Zijn wel iets meer verschillen toch:Valinor schreef op maandag 27 december 2021 @ 23:59:
[...]
Yep, heb 350 betaald voor de 44mm en dat vond ik een prima prijs, ook omdat ik niet zeker wist of ik het zou blijven gebruiken. 450 euro vond ik toch net teveel van het goede.
Daarnaast waren er 3 redenen waarom de 7 mij interessant leek: snelladen, de bezels en het toetsenbord.
Ik kan nooit met horloges om slapen dus snelladen was niet belangrijk aangezien ik hem gewoon snachts toch aan mijn dock hang.
De dikkere bezels zijn alleen zichtbaar als je misschien een foto als achtergrond hebt. Maar het hele menu en vrijwel alle watchfaces hebben een zwarte achtergrond dus ik zie de bezels niet eens. Heb het eerlijk gezegd nog geen 1x opgemerkt. En 44mm is groot genoeg.
Alleen het volledig toetsenbord is iets wat ik mis maar dat is mij geen 100 euro waard. Ik ben sws iemand die liever op de telefoon typt.
En verder zijn alle functies gelijk op de 6 en 7.
Behuizing: De horlogekast is licht aangepast qua design en is er in twee nieuwe formaten: 41mm en 45mm.
Gewicht: De Apple Watch Series 7 is iets zwaarder geworden. De kleinere versie gaat van 30,5g naar 32,0g en de grotere horlogekast gaat van 36,4g naar 38,8g.
Kleur: De Apple Watch Series 7 is verkrijgbaar in de nieuwe kleuren middernacht (zwart), sterrenlicht (wit) en groen. Blauw en rood keren ook weer terug. Op het oog hebben ze dezelfde tint, maar het is mogelijk dat het nét een ander kleurtje is. De Series 6 is er in zilver, goud, spacegrijs, blauw en rood.
Display: Het nieuwe model heeft smallere schermranden (1,7mm, voorheen 3,0mm) waardoor het scherm groter is. Op het 20% grotere scherm past meer inhoud. Er zijn ook nieuwe wijzerplaten, afgestemd op het nieuwe formaat.
Breuk- en stofbestendiger: Het nieuwe model heeft een IP6X rating voor stofbestendigheid gekregen. Bovendien is het scherm breukbestendiger.
Helderheid: Het scherm is tot 70% helderder binnenshuis.
Volledig toetsenbord: Het grotere scherm van de Series 7 maakt een volledig toetsenbord mogelijk, maar het is de vraag of dit nog in Nederland komt.
Opladen: De Apple Watch Series 7 laadt 33% sneller op en heeft een nieuwe snellader meegeleverd met usb-c-aansluiting. De Apple Watch Series 6 kan je ook sneller opladen dan zijn voorgangers: in zo’n anderhalf uur is hij volledig opgeladen. Maar bij de Series 7 gaat het nóg sneller.
Navigatie: De Apple Watch Series 7 heeft ondersteuning voor de Chinese Beidou-satellieten voor navigatie. Dit is vergelijkbaar met de Amerikaanse GPS-satellieten.