Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • CVTTPD2DQ
  • Registratie: Augustus 2019
  • Laatst online: 11:49
downtime schreef op maandag 3 april 2023 @ 11:24:
Met een kiesdrempel van 5% (zo'n 7-8 zetels in de Tweede Kamer) zoals in Duitsland zouden partijen tot samenwerking gedwongen worden.
Maar ook in Duitsland zie je dat er (iig op nationaal niveau) een moeilijke formatie kan zijn, waarin partijen het moeilijk vinden hun eigen gezicht te bewaren. De FDP maakt in een coalitie met Groen/Rood extra veel kabaal om zichzelf als "pro-Asfaltpartij" te profileren. Bij de Groenen, met hun pacifistich-Linkse achtergrond, moet Annalena Baerbock ineens het NAVO-standpunt vertolken.

De kiesdrempel is een oplossing op zoek naar een probleem.

Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • YakuzA
  • Registratie: Maart 2001
  • Niet online

YakuzA

Wat denk je nou zelluf hey :X

https://nos.nl/l/2471178
De wolf wordt in de provincie Gelderland voorlopig niet afgeschoten. De BBB heeft vandaag een motie hierover ingetrokken tijdens een door deze partij aangevraagd spoeddebat. De fractie is het met andere partijen eens dat de technische en juridische aspecten van de kwestie zo ingewikkeld zijn dat daar eerst meer uitleg over moet komen.

Het spoeddebat was ook meteen de eerste vergadering van Provinciale Staten in Gelderland na de verkiezingen van 15 maart. De BBB werd in Gelderland met afstand de grootste partij.
Niks beter dan de vorige. Juridisch onhaalbare/onhoudbare moties indienen als je zelf beleid moet gaan maken. ;)

Death smiles at us all, all a man can do is smile back.
PSN

Pagina: 1 ... 18 19 Laatste

Let op:
Voor diepgang over het stikstof dossier hebben we een apart topic:
De stikstofproblematiek: oorzaak, gevolgen en oplossingen
Let s.v.p. of diepgaande discussie over stikstof niet te veel offtopic is.