inderdaad beter gewoon niks in kunnen vullen
@Miki dacht "weet je wat, ik vul er maar één van de twee in"
Op zondag was alles redelijk koek en ei. PSV won (na een moeizame start) met 4-2 bij Sparta, RKC liet weer even zien waarom zij het Real Madrid van Waalwijk zijn en Ajax stak weer een ouderwetse uitoverwinning in de zak. Utrecht en Feyenoord deden wat er van hen verwacht werd en stuurden Vitesse en Zwolle met nul punten en dito goals weer naar huis.
De enige verrassing was de 2-1 winst van AZ op Twente, waardoor AZ nu verzekerd is van de 4e plaats en met nog 2 punten achterstand op de Tukkers zelfs nog zicht heeft op plaats 3. Het kan verkeren zie je maar.
De makkelijk* te voorspellen maandagavondwedstrijd was eveneens een vreemde eend in de bijt en dat bleek, daar hebben @wokkelz , @robbydw, @hilz0r, @Purehz, @heho, @Besas79, @Quazier, @pelle888 en @Dracoz niets ingevuld en dure punten laten liggen.
Reminder: check altijd de reminders
@Jero_B was één van de deelnemers die op vrijdag al hele goede zaken deed:
Na 16 punten bij de wedstrijd van de week pakte hij ook nog 7 punten bij Fortuna-Go Ahead door daar een 1-1 te voorspellen. Daarna heeft hij een PSV'tje gedaan door op één wedstrijd na alle winnaars goed te voorspellen. Hiermee is hij de onbetwiste winnaar van deze speelronde.
Gefeliciteerd



De volgende deelnemers eindigen deze week in de top 5:
1. @Jero_B 62 punten
2. @YES 60 punten
3. @Bao_mi1 59 punten
4. @lameeuw 58 punten
5. @Superkiwi 57 punten

De volgende speler wint deze week het Tweakers Hero Abonnement en krijgt hiervoor automatisch bericht vanuit Tweakers:
@Jero_B pakt het felbegeerde schildje en zal binnenkort eveneens een blauw Tweaker Hero logootje naast zijn naam zien. Niet schrikken dus

De volgende deelnemers staan deze week in de top 10:
1. @lucatoni 1342 punten
2. @Jay-K 1327 punten
3. @YES 1313 punten
4. @Bao_mi1 1309 punten
5. @Jordi0344 1307 punten
6. @Typhone 1304 punten
7. @JasperS1994 1303 punten
8. @M@cer 1298 punten
9. @poes 1295 punten
10.@luukvr 1294 punten
Omdat de laatste wedstrijd op maandag viel kan ik niet zien welke verschuivingen er afgelopen weekend hebben plaatsgevonden. Voetbalpoules begint op maandag weer opnieuw met tellen in de totaalstand...
Het enige dat ik weet is dat @YES gestegen is naar de 3e plaats, afgaande op zijn blije post

De eerste van de vrijdagavondwedstrijden was een leuke opwarmer: 11 mensen hebben de 1-1 bij Almere-Heerenveen goed voorspeld.
De tweede, die tussen Fortuna en de Eagles bleek wat lastiger; alleen @mAiden88 pakte met zijn 0-0 de volle 10 punten.
Real Madrid Waalwijk verraste met haar 0-5 alles en iedereen, deze had dan ook niemand goed.
PSV had vóór dit weekend 17 tegengoals. Wie verzint het dan om Sparta er twee te laten maken? @lameeuw dus, die had als enige de 4-2 juist. Nu weten we ook gelijk waar zijn teamnaam De Totaal Geschiften vandaan komt
Vijf mensen verdienen een pets op de bil. Hoe haal je het in je hoofd om Volendam op winst te zetten tegen Ajax; nul punten zijn nog nooit zo terecht geweest. @Basdon1985, @Dion34, @Hoianddoei, @remmstein en @Techrvw, laat het een wijze les zijn
AZ-Twente, de verrassing van afgelopen weekend, bleek helemaal niet zo'n verrassing. 18(!) deelnemers hadden de 2-1 helemaal goed in het snotje en pakken daarmee 10 punten
Dat Feyenoord los zou gaan op PEC wisten sommigen wel, een aantal keer kwam een 5-1 en zelfs een 6-0 voorbij. De 5-0, die hadden alleen @Besas79 en @frumper goed.
De maandagavond wedstrijd* was een lastige. Laat je NEC winnen tegen het laag geplaatste Excelsior of doen ze een NECje door gewoon gelijk te spelen? De voorspellingen gingen alle kanten op. Dat het 0-3 zou worden wisten slechts twee poppetjes: @Dion34 en @Willem_48. Netjes
Tot slot nog een opvallend feitje: @YES heeft als enige 3 correcte uitslagen deze ronde. Yes

