Lashrom schreef op maandag 31 oktober 2022 @ 15:18:
Over zijn Park the Bus verhaal, gaat het niet zozeer om de verdedigende tactiek. Maar meer een onderdeel van zijn onderbouwing hoe 'rats' zo graag een spel wilt winnen om deze overpowered tactiek vanaf minuut één te gebruiken. Net als het constant druk tactiek, waardoor spelers nauwelijks vermoeid raken en de tegenstanders op ieder speler van jou superkort op zit. Jouw eigen spelers lopen dan ook niet vanzelf vrij, tenzij je met L1 de spits weg stuurt. Dit is iets wat EA nog zou kunnen tweaken om er enigzins balans in te brengen.
In het algemeen probeert hij te vertellen hoe EA ervoor heeft gezorgd dat de meeste van de community 'toxic' spelen en misbruik maken van de slechte gameplay elementen tijdens een wedstrijd. En eerlijk, het is ook gewoon zo. Hierdoor is het spelplezier beduidend minder, ondanks dat je altijd met een positieve instelling het spel wilt spelen en je op de hoogte bent van alle bugs/glitches/meta dingen.
In FIFA 19 en 20 had je hier totaal geen problemen mee. Voor het grootste deel waren alle gameplay elementen prima gebalanceerd en wogen de tactieken minder. Je bestuurde je eigen team helemaal zelf en je was zelf verantwoordelijk voor je winst of verlies. In tegenstelling tot FIFA 22/23 is dit compleet een ander verhaal en heb je best veel momenten tijdens een wedstrijd die je zelf niet onder de hand hebt maar dat CPU hier verantwoordelijk voor is.
Zelf vind ik dit qua gameplay mechanic de beste FIFA tot nu toe. Maar daarnaast zijn er nog best wat gameplay elementen die getweaked kan worden. Helaas geldt dat niet voor delay, wat algemeen bekend is.
Wel eens met je reactie maar kleine kanttekening.
In fifa 20 of 19 had je ook genoeg dingen die Meta waren en die iedereen op den duur deed.
Mensen die non stop la kroketta deden langs de zijnlijn, dan hoog voor 2e paal en dan koppen maar. De meesten hadden dan cr7 daar staan, 9 van de 10 was een goal.
Dan hebben we nog gehad, de diepte ballen die te OP waren. Gooi de bal maar hoog en diep je spits sprint hem er wel uit.
Doordat iedereen dat toen deed is park de bus meer terug gekomen. Men zocht een manier om dat tegen te gaan.
Ook was er in die fifa voor het eerst dat men de AI liet verdedigen, zij bestuurden dan alleen hun cvm spelers.
Afgelopen weekend meerdere teams tegen gekomen die park de bus spelen. Niet zoveel problemen mee gehad. Maar dat volle druk ervaar ik soms ook wel ja.
En ik blijf er bij dat ik de pace gewoon niet zo goed meer begrijp.
Als ik met Mbappe los ben van de tegenstander word ik 9 van de 10x in gehaald door van dijk/rudiger.
Andersom ervaar ik dat dus totaal niet. Als de tegenstander los is met mbappe/neymar/ cr7, nooit dat ik ze inhaal.
Gisteren kreeg mijn tegenstander een steekbal op neymar, mijn rudiger er achteraan. Ik kom steeds dichterbij tot ik er bijna ben, dan opeens wordt de afstand groter, mijn rudiger lijkt te remmen maar ik druk nog altijd volle sprint in.
Ik heb dat stukje opgenomen en geupload.
Let goed op de afstand tussen rudiger en neymar, die wordt eerst kleiner, maar op moment dat Neymar bij de 16m komt wordt die afstand weer groter, op moment dat hij aanlegt voor het schot, loopt hij zelfs op mij uit..Tot de 16m loop ik op hem in, en vanaf de 16 loopt ie opeens uit..
YouTube: FIFA 23_
Dit gebeurd bij mij te vaak, dan heb ik soms echt het idee dat EA denkt, jij wint te makkelijk van deze tegenstander, we geven jou een pace handicap..
[
Voor 3% gewijzigd door
fifanoob op 31-10-2022 15:34
]