Ik gooi juist helemaal niet met cijfers. De rest echter wel. Hoe kun je anders weten dat het risico van vaccinatie opweegt tegen het risico van het virus. Neem ook meteen in acht dat vaccinaties en medicijnen in het algemeen aanvankelijk alleen op gezonde mensen wordt getest.ijdod schreef op vrijdag 2 april 2021 @ 16:07:
@XVI Je gooit nu wel heel makkelijk met cijfers die je (we) niet in detail kennen. We weten, bij wijze van spreken, op dit moment niet eens hoeveel vrijwen uit die doelgroep uberhaupt 'spontaan' overlijden.
(even op die laatste gegoogled. De normale sterftecijfers voor de leeftijd 20-40 voor vrouwen is ~120/100k. Dat zet 1 op 400k wel in enig perspectief.)
Ik vind het helemaal prima om eerst de data af te wachten, maar die is er dus niet. Je kunt dus eigenlijk ook niet spreken van "safe & effective" voordat dat gedegen is aangetoond.