Verslag van de bruutste persoonlijke vete op Tweakers: Typhone vs toolkist!
Na een heerlijk gevecht tussen de twee donzigste kemphanen op het forum, waarbij de strijd afgelopen week in het voordeel van Typhone is beslecht, sparren ze nu nog een beetje na. Harde klappen blijven achterwege en er wordt meer geknuffeld dan daadwerkelijk gevochten, hetgeen blijk geeft van sportiviteit en het wederzijds respect onderling.
Deze week zaten ze er allebei niet heel lekker op, toch weet @Typhone zijn winst nog wat extra glans te geven met een minieme winst op @toolkist.
Speelronde | @Typhone | @toolkist | tussenstand |
28 | 36 | 41 | 15-11 |
29 | 46 | 25 | 16-11 |
30 | 32 | 44 | 16-12 |
31 | 44 | 40 | 17-12 |
32 | 37 | 35 | 18-12 |

Omdat het afgelopen week hier en daar tóch fout is gegaan maken we het de komende week makkelijk:
In samenspraak met de KNVB is besloten om ALLE wedstrijden zondag om half 3 te laten starten zodat niemand dure punten misloopt.
Mocht je de moed al hebben opgegeven: NIET DOEN!
Aan het eind van de rit kunnen de eindstand én de topscorer nog héél veel punten opleveren. Het verleden heeft uitgewezen dat de ranglijst er ná de laatste speelronde opeens heel anders uit kan zien.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Twee kleine dingetjes:
Euhm, Groningen? Die moeten eerst Roda nog verslaan om volgend seizoen met nul punten en nul goals door Feyenoord naar huis gestuurd te wordenUtrecht en Feyenoord deden wat er van hen verwacht werd en stuurden Vitesse en Groningen met nul punten en dito goals weer naar huis.
3e dacht ik toch?Het enige dat ik weet is dat @YES gestegen is naar de 2e plaats, afgaande op zijn blije post
[ Voor 5% gewijzigd door YES op 07-05-2024 10:48 ]
12x265W mono, 165° Zuid, helling 35°, SMA 3000TL
Dank u, inmiddels aangepastYES schreef op dinsdag 7 mei 2024 @ 10:47:
Twee kleine dingetjes:
Ook voor mij is het nog vroeg
[ Voor 13% gewijzigd door Superkiwi op 07-05-2024 10:56 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Ik heb het volgende gedaan:
1. punten van de huidige top tien ingevuld;
2. gemiddeld aantal punten per speelronde berekend door huidige aantal te delen door het aantal speelrondes;
3. extra punten per speler opgeteld (snel en zonder extra check gedaan, fouten zijn dus te verwachten hier);
4. punten van 1, 2 en 3 bij elkaar opgeteld voor een virtuele score en daarop sortering toegepast.
Het volgende komt er dan uit:
:no_upscale():strip_icc():fill(white):strip_exif()/f/image/AV1QCfzMwFxHqJjZPFb8HWEJ.jpg?f=user_large)
*de tweede kolom is de huidige positie in de pool van de speler in kwestie
@poes en @luukvr zijn de duidelijke dark horses hier, zij hebben een groot aantal extra punten momenteel en zouden daarmee wel eens flink kunnen verrassen aan het eind van de rit!
Natuurlijk kan er nog van alles verschuiven op de ranglijst en topscorereslijst waardoor de extra punten anders verdeeld worden en ook de speelrondes zelf kunnen qua uitslagen nog allerlei verrassingen in petto hebben, maar toch vind ik dit wel even geinig om te doen, ben benieuwd wat het uiteindelijk wordt.
[ Voor 6% gewijzigd door YES op 07-05-2024 11:27 ]
Ik pin de post gelijk even vast zodat we aan het eind van de rit kunnen vergelijken
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Als ik eraan toe kom wil ik, indien gewenst, volgend seizoen wel met enige regelmaat dergelijke voorspellende virtuele standen/einduitslagen maken.Superkiwi schreef op dinsdag 7 mei 2024 @ 11:46:
Hulde!
Ik pin de post gelijk even vast zodat we aan het eind van de rit kunnen vergelijken
Om de 3-5 speelrondes of zo, kan vast wel wat in worden geautomatiseerd waardoor ik minder hoef in te voeren. :-)
ik had je ook gewoon toegang kunnen geven tot onze sheet dan had je alle data al bij elkaar gehad om truukjes mee te doenYES schreef op dinsdag 7 mei 2024 @ 11:25:
Ik ben even aan het rekenen gegaan, om te voorspellen wat de einduitslag wordt. Heb overigens alleen de top 10 even meegenomen, meer dan dat gaat de baas merken in mijn productiviteit denk ik (lees: kost me teveel tijd).
Ik heb het volgende gedaan:
1. punten van de huidige top tien ingevuld;
2. gemiddeld aantal punten per speelronde berekend door huidige aantal te delen door het aantal speelrondes;
3. extra punten per speler opgeteld (snel en zonder extra check gedaan, fouten zijn dus te verwachten hier);
4. punten van 1, 2 en 3 bij elkaar opgeteld voor een virtuele score en daarop sortering toegepast.
Het volgende komt er dan uit:
[Afbeelding]
*de tweede kolom is de huidige positie in de pool van de speler in kwestie
@poes en @luukvr zijn de duidelijke dark horses hier, zij hebben een groot aantal extra punten momenteel en zouden daarmee wel eens flink kunnen verrassen aan het eind van de rit!
Natuurlijk kan er nog van alles verschuiven op de ranglijst en topscorereslijst waardoor de extra punten anders verdeeld worden en ook de speelrondes zelf kunnen qua uitslagen nog allerlei verrassingen in petto hebben, maar toch vind ik dit wel even geinig om te doen, ben benieuwd wat het uiteindelijk wordt.
