Tomba schreef op dinsdag 27 februari 2024 @ 11:37:
Nou na de pump nu toch de dump. Ik ben blij dat ik een deel van mijn investering heb kunnen recoupereren gisteren toen we nog boven de $7 stonden. Nog een $849 te verkopen en we kunnen eindelijk winst gaan maken...
(na een jaar met zo'n 45-50,000€ aan omzet via Plutus....toch wel heel ver van de 5% die ik verwachtte toen ik Veteran werd
)
[
Afbeelding]
[
Afbeelding]
Zo te zijn ook niet de enige
(credits voor @enermax voor de screenshot)
[
Afbeelding]
Vraag me wel oprecht af wat nou de reden van de pump was. Als iemand op basis van de nieuwe
redeem voorwaarden dacht een slaatje te slaan is ie toch van een kouwe kermis thuis gekomen....
[
Afbeelding]
Een mooi overzicht na een dag vol actie.
Ik ben van Hero naar niets gegaan gisteren. Alles van de MM gehaald toen de koers explodeerde. Na alle plannen van vorig jaar blijkt er een gezonde ambitie te zijn. De uitvoering is wat minder.
Stel dat men een exchange en staking had toegevoegd dan zit er meer potentieel in. Nu is het puur gratis muntjes in ruil om je transacties via het platform te laten lopen. Met 4,000 users met een stake heb je denk ik weinig kracht om iets van de perks terug te vragen bij van de leveranciers. Oftewel, er is niets bijzonders aan het product.
Met een paar kaarten die precies hetzelfde doen, is er bovendien geen unieke positie op de markt. Er zijn nu wel alternatieven die er eerder niet echt waren.
Mocht men gekozen hadden om als investering niet het aantal PLU, maar een vaste EUR waarde aan te houden dan zorg je voor een vangnet waardoor meer munten opgekocht worden bij een lagere koers.
Op dit moment zie een upgrade van HERO zo voor me: Voor $1250 ($5 x 250) krijg je 1% meer Cashback en 4 extra perks. Dat is de moeite niet waard.
Zijn er aanwijzingen dat de koers kan exploderen? Misschien doordat de bull-markt aan is en er nieuwe users toestromen. Echter zijn de entry-paketten niet echt interessant. Met alle wijzigingen is het product te complex om een nieuwe massa-stroom aan gebruikers aan te trekken. Die exchange moet er komen om nieuwe users ook meteen crypto te laten kopen, dan gaat er volume komen.
Oftewel, die HERO komt hier niet meer terug. Ik denk dat ik leuk de €500 per maand vol maak + 2 perks maar dat ik verder afhaak na de pump van gisteren.
Mijn TA skills zijn niet al te best, maar ik zie een patroon:
[
Voor 5% gewijzigd door
Coldcat op 27-02-2024 12:29
]