GQAH schreef op donderdag 25 november 2021 @ 13:37:
[...]
Maar misschien geeft dit wel net genoeg effect om de zorg beheersbaar te houden

. Het OMT hoeft echt niet perse 0 opnames (al zal dat natuurlijk wel geweldig zijn). Als door deze maatregelen de zorg het ook aankan, zal ik er persoonlijk niet over klagen. Al is het natuurlijk wel weer even een zure appel voor de ondernemers.
Het is gewoon dom als je kijkt waar het merendeel van de besmettingen vandaan komen. Hordes kinderen/jongeren nemen het virus mee naar school en thuis en zo besmet iedereen elkaar als gekken.
Wat heeft het voor nut de horeca + winkels 3 uurtjes eerder dicht te gooien? Was daar de spoed voor nodig?
- Mensen gaan nu winkelen in kortere tijd en zal het dus drukker worden op straat, minder spreiding.
- Miljoenen Horeca NOW steun terwijl het effect van 3 uur minder open zeer minimaal is qua besmettingen
- Alle uitlaatkleppen (sport, horeca, theater, bios) worden weer beperkt waardoor iedereen knettergek wordt
Dit alles om de scholen open te houden.. Educatie en studenten zijn belangrijk, maar ik zou scholen de hele maand december dichtgooien. Dan zijn veel ouders ook weer min of meer verplicht om thuis te werken (veel gaan gewoon weer naar kantoor nu namelijk..). Dit gaat toch véél meer effect hebben op besmettingen?
Als de persconferentie een week wordt vervroegd en iedereen slaat alarm om vervolgens de winkels 3 uurtjes eerder dicht te gooien maken ze zichzelf compleet belachelijk.
Kijk naar de cijfers (ja, onvolledig en erg lastig te interpreteren):
https://www.rtlnieuws.nl/...ttingen-we-weten-het-niet . School & werk zijn gewoon brandhaarden waar iedereen 8 uur lang per dag op elkaars lip zit.
[
Voor 12% gewijzigd door
stin00 op 25-11-2021 13:47
]