Niet helemaal MHI gerelateerd, maar misschien zijn er hier wel mensen met ervaring.
Gisteren hoorde ik de condenswaterpomp (aspen mini aqua) in de airco maar heel kort aan gaan en dat een aantal keer achter elkaar. Toen dacht ik, ik spoel hem wel even.
Dat resulteerde in een airco vol water.. en vooral geen gepomp meer.
Na een waterballet had ik de vlotter kamer los en deze was gewoon prima schoon. na wat testen blijkt dat als de vlotter te hoog komt het pompen stopt (en het nood contact afvalt)
Vorige keren ging het spoelen goed maar blijkbaar moet je dus erg oppassen met teveel water
Na alles weer in elkaar gezet te hebben blijft de pomp nu met korte pulsen pompen en af en toe gaat ie wel de hele vlotter kamer leegpompen.
Lijkt wel alsof de magneet minder magnetisch is geworden.
Iemand dit eerder meegemaakt?
Ik heb aan de andere kant van de muur een afvoer zitten achter de inbouwkoelkast... Het is waarschijnlijk toch wel de moeite hier een keer een gat voor te boren ipv de pomp
MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN, MikroTik cAP AX, SRK25ZS-WF, SRK35ZS-WF + CC, 2250Wp, MT Venus E v3 + Shelly EM