HAHA, nou dat is nog een heel verhaal.
Het is in ieder geval nog steeds niet afgelopen, maar het eind is in zicht.
De dakkapel is te breed en te hoog. Omdat er een dubbelbestemming geldt voor onze wijk, is de commissie Welstand extra streng. Echter, ik heb van een heleboel huizen die ook onder dezelfde dubbelbestemming vallen, foto's gemaakt waaruit blijkt dat die ook te breed zijn en sommigen wellicht ook te hoog. Ik kon van sommigen de goedgekeurde bouwvergunning aanvraag vinden, maar van menig dakkapel ook niet.
Nou heeft de commissie besloten dat de breedte wordt gedoogd. De hoogte is echter een ander verhaal.
De leverancier van de dakkapel heeft aangegeven dat de hoogte kan worden verlaagd met zo'n 10 tot 12 cm door iets weg te zagen en dan de dakkapel boei hiermee te verlagen. Vraag mij niet naar de technische termen, want ik ben maar een simpele IT'er en heb geen verstand van dakkapel constructies.
De kosten daarvan zijn geraamd op € 4200,- incl. BTW. Uiteraard zal de wederpartij dit al dan niet via hun verzekering moeten betalen.
Er zou binnen niks hoeven te worden gewijzigd, dus de gehele betimmering blijft onaangeroerd en dat stelt ons wel gerust.
Nu heeft de tekenaar een nieuwe tekening gemaakt die naar de gemeente is gestuurd. Eind deze maand (oei, dat is al snel) of de eerste week van maart hopen wij uitsluitsel te krijgen van de gemeente.
I'll keep you posted!!!
[
Voor 4% gewijzigd door
musiman op 28-02-2024 12:54
]