Haha, ik wist helemaal niet dat er een sneet ismakooy schreef op dinsdag 7 mei 2024 @ 18:55:
[...]
ik had je ook gewoon toegang kunnen geven tot onze sheet dan had je alle data al bij elkaar gehad om truukjes mee te doen
Gezien mijn dramatische prestatie dit jaar krijg ik de neiging om een 2e account te maken en daar de uitslagen te vullen met het rad van fortuin, ik weet zeker dat die het dit jaar beter gedaan zou hebben dan ikzelf.
Met mensen die vergeten zijn te voorspellen hetoolkist schreef op dinsdag 7 mei 2024 @ 19:34:
[...]
De organisatoren lijken samen te werken om @Typhone te laten winnen, verbaast me niks
Ik weet niet hoe ik dit vriendelijk kan brengen dus ik zal direct zijn: als zelfs ik als voetbal nono stabiel kan meedraaien rond plek 20 dan denk ik dat je voetbalkennis toch minder is dan je zelf denkttoolkist schreef op dinsdag 7 mei 2024 @ 19:34:
Gezien mijn dramatische prestatie dit jaar krijg ik de neiging om een 2e account te maken en daar de uitslagen te vullen met het rad van fortuin, ik weet zeker dat die het dit jaar beter gedaan zou hebben dan ikzelf.
Nu heb je jezelf natuurlijk ook het hele seizoen in je voet geschoten door ons clubje elke week tegen beter weten in op winst te zetten.
Toegeven, ik word in mijn prestaties uiteraard wel enigszins geholpen door onze geheime cheatsheet
[ Voor 16% gewijzigd door Superkiwi op 07-05-2024 20:24 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Zal na de laatste poule een samenvatting maken. Voorlopige conclusie: overal 2-1 invullen heeft ook niet veel zin.toolkist schreef op dinsdag 7 mei 2024 @ 19:34:
Hoe gaat je 2-1 verhaal @Maarten_E ?
Gezien mijn dramatische prestatie dit jaar krijg ik de neiging om een 2e account te maken en daar de uitslagen te vullen met het rad van fortuin, ik weet zeker dat die het dit jaar beter gedaan zou hebben dan ikzelf.
Indien er een mogelijkheid is voor een onderschrift, dient deze getoond te worden.
Het weekend was nog wel oke, maar die maandag konden ze net zo goed weglaten.Superkiwi schreef op maandag 6 mei 2024 @ 22:44:
Was het zo'n weekend ja?
Deze martelgang is bijna ten einde, nog maar twee rondjes te gaan
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Wat een bizar goede extra voorspellingen van @poes , de eindklassering van 9 van de 18 clubs goed + de topscorer. Dat zou een verdiende eindwinnaar zijn!YES schreef op dinsdag 7 mei 2024 @ 11:25:
Ik ben even aan het rekenen gegaan, om te voorspellen wat de einduitslag wordt. Heb overigens alleen de top 10 even meegenomen, meer dan dat gaat de baas merken in mijn productiviteit denk ik (lees: kost me teveel tijd).
Ik heb het volgende gedaan:
1. punten van de huidige top tien ingevuld;
2. gemiddeld aantal punten per speelronde berekend door huidige aantal te delen door het aantal speelrondes;
3. extra punten per speler opgeteld (snel en zonder extra check gedaan, fouten zijn dus te verwachten hier);
4. punten van 1, 2 en 3 bij elkaar opgeteld voor een virtuele score en daarop sortering toegepast.
Het volgende komt er dan uit:
[Afbeelding]
*de tweede kolom is de huidige positie in de pool van de speler in kwestie
@poes en @luukvr zijn de duidelijke dark horses hier, zij hebben een groot aantal extra punten momenteel en zouden daarmee wel eens flink kunnen verrassen aan het eind van de rit!
Natuurlijk kan er nog van alles verschuiven op de ranglijst en topscorereslijst waardoor de extra punten anders verdeeld worden en ook de speelrondes zelf kunnen qua uitslagen nog allerlei verrassingen in petto hebben, maar toch vind ik dit wel even geinig om te doen, ben benieuwd wat het uiteindelijk wordt.
Ach ik heb mijn moment of fame vorig jaar gehad. Moest nu een keer een ander de kans geven om te shinen heSuperkiwi schreef op dinsdag 7 mei 2024 @ 20:09:
[...]
Ik weet niet hoe ik dit vriendelijk kan brengen dus ik zal direct zijn: als zelfs ik als voetbal nono stabiel kan meedraaien rond plek 20 dan denk ik dat je voetbalkennis toch minder is dan je zelf denkt
Nu heb je jezelf natuurlijk ook het hele seizoen in je voet geschoten door ons clubje elke week tegen beter weten in op winst te zetten.
Toegeven, ik word in mijn prestaties uiteraard wel enigszins geholpen door onze geheime cheatsheet
Nou, op basis van mijn voorspelsucces dit seizoen lijkt ie aardig vierkant te zijnQuad schreef op dinsdag 7 mei 2024 @ 22:44:
@toolkist de bal is rond, er kan nog van alles gebeuren.
Of de bal is lektoolkist schreef op dinsdag 7 mei 2024 @ 22:55:
[...]
Nou, op basis van mijn voorspelsucces dit seizoen lijkt ie aardig vierkant te zijn
Nou, inderdaad, echt knap! Er kan natuurlijk nog wel eea veranderen maar dan nog, chapeau!Bao_mi1 schreef op dinsdag 7 mei 2024 @ 21:48:
[...]
Wat een bizar goede extra voorspellingen van @poes , de eindklassering van 9 van de 18 clubs goed + de topscorer. Dat zou een verdiende eindwinnaar zijn!

