Bij mij lijkt het zo te zijn zoals @
GloriX omschrijft.
Aanvraag is ingediend, bevestiging is ontvangen en nu kan ik hem definitief maken op het moment dat ik het kenteken op naam krijg. Dat is ook het moment dat ze de ECHTE waarde weten van de auto, gezien eventuele opties.
Voor "mijn" auto zit daar nog de spanning overigens, aangezien de "oude" fiscale waarde ervan net boven de 45K grens zit. Er is een prijsverlaging geweest waardoor hij onder de 45K zou moeten vallen, dus nog even spannend tot het kenteken op naam staat en dit 100% zeker is
--- edit:
Ben nog even op de website aan het kijken, daar staat het proces zoals het bij @
MartijnA3 verlopen is beschreven volgens mij: "Heeft u de brief 'subsidieverlening' ontvangen en staat de auto intussen wel op uw naam? Geef dan nu het kenteken online door om het verzoek tot uitbetaling te doen."
Ik heb de "subsidieverlening" nog niet ontvangen, enkel de aanvraag met nummer (waarmee het bedrag gereserveerd is). De rest zal dan vast goed komen de komende dagen / weken.
[
Voor 22% gewijzigd door
smoken op 17-11-2024 10:06
]