iasix schreef op vrijdag 22 oktober 2021 @ 14:59:
[...]
- Ik ga af en toe echt mijn telefoon thuis laten bij bijvoorbeeld sporten etc
- Het verhoogt de drempel om mindless op reddit/tweakers te scrollen en verlaagt de drempel om bijvoorbeeld een boek mee te nemen oid
Hmm..deze twee redenen snap ik dus niet zo goed. Ik laat mijn telefoon altijd thuis als ik ga sporten. Tijdens het sporten heb ik geen connectiviteit nodig, behalve gps wat in mijn watch zit. Bellen enzo doen we wel weer als we thuis zijn. (standaard gaan alle notificaties zelfs uit als je een workout start)
En je tweede punt: Dat is voor mij juist een van de redenen van de AW uberhaupt. Telefoon ligt ergens, en hoef ik niet heel de tijd in de buurt te hebben, wat deze neiging grotendeels wegneemt. Maar die telefoon hoeft niet thuis te zijn. Kan ook mijn jas, tas of auto zijn.
- Homekit ook te benaderen als mijn batterij van iphone leeg is
Heb je ooit dat je telefoon onverwachts leeg is, en er geen mogelijkheid is om m op te laden? Ik heb dat dus echt letterlijk nooit.
- Vind de SS mooier en vind die alu dingen bij volwassenen er echt pauperig uitzien (persoonlijke mening, ieder zijn ding)
Daar kan ik je niet echt ongelijk in geven. "Pauperig" is wellicht een iets te groot woord, maar ja, die SS zien er wel wat meer als echt horloge uit, ofzo. Het gewicht zou mij dan weer tegenhouden. En tja, als je m dan toch veel wil gebruiken tijdens het sporten, dan is die aluminium dus eigenlijk passender, vind ik dan. Inderdaad: Ieder zijn ding

Sterker nog, al vanaf AW0 heb ik gezegd dat ik hem koop zodra hij met cellular uit is. Dat is dus nu pas.
En zoals al gezegd: Ieder zijn ding. Maar ik vind het niet heel overtuigend voorlopig

Wordt voor mij wel echt wennen om van mooie mechanische horloges (Rolex is not done hier blijkbaar, vraag me af of de mensen die dat roepen er ooit één om hebben gehad maar goed, off topic) over te stappen naar de AW maar kijk er ook wel erg naar uit.
[
Voor 5% gewijzigd door
Prullenbak84 op 22-10-2021 15:11
]