De één na laatste speelronde, de reminders zijn nog nooit zo vroeg voor de westrijden verstuurd.
Nu heeft 2/3de van de spelers al de voorspellingen ingevuld!
@Basdon1985
@R-B
@Mavaros
@Megupe
@frumper
@DutchEagle1993
@Ephymerous
@MPC60
@thijssie007
@Fendermen
@groggy
@RudyL
@Ramzzz
@Jay-K
@wokkelz
@jbdeiman
@superbieke
@jm2th2
@Rubeo38
@hilz0r
@horizon1978
@Purehz
@Heho
@Besas79
@Lucatoni
@RodeVre
@Sempy
@Zyron
@pelle888
@Dracoz
@FREAKJAM
[ Voor 5% gewijzigd door makooy op 10-05-2024 11:05 ]
Het is dan ook al 11 uur; je bent laat voor jouw doenmakooy schreef op vrijdag 10 mei 2024 @ 11:05:
Nu heeft 2/3de van de spelers al de voorspellingen ingevuld!
Jammer (maar begrijpelijk) dat alles tegelijk moet op zondag.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Gaan we klagen?Superkiwi schreef op vrijdag 10 mei 2024 @ 12:14:
[...]
Het is dan ook al 11 uur; je bent laat voor jouw doen
Jammer (maar begrijpelijk) dat alles tegelijk moet op zondag.

Komt bij dat je dit seizoen voor PSV altijd een 3-0 moest invullen ipv 2-1.Maarten_E schreef op dinsdag 7 mei 2024 @ 20:34:
[...]
Zal na de laatste poule een samenvatting maken. Voorlopige conclusie: overal 2-1 invullen heeft ook niet veel zin.
Hattrick: Thorgal Eagles
makooy schreef op vrijdag 10 mei 2024 @ 13:15:
[...]
Gaan we klagen?je hebt geluk dat ik je niet hoef te taggen want ik had je er per direct uitgehaald
Het spijt me

"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Al helemaal als ik het met de mijne vergelijk: 2 goed momenteelBao_mi1 schreef op dinsdag 7 mei 2024 @ 21:48:
[...]
Wat een bizar goede extra voorspellingen van @poes , de eindklassering van 9 van de 18 clubs goed + de topscorer. Dat zou een verdiende eindwinnaar zijn!

