Nou dag gemiddelde he, maandtarget moet er nog heel wat gebeuren..Machello_ schreef op maandag 14 december 2020 @ 08:01:
@Gerco-M Netjes dat je bijna op je maandtarget zit. Ik zit hier op 52%, gemeten vanaf 5 dec 13:00. Toen zijn de paneeltjes aan gegaan :-).
Mbt je vNW vraag... Ik heb geen idee en zou dat door even navragen bij iemand die daar verstand van heeft. Wel bizar dat je dan evt voor 5 'normale' gezinnen aan stroom gaat opwekken haha.
Ja het is hier ook een vrijstaande villa, 2 volwassenen thuiswerken met kantoor en bedrijf (machines / oven) aan huis en dan gaat het hard. Beetje L/L WP verwarmen en dan tikt het ook wel aan dus we zitten nu op ca 13k Kwh per jaar dus als we 14k kunnen opwekken hebben we eindelijk over! Totdat het verbruik omhoog gaat tenminste... EV hebben we nog niet en ook niet nodig denk ik, want een "daily commute" Tesla is meer vervuilend dan onze benzine slurp amerikaan die elke dag op de oprit staat.
Weteringbrug ZO 9.900Wp — NW 6.270Wp — Totaal 16.170Wp — 5 x MHI L/L (SCM / SRK / ZSX)