Ik vind die laatste alinea persoonlijk wat kinderachtig. Er staat nog net niet 'ordinaire besparingsmaatregel'.JDB007 schreef op dinsdag 6 mei 2025 @ 10:47:
De software-update zelf lost met andere woorden niets op. Ze zorgt er alleen voor dat Ford de vervanging van de accupakketten kan beperken tot auto’s waarbij een probleem zich voordoet. De autobouwer moet dan niet preventief grotere aantallen batterijen vervangen. De software-update kan je dus ook zien als een besparingsmaatregel voor het merk. Wanneer Ford de update klaar heeft, worden eigenaars verzocht zich naar een verdeler te reppen voor de installatie.
Je zorgt ervoor dat je kan zien welke van de 165K accu's daadwerkelijk een probleem hebben, zodat je er misschien maar 100 hoeft te vervangen die een fysiek probleem hebben. Dat wordt hier afgedaan als een besparingsmaatregel. Wat wil je dan, dat Ford ze allemaal preventief vervangt? En dan kunnen we volgend jaar los omdat Ford de prijzen verhoogt om deze klap op te vangen.
Ja, die software update had op dag 1 al in software versie 1.0.0000 moeten zitten natuurlijk. En evengoed zou een en ander wel in het nieuws komen denk ik als er 100(-ish? nobody knows) auto's de melding geven en een nieuw accupakket moeten krijgen. En dan waren er rond de 164.900 auto's die lekker door konden rijden zonder al die discussie.
[ Voor 6% gewijzigd door WaterFire op 06-05-2025 12:19 ]