[edit]oh maar het kan nog erger, he @Superkiwi
Ik heb tenminste nog 7 oranje
[ Voor 11% gewijzigd door toolkist op 10-05-2024 15:23 ]
[ Voor 8% gewijzigd door Superkiwi op 10-05-2024 16:00 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Dat hoop ik ook voor jeSuperkiwi schreef op vrijdag 10 mei 2024 @ 15:52:
Ik verwacht na de laatste speelronde dan ook een plek of 20 te zakken



Mijn ontslafbrief zal ik morgen op de bus doen. Ik wil nog wel graag het seizoen afmaken.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
/rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrejectSuperkiwi schreef op vrijdag 10 mei 2024 @ 20:53:
![]()
![]()
Mijn ontslafbrief zal ik morgen op de bus doen. Ik wil nog wel graag het seizoen afmaken.
*schenkt maar weer een whisky in...
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
je ontslag natuurlijkSuperkiwi schreef op vrijdag 10 mei 2024 @ 21:05:
Wat nee, op mijn ontslag of dat ik het seizoen af wil maken? Duidelijkheid jongens, nu weet ik helemáál niet waar ik aan toe ben.
*schenkt maar weer een whisky in...
JEETJEtoolkist schreef op vrijdag 10 mei 2024 @ 15:21:
[...]
[edit]oh maar het kan nog erger, he @Superkiwi
Ik heb tenminste nog 7 oranje
Een paar weken (of maanden?) gelden keek ik nog, toen stond het er allemaal nog wat rooskleuriger voor.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Ja.Superkiwi schreef op vrijdag 10 mei 2024 @ 21:05:
Wat nee, op mijn ontslag of dat ik het seizoen af wil maken? Duidelijkheid jongens, nu weet ik helemáál niet waar ik aan toe ben.
*schenkt maar weer een whisky in...
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Kijk, dat is duidelijk

"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Geen tussentijdse top 3, geen puntenverlies op vrijdag (lekker he @Lekkerboeie86
Tussen half 3 en kwart over 4 worden álle gescoorde punten direct op tafel gelegd; iedereen gaat all-in zullen we maar zeggen.
Succes iedereen!
@Fendermen, @RudyL, @superbieke, @hilz0r, @RodeVre
Jullie hebben nog 3 uur de tijd om je voorspellingen door te geven
[ Voor 3% gewijzigd door Superkiwi op 12-05-2024 11:21 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Moet zeggen dat ik het niet onverdienstelijk heb gedaan al zeg ik het zelf.Superkiwi schreef op zondag 12 mei 2024 @ 11:20:
Zijn we er klaar voor?
Geen tussentijdse top 3, geen puntenverlies op vrijdag (lekker he @Lekkerboeie86), geen spannende finale tijdens de laatste wedstrijd....
Tussen half 3 en kwart over 4 worden álle gescoorde punten direct op tafel gelegd; iedereen gaat all-in zullen we maar zeggen.
Succes iedereen!![]()
@Fendermen, @RudyL, @superbieke, @hilz0r, @RodeVre
Jullie hebben nog 3 uur de tijd om je voorspellingen door te geven
Inmiddels top10 overall
Pavlidis nu één goal voor op Luuk, ik ben blij!
@sjtienuh pakt gewoon even 50(!) punten deze ronde; knap hoor
Gefeliciteerd met je mooie gouden schildje schaaltje!
[ Voor 42% gewijzigd door Superkiwi op 12-05-2024 22:34 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Wie had dat gedacht met een gelijkspel tussen fortuna en psv ertussen? Had 1-1 gepouledSuperkiwi schreef op zondag 12 mei 2024 @ 17:56:
Ik heb in deze ronde vol rare uitslagen een schamele 29 puntjes gescoord en ben toch 2 plekken gestegen. Mooie 18e plaats nu
Pavlidis nu één goal voor op Luuk, ik ben blij!
@sjtienuh pakt gewoon even 50(!) punten deze ronde; knap hoor
Gefeliciteerd met je mooie gouden schildje!
Wat houdt het gouden schildje trouwens in?
[ Voor 4% gewijzigd door sjtienuh op 12-05-2024 21:17 ]
Dat is de beloning voor je winst deze speelronde. Je was dit weekend de beste van alle 100(!) Tweakers die in onze poule meespelen
Van alle ongeveer 35.000 deelnemers aan voetbalpoules was je dit weekend 62e, ook een vrij unieke prestatie
[ Voor 16% gewijzigd door Superkiwi op 12-05-2024 21:38 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Dat had beter gekund, maar best netjes inderdaad moet ik dan zeggen.Superkiwi schreef op zondag 12 mei 2024 @ 21:34:
[...]
Dat is de beloning voor je winst deze speelronde. Je was dit weekend de beste van alle 100(!) Tweakers die in onze poule meespelen
Van alle ongeveer 35.000 deelnemers aan voetbalpoules was je dit weekend 62e, ook een vrij unieke prestatie
Waar zie ik het schildje uberhaupt? Dit is de eerste keer in 3 jaar dat ik week winnaar ben

