Ik heb een 65C809 en heb dat probleem niet.Bartelomeus schreef op maandag 23 december 2024 @ 10:33:
Dag,
Ik ben nieuw op dit forum en heb een vraag. Van het weekend een TCL GD mini-LED 85c809 gekocht. In de winkel waren we er helemaal weg van. Zeker vd prijs ongeveer 2000 euro. Ook nog een surround setje besteld, die komt hopelijk morgen binnen.
Nu thuis aangesloten is het beeld zowel via de streamingsdiensten (Netflix o.a.) als het KPN kastje niet wat het moet zijn. Het lijkt of de TV de snelheid van een voetbalwedstrijd of een actiescene niet aan kan. An sich is het beeld wel scherp, alleen als er snel bewogen wordt is het niet meer vloeiend. We hebben op advies een nieuwe HDMI 2.1 kabel aan het KPN kastje zitten. Onze internetsnelheid is 200/ 200 mbit/s.
Iemand tegen hetzelfde probleem aangelopen? Of enig idee wat we niet goed hebben gedaan?
Hoor het graag!
Alleen bij een enkele serie of film héél af en toe (1x per 15 min?) een lichte erg korte judder maar bij een lokale videostream heb ik dat niet.
Ligt dus bijna zeker aan de streamingsdienst.
Je moet inderdaad flink wat gaan uitproberen via het instellingenscherm (op Engels zetten want de vertaling naar NL is soms slecht).
Xiaomi 14 Ultra 16GB\512GB EEA Global OS2.0.103.0.UMAEUXM + Nvidia Shield TV Pro 2019