Ik heb laatst een rits RapidPETG gekocht, 2,5 spoel er doorheen, ben positief verrast hoe goed het print, 0 problemen met standaard PETG HF profiel van Bambu.Mozy schreef op vrijdag 22 november 2024 @ 17:17:
Mensen hier ervaring met Elegoo Rapid PLA Plus op een BL printer? Ik lees op de BL subreddit dat je gewoon moet printen met BL's eigen PLA Basic profiel. Verder zijn mensen erg positief over de kwaliteit en je kan het nu krijgen op hun website voor 9eu/kg (wanneer je de 10kg 4 kleuren set koopt en nog een coupon hebt liggen)
Als je het buitenste en binnenste karton losttrekt past het perfect op een bambu spoelDeGroteMuis schreef op vrijdag 22 november 2024 @ 19:01:
[...]
Ik heb er zelf geen ervaring mee, maar ik hoor er wel goede dingen over. Lijkt me niet dat je er een buil mee valt, Mensen met een AMS zullen wel even de spoel moeten tapen of een ring moeten printen, maar ook dat is volgens mij geen issue met de AMS Lite.
Zie:
:strip_exif()/f/image/ttjrRdOAJLIrqX2sdkA7mdvR.jpg?f=fotoalbum_large)
Over welke codes hebben jullie het specifiek, ga vandaag waarschijnlijk nog een bestelling plaatsen namelijk, was vrijdag te laat bij 3djake, daar stond rapidpetg voor 9 nog wat per kilo
[ Voor 12% gewijzigd door Sinny op 24-11-2024 15:53 ]