Vóór de update van voetbalpoules enkele weken geleden leek de medaille voor de weekwinst meer op een schaaltje.
Ik zei 'schildje', ik bedoelde 'schaaltje'.
Zo zag het er voorheen uit:
:strip_exif()/f/image/HdLRXik0lkTtnBtkmBmC3bd7.jpg?f=fotoalbum_large)
[ Voor 50% gewijzigd door Superkiwi op 12-05-2024 22:35 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Dit is een ancient plaatje! Kiwi bovenaan! Jaren “70?Superkiwi schreef op zondag 12 mei 2024 @ 22:31:
Ah, ik zie waar de verwarring vandaan komt.
Vóór de update van voetbalpoules enkele weken geleden leek de medaille voor de weekwinst meer op een schaaltje.
Ik zei 'schildje', ik bedoelde 'schaaltje'.
Zo zag het er voorheen uit:
[Afbeelding]
Screenshot van een oude dvdTyphone schreef op zondag 12 mei 2024 @ 23:06:
[...]
Dit is een ancient plaatje! Kiwi bovenaan! Jaren “70?![]()
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Bij jou ging het tenminste nog op dvd.. ik heb van mijn overwinning een cassette met alleen de geluiden (kun je nagaan)
Speel mee voor het eerst maar hoe ik eindig.. weet niet of ik het nog een seizoen durf hoor
Soms is het beter om niks te zeggen, daar ben ik alleen niet zo goed in....
Vanaf nu kan het maar één kant op en dat is naar boven. Ik bungelde in mijn eerste seizoen ook onderaan en als zelfs ik uit dat diepe dal weet te geraken lukt jou het ook wel!Seikbal schreef op maandag 13 mei 2024 @ 12:02:
Speel mee voor het eerst maar hoe ik eindig.. weet niet of ik het nog een seizoen durf hoor
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Dacht Ajax halverwege het seizoen ookSuperkiwi schreef op maandag 13 mei 2024 @ 14:07:
[...]
Vanaf nu kan het maar één kant op en dat is naar boven. Ik bungelde in mijn eerste seizoen ook onderaan en als zelfs ik uit dat diepe dal weet te geraken lukt jou het ook wel!
Van 18 naar 5 vind ik anders een prima prestatie
Vlegel die je d'r bent!
[ Voor 5% gewijzigd door Superkiwi op 13-05-2024 19:37 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Dan wordt het iets makkelijker om de gemiddelde weekscore van 20 punten te behalen.Superkiwi schreef op maandag 13 mei 2024 @ 19:44:
Oh noes!
Elke wedstrijd is wedstrijd van de week in de laatste speelronde
Dat wordt een bloedbad...
Zou eerder zeggen dat het knap is als je komend weekend onder de 20 punten scoort. Alleen dan verdien je al een schildje wat mij betreftGeerius schreef op dinsdag 14 mei 2024 @ 12:07:
[...]
Dan wordt het iets makkelijker om de gemiddelde weekscore van 20 punten te behalen.
Challenge accepted.makooy schreef op dinsdag 14 mei 2024 @ 12:14:
[...]
Zou eerder zeggen dat het knap is als je komend weekend onder de 20 punten scoort. Alleen dan verdien je al een schildje wat mij betreft
Gewoon niets invullen.
[ Voor 4% gewijzigd door Quad op 14-05-2024 12:15 ]
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Er zijn tot nu toe 33 speelrondes geweest. 28 daarvan hadden één wedstrijd van de week. Vijf rondes waren zo speciaal dat er twee wedstrijden van de week waren. Samen zorgt er dit ervoor dat er 38 wedstrijden van de week waren. In die 38 wedstrijden heb ik 202 punten gescoord. Een gemiddelde van 5,3158 punten per wedstrijd van de week. Dat zou dus betekenen dat ik komende speelronde 47,8421 punten ga behalen.
Verrek, heb ik toch al m'n voorspellingen per ongeluk gedelete... Mag ik m'n schildje vast?makooy schreef op dinsdag 14 mei 2024 @ 12:14:
[...]
Zou eerder zeggen dat het knap is als je komend weekend onder de 20 punten scoort. Alleen dan verdien je al een schildje wat mij betreft
Interessante statistiek, waardoor ik ook even an het rekenen ben gegaan.Geerius schreef op dinsdag 14 mei 2024 @ 12:47:
Samen zorgt er dit ervoor dat er 38 wedstrijden van de week waren. In die 38 wedstrijden heb ik 202 punten gescoord. Een gemiddelde van 5,3158 punten per wedstrijd van de week. Dat zou dus betekenen dat ik komende speelronde 47,8421 punten ga behalen.
Ik kwam tot 37 wedstrijden van de week maar heb geen zin om een hertelling te doen
238* punten/37 wedstrijden = 6,43 punten per wedstrijd, ook geen vetpot. Conclusie: naast de normale wedstrijden zijn wedstrijden van de week óók niet mijn sterkste kant. Misschien kan ik beter scrabble gaan spelen...
Dat zou in de laatste speelronde 57,89 punten opleveren. De betere spelers halen dat al in een normale ronde

