CHKYBSTRD schreef op maandag 31 maart 2025 @ 10:40:
Toch maar weer opgepakt omdat ik graag Verdanks weer wil spelen maar man man wat hebben ze het toch verpest. De movement is niet normaal snel en dit icm met de sterkte aim-assist ben je met een controller volop in het voordeel.
Daarnaast zit het nog steeds vol met cheaters....Ben in week opgeklommen met WZ ranked naar Platinum maar de hoeveelheid cheaters die je tegenkomt is ongekend.
Exact dit, als je Ranked speelt en je komt in Platinum, maar vooral Diamond en hoger ofc. dan gebruikt zo goed als iedereen Cronus Zen of een vorm van Cheats. Maak wel van die 30 seconden clips als ik cheater tegenkom, nou ik kan hier per avond wel aantal uploaden als het moet.
Hoop echt dat ze dit gaan oplossen, maar ik geloof het niet zo om eerlijk te zijn. Heeel veel streamers gebruiken ook Cronus Zen i.c.m. Aim Assist, dar is vrij ik hoef alleen maar op de schiet knop te drukken en rest gaat vanzelf. Maar doordat zoveel streamers het gebruiken zullen ze wel weinig haast hebben om die eruit te halen.
Edit; Speelde net paar potje ressurgance omdat Ranked down is, heerlijk om weer eens normaal rond te kunnen lopen, speelde laatst rondje Battle Royale en direct een win. Met ranked heb ik bijna noooit een overwinning, want zover komje niet omdat je zonder recoil op 100 meter zonder het missen van een kogel neergeschoten wordt
[
Voor 12% gewijzigd door
SirMemeAlot op 02-04-2025 15:26
]