Hier ook met CC, (en de 10 dagen bevestiging gekregen) Het geld is op de cc al meerdere keren gereserveerd geweest en weer er af gegaan, toevallig sinds vandaag weer die reservering weg (headset en charger zijn intussen gearriveerd, maar ook die reservering is nu weg)
Zal vast morgen weer opnieuw gereserveerd/ge-cashed worden.
Ik heb hier een tijdje geleden over gebeld met bol en ook Visa, beide zeiden dat dit goed zit. Visa zegt: ze mogen het er af halen en zal niet veranderen en bol zei: je bestelling gaat hoe dan ook door, ook als de betaling dan nog nagestreefd moet worden.
Beetje raar, maar er zit gewoon een soort tijdslimiet aan hoe lang een bedrag gereserveerd kan staan, vandaar dat meerdere keren opnieuw gebeuren. Ik denk dus dat dat wel goed zit.
nu maar verder in spanning afwachten wanneer die T&T binnenkomt, ben er de hele dag al gestresst van