*238 punten, verdeeld over:
6x 0 punten
7x 2 punten
3x 4 punten
6x 6 punten
3x 8 punten
2x 10 punten
7x 12 punten
3x 16 punten
[ Voor 7% gewijzigd door Superkiwi op 14-05-2024 19:56 ]
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Mijn verdeling:
7x 0 punten
8x 2 punten
2x 4 punten
12x 6 punten
1x 8 punten
3x 10 punten
4x 12 punten
1x 20 punten
Ook de statistieken even verder uitgewerkt. Er zijn tot nu toe 33 wedstrijdrondes gespeeld met elke ronde 9 wedstrijden dat ervoor zorgt dat er 297 wedstrijden in deze competitie al zijn gespeeld. In totaal heb ik 1145 punten gehaald (ik wens over dit aantal verder geen commentaar te krijgen...). Van die 1145 punten heb ik er dus 202 punten gehaald tijdens wedstrijden van de week. 943 punten zijn dus behaald tijdens normale wedstrijden. Er waren totaal 259 normale wedstrijden (tel maar na @Superkiwi
Het maximale per normale wedstrijd wat is te behalen is 10 punten. Ik scoor bij normale wedstrijden dus 36,4% van de te behalen punten. Bij wedstrijden van de week zijn 20 punten te behalen. Aangezien ik daar 5,32 punten per wedstrijd haal (zie 1 van mijn eerdere berichten) geeft dat aan dat ik bij wedstrijden van de week slechts 26,6% van de te behalen punten haal.
Typhone schreef op dinsdag 14 mei 2024 @ 13:00:
Verslag komt eraan, even nog wat dingen fixen en in de loop van de avond komt ie!
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Als het een week later was geweest dan hadden we de hele zomer periode moeten wachten


DING DING DING LAATSTE RONDEE !!!!
@Typhone
@Isheara
@Maarten_E
@Bao_Mi1
@R-B
@Mavaros
@Carpebios
@Megupe
@Snowdog
@lameeuw
@Dion34
@Mrk87
@ElPaco
@Ephymerous
@Quad
@Lekkerboeie86
@Hoianddoei
@Nietorigineel
@MPC60
@thijssie007
@Fendermen
@groggy
@Ramzzz
@ParaDroid2
@Assasinbats
@ElMacaroni
@Jordi0344
@wokkelz
@Freshnezz
@robbydw
@reaL_G
@superbieke
@Rubeo38
@MarChello75
@Jero_B
@Purehz
@Besas79
@Lucatoni
@Gonadan
@OMX2000
@bie100
@Zyron
@Techrvw
@pelle888
@Dracoz
@FREAKJAM
@Murrays
@Bregweb
@Ragger

Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Das mooi!
Minder punten voor jou en dus een hogere ranking voor andere

Zoveel zijn er niet die daarvan profiteren hoor.makooy schreef op vrijdag 17 mei 2024 @ 11:07:
[...]
Das mooi!![]()
Minder punten voor jou en dus een hogere ranking voor andere

