Ik zit hier enorm te dubben en wellicht zijn er mensen met ervaring die me kunnen helpen
Tot dit weekend had ik me voorgenomen om mezelf te trakteren op een AWU2.
Zelf heb ik nu nog geen Apple Watch (sinds enkele jaren Garmin) en de Ultra ziet er wel gaaf uit hetzij een beetje groot voor mij, en zwart zou top zijn.
Gedurende het weekend begon ik te denken dat het misschien niet slim is om nu een AWU2 te kopen, want als volgend jaar echt de "X" komt .. dan kan ik mezelf en is het een grote afschrijving op een jaar tijd. Dus toen dacht ik "tweedehands AWU 1"
Echter, aangezien de prijs van de AWU 2 €100,- lager is dan die van de AWU1 denk ik dat de prijsverschillen tussen een tweedehands 1 en nieuwe 2 niet evenredig zullen zijn.
Nieuwe gedachte: series 9, "gewoon" aluminium met Apple Care
Echter: ik doe (veel) aan hardlopen en mijn Garmin 6S Pro heeft nog wel eens de neiging om tussen de bomen de GPS snelheid kwijt te raken. Zou ik hier me de series 9 ook last van hebben of zijn er hier wellicht ervaringsdeskundigen die me kunnen vertellen dat de Series 8 geweldig werkt in het bos? En wat zijn de ervaringen met hardlopen met de series 8 in het algemeen, zou een marathon afstand haalbaar zijn?