Het wonder is geschied. Android Auto werkt nu ook met dubbele apps.
Voorheen leverde dit een communicatie fout op tussen voertuig en telefoon.
Dit dus:
https://itigic.com/nl/and...-in-miui-how-to-fix-them/
Had tot gisteren de whatsapp op mijn zakelijke sim in een 2e ruimte.
Maar was daar zo klaar mee vanwege geen goede notificatie's dat ik maar weer dubbele apps ben gaan gebruiken. In de hoop dat de communicatie problemen zijn opgelost, En jawel opgelost
Edit
Plan B was whatsapp bussiness. Wel wat overkill en huiverig omdat je niet meer terug kan naar gewone whatsapp (iets met backups niet compatible).
Plan C was privenummer toe laten voegen aan bepaalde groepen (storing en afdeling).
Leutergroepen kunnen dan lekker in de 2e ruimte blijven zonder pingeltjes
Had ook nog wat bijvangst met deze exercitie: backups naar Google drive bleken al ruim 2 maanden niet meer te draaien. Geen idee waar dit misgegaan is, betrof dus beide whatsappen. Dus zowel die in hoofd als 2e ruimte. Overigens waardeloos dat je deze backups niet kan beheren in Google drive (geldt ook voor telefoon backup). Je kan zien dat ze er zijn en wanneer de laatste gemaakt is (Opslag => Backups). Maar thats it..
[
Voor 43% gewijzigd door
Aapmansz op 03-03-2022 21:30
]