Hebben jullie trouwens mensen eruit gekickt of zo? Het lijkt wel alsof de pool gehalveerd is enkele weken terug.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Nee, we begonnen met 108 en er zijn er nu nog 99 over.Gonadan schreef op vrijdag 17 mei 2024 @ 11:12:
[...]
Zoveel zijn er niet die daarvan profiteren hoor.
Hebben jullie trouwens mensen eruit gekickt of zo? Het lijkt wel alsof de pool gehalveerd is enkele weken terug.
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Xbox: SendexNL
Heb volgens mij paar keer als doelpunten maker in wedstrijd van de week een persoon opgegeven die niet eens speelde! Meer mensen daar last van gehad?
Weet niet of ik na aankomend weekend nog wel durf te kijken in dit topic, laat staan in de app. Alle 'bonuspunten' worden ook gelijk verrekend zeker... dus ik kan mijn lol op!
Soms is het beter om niks te zeggen, daar ben ik alleen niet zo goed in....
Ik dacht dat we initieel aan bijna 200 zaten, veel meer pagina's ook.makooy schreef op vrijdag 17 mei 2024 @ 12:04:
[...]
Nee, we begonnen met 108 en er zijn er nu nog 99 over.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Nee, zoveel hebben we er nooit gehad.Gonadan schreef op vrijdag 17 mei 2024 @ 13:18:
[...]
Ik dacht dat we initieel aan bijna 200 zaten, veel meer pagina's ook.
Dit is wel het seizoen met de meeste deelnemers én de meeste volhouders; normailter stoppen meer mensen al eerder met invullen.
Dus extra kudos voor jullie!
En nee, die zijn niet in te wisselen voor punten
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Grote kans als ik iemand selecteer dat ie niet speelt. Eerlijk is eerlijk: ik ga ook niet uitzoeken wie er ook al weer geblesseerd is, of geschorst.Seikbal schreef op vrijdag 17 mei 2024 @ 13:16:
Heb volgens mij paar keer als doelpunten maker in wedstrijd van de week een persoon opgegeven die niet eens speelde! Meer mensen daar last van gehad?
☐ Geschift - ☑ Totaal geschift De Totaal Geschiften 767420
Na morgen is er een behoorlijke kans dat die twee getallen omgedraaid zijn
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
"The Sword of Destiny has two edges. You are one of them"
[ Voor 6% gewijzigd door Megupe op 19-05-2024 12:48 ]
Als ik het goed heb bestaat deze organisatie uit @Lekkerboeie86, @makooy, @Typhone en @Superkiwi.

En succes vanmiddag met de laatste loodjes @derest.
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Ik ben 3 plekken gezakt nog.
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Update volgt!
toolkist schreef op zondag 19 mei 2024 @ 16:33:
![]()
Goed bezig ook @Willem_48 ! Kweenie of de eindvoorspellingen nu ook meetellen voor de weekwinst @Typhone , of dat die apart gaan... Maar als die apart gaan mag Willem wat mij betreft de weekwinnaar zijn

Keek even met de rust en zag dat ik voorlopig 20e stond, dus had de hoop al opgegeven. Maar in de laatste minuut kwam alles goed
9de overall.
DIT HAD IK NIET VERWACHT !!
Ken uw plaats, eentje achter mij 😂makooy schreef op zondag 19 mei 2024 @ 16:55:
5de van het weekend
9de overall.
DIT HAD IK NIET VERWACHT !!
(ik dacht dat die voorspelling een wekelijks terugkerend iets was).
Bedankt voor de organisatie en tot volgend speelseizoen!
Volgens mij zijn ze nog druk bezig, want ik heb bv nog geen punten voor m'n extra voorspellingen.
Alleen de topscorer is pas gedaan.
Zelfs Ajax heeft beter gepresteerd
Ik zal maar niets zeggen met plek 59
"Don't worry, about a thing, Cause every little thing is gonna be alright"
Weet je het zeker? Volgens mijn overzicht sta je 1 plek achter mij op 63.Gynnad schreef op zondag 19 mei 2024 @ 18:52:
[...]
Zelfs Ajax heeft beter gepresteerd![]()
Ik zal maar niets zeggen met plek 59
Alles went behalve een Twent.
⏩ PVOutput☀️
Ah wellicht waren de extra voorspellingen nog niet helemaal verwerkt, plek 63 idd..Quad schreef op zondag 19 mei 2024 @ 19:02:
[...]
Weet je het zeker? Volgens mijn overzicht sta je 1 plek achter mij op 63.
"Don't worry, about a thing, Cause every little thing is gonna be alright"
Dit topic is gesloten.