ephymerous schreef op zondag 13 augustus 2023 @ 15:28:
[...]
Toevallig zit ik dicht op het vuur (Zwollenaar en een vader bij de Politie die mede verantwoordelijk is voor de overall planning).
In het stadion is de voetbalclub verantwoordelijk. Ook bij de Politie is het personeelstekort dramatisch en de ziekenboeg gevuld. Hier naar de Politie wijzen vind ik wat kort door de bocht.
Neemt niet weg dat er eens ingegrepen mag worden.
Als mede-Zwollenaar en seizoenskaarthouder op Noord neem ik aan dat de politie toch ook wel op de hoogte is van de 'smokkelroutes' vanuit het supportershome naar de tribunes? Het is me al jaren een doorn in het oog.
Supportershome is open, het tuig loopt via het supportershome naar de tribune, legt daar alle fakkels, vuurwerk en andere zaken die er niet thuis horen neer en gaan vervolgens via de normale ingang naar binnen.
Is dat de schuld van de politie? Nee, zeker niet, dat is gewoon de club die niet wil/durft in te grijpen bij het tuig. Maar een klein, klein beetje meer samenwerking moet toch wel kunnen? Zet een agent bij de deur naar de trap en het is klaar met die zooi.
Sowieso is het bij PEC echt verschrikkelijk.. en niemand grijpt in. Supporters moeten op de vuist met het tuig, want er is niemand verder die ingrijpt. Sta je dan als goedwillende supporter het tuig te corrigeren.. die lui die voor de lol een middagje gaan vechten met ander tuig van een andere club. Ik doe het niet meer in ieder geval.
Seizoen is pas 4 wedstrijden oud, PEC staat er alweer lekker op.. ben benieuwd of 2 weken tegen de Eagles of er weer meisjes voor het leven worden getekend door illegaal vuurwerk. Iedereen weet dat er gezeik gaat komen en niemand gaat actie ondernemen.
Smokkelroute is gewoon open.
Ja, we krijgen een alcoholverbod en algehele ID controle.. de drank en drugs ligt al in het stadion. ID controle is zinloos met die balaclavas die ze dragen, en iemand eruit pikken op camera lukt ze bij PEC ook niet.. die lui trekken een groot zeil over zich heen, doen de balaclavas op en steken het vuurwerk af... Je ziet het gebeuren, en iedereen staat erbij en kijkt ernaar..
:strip_exif()/f/image/4yaSLWtpMyZIFlGH0wiSmEuy.jpg?f=fotoalbum_large)
Zo lopen die mafklappers erbij..
Zo, einde rant.
[
Voor 26% gewijzigd door
St@m op 04-09-2023 13:24
]
vuurwerk - vlees eten - tuinkachel - bbq - alcohol - voetbalwedstrijden - buitenfestivals - houtkachels